LED Vánoční stromek svítící SMART 2,1m - Twinkly - 660 ks RGB + BT + Wi-Fi

Kód zboží: 78-083
18 630 Kč 17 550 Kč Cena bez DPH: 14 625 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED vánoční stromek svítící SMART výška 2,1m a průměr 1,4m - Twinkly - 660 ks RGB + BT + Wi-Fi (ovladatelný přes mobil).

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

LED vánocní stromek svítící SMART výška 2,1 ma průměr 1,4 m - Twinkly - 660 ks RGB + BT + Wi-Fi (ovladatelný přes mobil). Stromeček se světýlky ovládání přes app v mobilu.   Tato revoluční LED světla na stromeček přinášejí do našich domovů unikátní světelnou dekoraci s použitím nejmodernější technologie. LED stromek - světla se ovládají přes mobilní aplikaci , která je kompatibilní s Androidem, i iOS . Umělý stromek má 660 LED barevných diod, celková výška stromku je 2,1 metru a spodní průměr je 1,4 metru.

Svítící LED stromek Smart - ovládání barevných módů přes aplikaci přímo na mobil

vánoční stromek se světlyumělý svítící stromek led svítícívánoční stromek svítící LED smart na mobil

Zařízení mezi sebou komunikují bezdrátovým přenosem s využitím Wi-Fi a Bluetooth . Spárovat a ovládat tak můžete najednou 10 Twinkly světelných zařízení najednou, nebo 4000 LED diod , s rovakým zobrazovacím světelným motivem a vzorem. Vytvořit si můžete vlastní úžasné animace, které se budou prolínat celou místností, popřípadě exteriérem. Světla jsou navržena pro použití v interiéru - krytí IP20 .

Stromeček se světýlky - smart LED Vánoční stromek TWINKLY - 660ks

led svítící stromek vánocní twinkly mobil

LED stromek vánoční s výškou 2,1m a průměrem 1,4m - TWINKLY světélka - 660ks

osvětlení na stromeček twinkly

Umělý stromek má celkem 66 0 kusů LED světýlek . Kabel je černo-zelené barvy - pro splynutí se stromečkem. Dioda RGB znamená, že LED světla dokáží udělat RGB světelný odstín 16 milionů barev . Nastavit lze intenzitu osvětlení a přesnou barvu z barevné škály. Tato speciální edice obsahuje inteligentní domácí integraci s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa.

Vaše dekorace může být vytvořena z více zařízení a různých tvarů . Chcete mít na stěně světelný řetěz, na oknech barevné orámování a ve středu pokoje velký vánoční stromek? Žádný problém! Vytvořte si vlastní scénu a ovládejte ji najednou se společným motivem osvětlení.

vánoční smart žárovky

LED světla - vánoční stromek ovládané přes mobilní aplikaci pro Android a iOS

Propracovaná mobilní aplikace zajedno spáruje Váš smartphone se zařízením a okamžitě jej můžete ovládat. Aplikace sama zmapuje rozmístění světélek a Vy pak můžete jednoduše nastavit různou barvu pro každou žárovku nebo skupinu žárovek zvlášť. Ovládání je velmi jednoduché, rychlé a intuitivní . V aplikaci si můžete vybrat z předvolených vzorů, stáhnout nové vzory z internetu z online galerie, nebo si vytvořit vlastní motivy a uložit si je.

mobilní aplikace twinkly

Ovládat také můžete intenzitu světla, rychlost změny, barvu, odstín, jas, rotaci, prolínání a pod. Funkce časovač umožňuje nastavit automatické zapnutí a vypnutí světla podle časového harmonogramu. Funkce playlist umožňuje nastavit různé druhy motivů za sebou v časovém sledu a automaticky je podle nastavení měnit.

twinkly aplikaceovládání světélek přes mobilnejkrásnější vánoční stromečekwifi led pás

S doplňkovým USB zařízením MUSIC DONGLE bude Váš vánoční stromek reagovat na puštěnou hudbu v místnosti, světlo se bude měnit a přepínat do rytmu hudby , dle nastavených parametrů. Pro výběr „zobrazení podle hudby“ je k dispozici množství vzorů a motivů, které lze editovat a nastavit dle vlastní potřeby. Měnící se světla v rytmu hudby, jako grafický ekvalizér roztančí ihned každou párty. USB zařízení MUSIC je doplňkovým produktem, je nutné si jej zakoupit v našem e-shopu.

twinkly music

Vlastnosti:

plus 660 LED světelných diod
plus Ovládání přes mobilní aplikaci
plus Wi-Fi a Bluetooth připojení
plus RGB světlo
plus Jednoduché skládání a instalace - Quick Set


Specifikace:

Model: TG70P3D93P08
Výška stromku: 2,1 m
Průměr stromku: 1,4 m
Počet diod: 660
Odolnost: IP20
Připojení: Wi-Fi, Bluetooth
Kabel: černo-zelený
Vstupní napětí: 240V
Výstupní napětí: 24V/1,5A
Životnost žárovky: přes 30000 hodin
Skládací konstrukce a kovový stojan


Obsah balení:

1x Vánoční stromek se 660 diodami + ovladač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení