LED svítící smart čtverec přídavný 3x (20x20cm) - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi

Kód zboží: 78-080
2 943 Kč 2 133 Kč Cena bez DPH: 1 777 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED svítící smart čtverec přídavný 3x (20x20cm) 8x8=64 pixelů - Twinkly Squares RGB + BT + Wi-Fi s ovládáním přes APP

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

LED svítící smart čtverec přídavný 3x (20x20cm) 8x8=64 pixelů - Twinkly Squares RGB+BT+Wi-Fi s ovládáním přes APP. Tento revoluční LED svítící čtverec přináší do našich domovů unikátní světelnou dekoraci s použitím nejmodernější technologie. Světla se ovládají přes mobilní aplikaci , která je kompatibilní s Androidem i iOS. Toto balení obsahuje ovladač - Wi-Fi/Bluetooth připojení a ovládání a 3 světelné čtverce, každý o rozměru 20x20cm. Na každém čtverci se nachází 64 LED světel 8x8 pixelů. Nastavitelná RGB světla II. generace Twinkly Squares.

Přídavný LED svítící čtverec na zeď barevný RGB - LED Twinkly Squares 3x 64 ks LED

twinkly squares led světla

Zařízení mezi sebou komunikují bezdrátovým přenosem s využitím Wi-Fi a Bluetooth . Spárovat a ovládat tak můžete najednou 10 Twinkly světelných zařízení najednou, nebo 4000 LED diod , s rovakým zobrazovacím světelným motivem a vzorem. Vytvořit si můžete vlastní úžasné animace, které se budou prolínat celou místností, popřípadě exteriérem. Tento světelný pás je navržen pro použití v interiéru - krytí IP20 .

LED světelné dekorační čtverce - TWINKLY SQUARES (64 ks světélek na jednom čtverci)

led čtverec na svícení

Světelný pás se skládá ze 64 kusů LED světélek vhodných pro jakoukoli dekoraci. Dioda RGB znamená, že LED světla dokáží udělat RGB světelný odstín 16 milionů barev . Nastavit lze intenzitu osvětlení a přesnou barvu z barevné škály. Tato speciální edice obsahuje inteligentní domácí integraci s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa.

Nádherná světelná dekorace - nastavte si vlastní barvy, animace a motivy LED světýlek společně pro více LED zařízení

square svítící čtverec

Vaše dekorace může být vytvořena z více zařízení a různých tvarů . Chcete mít na stěně světelný řetěz, na oknech barevné orámování a LED prskavku a ve středu pokoje velký vánoční stromek? Žádný problém! Vytvořte si vlastní scénu a ovládejte ji najednou se společným motivem osvětlení.

led dekorace na zeď

Přepracovaná mobilní aplikace zajedno spáruje Váš smartphone se zařízením a okamžitě jej můžete ovládat. Aplikace sama zmapuje rozmístění světélek a Vy pak můžete jednoduše nastavit různou barvu pro každou žárovku nebo skupinu žárovek zvlášť. Ovládání je velmi jednoduché, rychlé a intuitivní . V aplikaci si můžete vybrat z výchozích vzorů, stáhnout nové vzory z internetu z online galerie , nebo si vytvořit vlastní motivy a uložit si je.

smart čtverec na zeď led

Univerzální LED světelná ozdoba ovládaná přes mobilní aplikaci pro Android a iOS

mobilní aplikace twinkly

Ovládat také můžete intenzitu světla, rychlost změny, barvu, odstín, jas, rotaci, prolínání a pod. Funkce časovač umožňuje nastavit automatické zapnutí a vypnutí světla podle časového harmonogramu. Funkce playlist umožňuje nastavit různé druhy motivů za sebou v časovém sledu a automaticky je podle nastavení měnit.

twinkly aplikaceovládání světélek přes mobilwifi led pás

S doplňkovým USB zařízením MUSIC bude vaše světelná ozdoba reagovat na puštěnou hudbu v místnosti, světlo se bude měnit a přepínat do rytmu hudby , podle nastavených parametrů. Pro výběr „zobrazení podle hudby“ je k dispozici množství vzorů a motivů, které lze editovat a nastavit dle vlastní potřeby. Se zařízením MUSIC si užijete i videohry, zažijte nový rozměr při hraní her! Měnící se světla v rytmu hudby, jako grafický ekvalizér roztančí ihned každou párty. USB zařízení MUSIC je doplňkovým produktem, je nutné si jej zakoupit v našem e-shopu.

twinkly music

Vlastnosti:

plus 64 LED světelných diod na jednom čtverci
plus Ovládání přes mobilní aplikaci
plus Wi-Fi a Bluetooth připojení
plus RGB světlo - škála 16 milionů. barev
plus Univerzální použití
plus 3 LED čtverce v balení


Specifikace:

Model: TWQ064STW-03-BAD
Počet diod: 64 na jednom čtverci
Odolnost: IP20
Připojení: Wi-Fi, Bluetooth
Rozměr osvětlené části:: 20x20cm
Typ LED: RGB
Životnost žárovky: přes 30000 hodin


Obsah balení:

3x LED světelný čtverec se 64 diodami
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení