IP inteligentní bezpečnostní kamera ATOM s detekcí obličeje + automatické sledování člověka a úhlem pohledu až 360 ° - CES ocenění Inovace

Kód zboží: 52-005
8 883 Kč 6 723 Kč Cena bez DPH: 5 603 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

IP inteligentní bezpečnostní kamera ATOM s detekcí obličeje + automatické sledování člověka a úhlem pohledu až 360 ° - CES ocenění Inovace.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

IP inteligentní bezpečnostní kamera ATOM s detekcí obličeje + automatické sledování člověka a úhlem pohledu až 360 ° - CES ocenění Inovace.vestavěné obousměrné audio a přenos videa je ve Full HD kvalitě což umožňuje využívat ji i jako domácí bezpečnostní kameru, baby monitor, nebo interaktivní Pet kameru pro vaše domácí zvířata. Funkce detekce obličeje umožňuje kameře rozeznávat lidskou tvář. Při spuštění alarmu odešle kamera upozornění s fotografií při detekování pohybu. Následně se kamera snaží detekovat i tvář a jakmile se jí to podaří odešle i snímek obličeje člověka.

Zařízení detekuje pouze lidskou tvář. Nereaguje na zvířata nebo jiné neživé věci. Detekce pohybu je podpořena také funkcí sledování osoby nebo osob v zorném úhlu kamery. Servomotorek umožní kameře automatické otáčení a sledování pohybu detekovaného osoby. Následně můžete spustit Live videopřenos a komunikovat s osobou přes obousměrné audio, abyste zjistili co se stalo. Kamera má funkci detekce pohybu a sledování detekovaného do vzdálenosti 12 m.

Jedná se skutečně o špičkovou smart kameru která získala významné ocenění CES v oblasti inovací na trhu digitálních kamer.

Domácí ip kamera s detekcí pohybu a obličeje

Kamera disponuje IR nočním viděním do vzdálenosti 5m, PIR pohybovým senzorem a dvěma zvukovými senzory. Při live přenosu můžete využít i 4x digitální zoom. Jde o samoinstalační bezpečnostní systém, který je určen pro interiérové použití. IP kamera je vhodná hlavně do domácnosti na monitorování domu , bytu, dětí i domácích zvířat, ale dá se využít i v kanceláři a na každém jiném místě, kde chcete mít přehled o tom co se děje. Instalace je velmi jednoduchá. Po stažení aplikace Amaryllis s podporou operačního systému Android i IOS přes Google Play vás provede celou instalací IP kamery.

Aplikace obsahuje různá nastavení senzorů díky čemuž si nastavíte IP kameru podle své potřeby. Pomocí aplikace se zařízení spáruje s WiFi routerem a bezpečnostní systém je aktivní. Kamera si pamatuje až 4 různé WiFi sítě, proto není problém přenášet ji a měnit místo využití. V aplikaci je možné připojit i další kamery od společnosti Amaryllis. Můžete tak mít pokryté několik místnosti a přepínat mezi kamerami.

bezpečnostní kamera s detekcí obličeje a úhlem pohledu 360

Kompletní komunikace probíhá přes neproniknutelné 256 bitové šifrování. Kvalita, bezpečnost a rychlost přenosu videa a zvuku je proto na té nejvyšší úrovni. Prostřednictvím aplikace sledujete Live přenos s kamery ve Full HD rozlišení 1920x1080. Při narušení audio senzoru, nebo pohybového senzoru spustí kamera pronikavý alarm a dostanete textové a obrazové upozornění přes aplikaci na váš mobilní telefon. Můžete zahájit Live přenos, abyste viděli co se děje. Po nastavení se videozáznam nebo fotografie mohou ukládat na paměťovou kartu až do 32GB. Obousměrné audio vám umožňuje komunikovat na dálku. Kamera má vestavěný motorek, který jí umožňuje pohyb o 360 °   což vám umožní sledovat celou místnost ve které je kamera nainstalována. Volitelnou funkcí zlepšující kvalitu obrazu je kompenzace protisvětla.

domácí ip kamera fhd montáž s nástavcem

Domácí IP bezpečnostní kamera je trvale napájena přes mikro USB a AC / DC adaptér. Spotřeba energie je minimální jen 2A / 5V což vám umožňuje v případě potřeby napájet ji na místech kde nemáte přístup k elektrické síti přes powerbank. Pomocí držáku ji můžete instalovat na různé povrchy, nebo ji mít volně položenou na nábytku. Společnost Amaryllis poskytuje ke kameře i možnost nastavení externího úložiště na její serverech. Nabízí bezplatnou službu 3 denního uchovávání alarmových videí. Při každém alarmu na externí úložiště zaznamená 10 sekundové video. To stačí k tomu, abyste zjistili co se stalo a měli video-důkaz.

Amaryllis také poskytuje možnost aktivace si služby 30 denního nebo 365 denního servisu, který poskytuje externí úložný prostor na svých serverech pro vaše videa a fotografie. Součástí balíčku jsou i další funkce. Balíček si můžete odzkoušet v 30 denní zkušební verzi. Aktivace služby je možné ve čtyřech jednoduchých krocích pomocí priloženeého návodu a QR kódu. Tato služba poskytovaná společností Amaryllis je zpoplatněna. Google poskytuje bezplatné úložné místo 15GB a můžete se na něj připojit přes aplikaci a váš google účet.

Amaryllis funkce aplikace

 

vlastnosti:

plus WiFi bezpečnostní IP kamera s IR nočním viděním
plus Funkce detekce obličeje a sledování detekované osoby
plus PIR pohybový a 2x zvukový senzor s obousměrným audio přenosem
plus Využití mikroSD kart až do 32GB
plus Detekce pohybu a sledování detekovaného do vzdálenosti 12m
plus Odesílání upozornění o narušení na váš mobil

specifikace:

Snímač obrazu: 1 / 2,7 "CMOS
Rozlišení: Full HD 1920x1080 30fps, 720P, 480P, 360P
Digital zoom: 4x
Úhel záběru prostřednictvím otáčení kamery: 360 °
Video komprese: H.264, MJPEG
Paměť: mikroSD karty do 32GB
Zabezpečení videa: 256 bit šifrování
Síťové protokoly: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Zabudovaný mikrofon: ano
Funkce detekce obličeje: ano (sledování detekované osoby + databáze tváří)
Pohybový senzor: PIR pohybový senzor
Zvukový senzor: 2x zvukový senzor
Audio: vestavěný obousměrný mikrofon
Odesílání upozornění do zařízení, text a obrázky: ano
Noční IR vidění: 8x IR LED
Napájení: 2A / 5V síťový zdroj s USB připojením
Náhradní zdroj: možnost připojení na powerbank
Operační systém: iOS 7 a novější, Android 4.1 a novější
WiFi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Rozměry: 90x90x100 mm
Provozní teplota: 0-35 ° C
Hmotnost: 250g


Obsah balení:

1x Webová IP bezpečnostní kamera
1x Mikro USB kabel
1x AC / DC adaptér
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení