Wifi IP bezpečnostní kamera interiérová - iSensor s HD rozlišením rotační a úhlem pohledu 240 °

Kód zboží: 52-001
4 023 Kč 3 483 Kč Cena bez DPH: 2 903 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Wifi IP bezpečnostní kamera interiérová - iSensor s HD rozlišením rotační a úhlem pohledu 240 °. Jde o samoinstalační bezpečnostní systém.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Wifi IP bezpečnostní kamera interiérová - iSensor s HD rozlišením rotační a úhlem pohledu 240 °. Jde o samoinstalační bezpečnostní systém, který je určen pro interiérové použití. IP kamera je vhodná hlavně do domácnosti na monitorování domu, bytu, dětí i domácích zvířat, ale dá se využít i v kanceláři, skladu a na každém jiném místě, kde chcete mít přehled o tom co se děje.

Instalace je velmi jednoduchá. Po stažení aplikace Amaryllis s podporou operačního systému Android i IOS přes Google play vás provede celou instalací IP kamery. Aplikace obsahuje různá nastavení senzorů díky čemuž si nastavíte IP kameru podle své potřeby. Pomocí aplikace se zařízení spáruje s WiFi routerem a bezpečnostní systém je aktivní. Kamera si pamatuje až 4 různé WiFi sítě, proto není problém přenášet ji a měnit místo využití.

Domácí ip kamera wifi propojení

Kompletní komunikace probíhá přes neproniknutelné 256 bitové šifrování. Kvalita, bezpečnost a rychlost přenosu videa a zvuku je proto na té nejvyšší úrovni. Prostřednictvím aplikace sledujete Live přenos s kamery v HD rozlišení 1280x720. Při narušení audio senzoru, nebo pohybového senzoru spustí kamera pronikavý alarm, zapne se jasné LED svícení a dostanete textové a obrazové upozornění přes aplikaci na váš mobilní telefon. Můžete zahájit Live přenos abyste viděli co se děje. Po nastavení se videozáznam nebo fotografie mohou ukládat na vestavěnou 4GB paměť.

Obousměrné audio vám umožňuje komunikovat na dálku. Kamera má vestavěný motorek, který jí umožňuje pohyb o 170 °. Objektiv má rozsah záběru 70 °. Celkem dokáže pokrýt úhel pohledu až 240 ° což vám umožní sledovat celou místnost ve které je kamera nainstalována. Kamera sice nenabízí aktivní noční vidění s IR přísvitem, ale d isponuje vestavěným světlem, které slouží jako noční osvětlení, pokud se chcete podívat na živý obraz z kamery. Volitelnou funkcí zlepšující kvalitu obrazu je kompenzace protisvětla.

domácí ip kamera pokrytí Amaryllis


Domácí IP bezpečnostní kamera je trvale napájena přes mikro USB a AC / DC adaptér. Spotřeba energie je minimální pouze 1 A / 5V co vám umožňuje v případě potřeby napájet ji na místech kde nemáte přístup k elektrické síti přes powerbank. Společnost Amaryllis poskytuje ke kameře i možnost nastavení externího úložiště na její serverech. Nabízí bezplatnou službu 3 denního uchovávání alarmových videí. Při každém alarmu na externí úložiště zaznamená 10 sekundové video. To stačí k tomu, abyste zjistili co se stalo a měli video-důkaz. Amaryllis také poskytuje možnost aktivace si služby 30 denního nebo 365 denního servisu, který poskytuje externí úložný prostor na svých serverech pro vaše videa a fotografie. Součástí balíčku jsou i další funkce. Balíček si můžete odzkoušet v 30 denní zkušební verzi. Aktivace služby je možné ve čtyřech jednoduchých krocích pomocí přiloženého návodu a QR kódu. Tato služba poskytovaná společností Amaryllis je zpoplatněna. Google poskytuje bezplatné úložné místo 15GB a můžete se na něj připojit přes aplikaci a váš google účet.

Amaryllis funkce aplikace

vlastnosti:

plus WiFi bezpečnostní IP kamera
plus Úhel pohledu až 240 °
plus Pohybový a zvukový senzor s obousměrným audio přenosem
plus Vestavěná paměť 4 GB
plus Podpora Android i iOS operačního systému
plus Odesílání upozornění o narušení na váš mobil

specifikace:

Snímač obrazu: 1/4 "CMOS
Rozlišení: HD 1280x720 30fps, 720P / 480P, 360P
Digital zoom: 4x
Úhel záběru kamery: 70 °
Úhel záběru prostřednictvím otáčení kamery: 170 °
Video komprese: H.264, MJPEG
Paměť: vestavěná 4 GB
Zabezpečení videa: 256 bit šifrování
Síťové protokoly: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Zabudovaný mikrofon: ano
Pohybový senzor: ano
Zvukový senzor: ano
Audio: vestavěný obousměrný mikrofon
Odesílání upozornění do zařízení, text a obrázky: ano
Noční vidění: noční vidění funguje na základě LED osvětlení při spuštění alarmu
Napájení: 1A / 5V síťový zdroj s USB připojením
Náhradní zdroj: možnost připojení na powerbank
Operační systém: iOS 7 a novější, Android 4.1 a novější
WiFi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Rozměry: výška: 12cm, průměr 3.6 cm
Provozní teplota: 0-35 ° C
Hmotnost: 72g

Obsah balení:

1x Webová IP bezpečnostní kamera
1x Mikro USB kabel
1x AC / DC adaptér
1x Instalační materiál (šrouby)
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení