LED svítící programovatelný čtverec 6x (20x20cm) - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi

Kód zboží: 78-084
6 453 Kč 4 293 Kč Cena bez DPH: 3 578 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED svítící programovatelný čtverec 6x (20x20cm) 8x8 = 64 pixelů - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi s ovládáním přes APP.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

LED svítící programovatelný čtverec 6x (20x20cm) 8x8 = 64 pixelů - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi s ovládáním přes APP. Tento revoluční LED svítící čtverec přináší do našich domovů unikátní světelnou dekoraci za použití nejmodernější technologie. Světla se ovládají přes mobilní aplikaci , která je kompatibilní s Androidem i iOS. Toto balení obsahuje ovladač - Wi-Fi/Bluetooth připojení a ovládání a 6 světelných čtverců, každý o rozměru 20x20cm. Na každém čtverci se nachází 64 LED světel 8x8 pixelů. Nastavitelná RGB světla II. generace Twinkly Squares.

Designový LED světelný čtverec na zeď barevný RGB - LED Twinkly Squares 6x 64 ks LED

programovatelný čtverec - twinkly squares 6ks

Zařízení mezi sebou komunikují bezdrátovým přenosem s využitím Wi-Fi a Bluetooth . Spárovat a ovládat tak můžete najednou 10 Twinkly světelných zařízení najednou, nebo 4000 LED diod , s rovakým zobrazovacím světelným motivem a vzorem. Vytvořit si můžete vlastní úžasné animace, které se budou prolínat celou místností, popřípadě exteriérem. Tento světelný pás je navržen pro použití v interiéru - krytí IP20 .

LED světelné dekorační čtverce - TWINKLY SQUARES (64 ks světélek na jednom čtverci)

LED světelné čtverce - twinkly squares

Světelný pás sestává ze 64 kusů LED světélek vhodných pro jakoukoli dekoraci. Dioda RGB znamená, že LED světla dokáží udělat RGB světelný odstín 16 milionů barev . Nastavit lze intenzitu osvětlení a přesnou barvu z barevné škály. Tato speciální edice obsahuje inteligentní domácí integraci s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa.

Nádherná světelná dekorace - nastavte si vlastní barvy, animace a motivy LED světélek společně pro více LED zařízení

světlená dekorace do bytu - led svítící čtverec

Vaše dekorace může být vytvořena z více zařízení a různých tvarů . Chcete mít na stěně světelný řetěz, na oknech barevné orámování a LED prskavku a ve středu pokoje velký vánoční stromek? Žádný problém! Vytvořte si vlastní scénu a ovládejte ji najednou se společným motivem osvětlení.

dekorace na zeď - led světelné čtverce

Propracovaná mobilní aplikace najednou spáruje Váš chytrý telefon se zařízením a okamžitě jej můžete ovládat. Aplikace sama zmapuje rozmístění světélek a Vy pak můžete jednoduše nastavit různou barvu pro každou žárovku nebo skupinu žárovek zvlášť. Ovládání je velmi jednoduché, rychlé a intuitivní . V aplikaci si můžete vybrat z výchozích vzorů, stáhnout nové vzory z internetu z online galerie , nebo si vytvořit vlastní motivy a uložit si je.

svítící led smart čtverec - na zeď

Univerzální LED světelná ozdoba ovládaná přes mobilní aplikaci pro Android a iOS

mobilní aplikace - twinkly

Ovládat také můžete intenzitu světla, rychlost změny, barvu, odstín, jas, rotaci, prolínání a pod. Funkce časovač umožňuje nastavit automatické zapnutí a vypnutí světla podle časového harmonogramu. Funkce playlist umožňuje nastavit různé druhy motivů za sebou v časovém sledu a automaticky je podle nastavení měnit.

twinkly appapplikace ovládání světélek přes mobilwifi led čtverec

S doplňkovým USB zařízením MUSIC bude vaše světelná ozdoba reagovat na puštěnou hudbu v místnosti, světlo se bude měnit a přepínat do rytmu hudby , podle nastavených parametrů. Pro výběr „zobrazení podle hudby“ je k dispozici množství vzorů a motivů, které lze editovat a nastavit dle vlastní potřeby. Se zařízením MUSIC si užijete i videohry, zažijte nový rozměr při hraní her! Měnící se světla v rytmu hudby, jako grafický ekvalizér roztančí ihned každou párty. USB zařízení MUSIC je doplňkovým produktem, je nutné si jej zakoupit v našem e-shopu.

twinkly music - USB zařízení dongle

Vlastnosti:

plus 64 LED světelných diod na jednom čtverci
plus Ovládání přes mobilní aplikaci
plus Wi-Fi a Bluetooth připojení
plus RGB světlo - škála 16 milionů. barev
plus Univerzální použití
plus 6 LED čtverců v balení


Specifikace:

Model: TWQ064STW-07-BEU
Počet diod: 64 na jednom čtverci
Odolnost: IP20
Připojení: Wi-Fi, Bluetooth
Rozměr osvětlené části:: 20x20cm
Typ LED: RGB
Životnost žárovky: přes 30000 hodin


Obsah balení:

6x LED světelný čtverec se 64 diodami
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení