Exteriérová IP bezpečnostní kamera Atom AR3S s detekcí obličeje + automatické sledování člověka s 360 ° záběrem - CES ocenění Inovace 2017

Kód zboží: 52-006
13 473 Kč 10 773 Kč Cena bez DPH: 8 978 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Exteriérová IP bezpečnostní kamera Atom AR3S s detekcí obličeje + automatické sledování člověka a úhlem pohledu až 360 °.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Exteriérová IP bezpečnostní kamera Atom AR3S s detekcí obličeje + automatické sledování člověka a úhlem pohledu až 360 ° - CES ocenění Inovace 2017. Tato kamera je určena pro venkovní použití, například při monitorování domu (vchodových dveří a okolí). Díky funkci otočného systému o 360 ° horizontálně a 108 ° vertikálně je schopna monitorovat rozsáhlou plochu. Detekci pohybu zajišťují tři senzory, jeden v přední části kamery a dva na zádi. Díky tomuto rozmístění senzorů je kamera schopná vidět doslova za sebe. Při detekování pohybu přes senzor se kamera hned otočí požadovaným směrem a zaměří se na narušitele monitorovaného prostoru. Objektiv rozezná obličej a pohyb člověka přičemž plynule dále sleduje jeho pohyb. Následně Vám odešle výstražnou zprávu na Váš mobilní telefon (tablet) o narušní monitorovaného prostoru s fotografií. Kamera disponuje konektorem na síťové připojení díky kterému může být připojena na váš router i po kabelu a ne jen přes wifi připojení.  

Záznam z kamery se ukládá podle vašeho nastavení buď na Vás vlastní cloud, nebo máte možnost využívat úložný prostor propojením s vaším google účtem na Google Disk kde máte zdarma k dispozici 15GB. Nastavení a propojení s vaším účtem google je velmi jednoduché a provádí se přímo přes aplikaci Amaryllis. Další možností je propojit kameru Atom přímo s cloudem společnosti Amaryllis, která Vám nabízí zdarma ukládání videí na svůj server s archivem posledních 24 hodin a 3 dny archivování 10 sekundových výstražných upozornění při detekci. Ostatní programy archivace mají zpoplatněny.

bezpečnostní do exteriéru kamera s detekcí pohybu a obličeje

Bezpečnostní kamera ATOM AR3S má vestavěné obousměrné audio a přenos videa je ve Full HD kvalitě což umožňuje využívat ji i jako videovrátného. Při detekování pohybu před domem spustíte videopřenos na Vašem mobilním telefonu a přes obousměrné audio můžete komunikovat s člověkem před kamerou. Funkce detekce obličeje umožní kameře rozeznávat lidskou tvář. Při spuštění alarmu odešle kamera upozornění s fotografií při detekování pohybu. Následně se kamera snaží detekovat i obličej a jakmile se jí to podaří odešle i snímek obličeje člověka. Zařízení detekuje pouze lidskou tvář. Nereaguje na zvířata nebo jiné neživé věci. Detekce pohybu je podpořena také funkcí sledování osoby nebo osob v zorném úhlu kamery. Servomotorek umožní kameře automatické otáčení a sledování pohybu detekované osoby. Kamera má funkci detekce pohybu a sledování detekovaného do vzdálenosti 12 m.

Jedná se skutečně o špičkovou smart kameru, která získala významné ocenění CES za rok 2017 v oblasti inovací na trhu digitálních kamer.

IP ochrana kamery

Kamera disponuje IR nočním viděním se 4 IR LED diodami do vzdálenosti 5m, 3x PIR pohybovým senzorem a zvukovým senzorem. Při live přenosu můžete využít i 4x digitální zoom. Jde o samoinstalační bezpečnostní systém, který je určen pro exteriérové i interiérové použití. IP kamera je vhodná hlavně pro monitorování okolí a vstupních dveří domu, ale dá se využít i ke sledování skladů, vstupních bran, monitorování objektů a na každém jiném místě, kde chcete mít přehled o tom co se děje. Instalace je velmi jednoduchá. Po stažení aplikace Amaryllis s podporou operačního systému Android i IOS přes Google Play vás provede celou instalací IP kamery.

Aplikace obsahuje různá nastavení senzorů díky čemuž si nastavíte IP kameru podle své potřeby. Pomocí aplikace se zařízení spáruje s WiFi routerem a bezpečnostní systém je aktivní. Kamera si pamatuje až 4 různé WiFi sítě takže ji můžete propojit s různými routery av případě výpadku jednoho připojení se připojí na další wifi síť, kterou má uloženou v paměti a je v jejím dosahu. V aplikaci je možné připojit i další kamery od společnosti Amaryllis. Můžete tak mít pokryté několik místa a přepínat mezi kamerami.

bezpečnostní kamera s detekcí obličeje a úhlem pohledu 360

Kompletní komunikace probíhá přes neproniknutelné 256 bitové šifrování. Kvalita, bezpečnost a rychlost přenosu videa a zvuku je proto na té nejvyšší úrovni. Prostřednictvím aplikace sledujete Live přenos s kamery ve Full HD rozlišení 1920x1080. Při narušení audio senzoru nebo pohybového senzoru spustí kamera pronikavý alarm a dostanete textové a obrazové upozornění přes aplikaci na váš mobilní telefon. Můžete zahájit Live přenos, abyste viděli co se děje. Obousměrné audio umožňuje komunikovat na dálku. Kamera má vestavěný motorek, který jí umožňuje pohyb o 360 °   což vám umožní sledovat celou oblast ve které je kamera nainstalována.

do exteriéru ip bezpečnostní kamera fhd montáž s nástavcematom AR3 aplikace nastavení

Venkovní IP bezpečnostní kamera je trvale napájena přes mikro USB a AC / DC adaptér. Pomocí přiloženého držáku ji lze instalovat na strop, v místě kde bude mít nejlepší rozhled v rozsahu 360 °. Společnost Amaryllis poskytuje ke kameře i možnost nastavení externího úložiště na serverech. Nabízí bezplatnou službu 3 denní uchovávání alarmových videí. Při každém alarmu na externí úložiště zaznamená 10 sekundové video. To stačí k tomu abyste zjistili co se stalo a měli video důkaz.

Amaryllis také poskytuje možnost aktivace si služby 7dňového, 30 denního nebo 365 denního servisu, který poskytuje externí úložný prostor na svých serverech pro vaše videa a fotografie. Součástí balíčku jsou i další funkce. Balík si můžete odzkoušet v 30 denní zkušební verzi. Aktivace služby je možné ve čtyřech jednoduchých krocích pomocí přiloženého návodu a QR kódu. Tato služba poskytovaná společností Amaryllis je zpoplatněna. Google poskytuje bezplatné úložné místo 15GB a můžete se na něj připojit přes aplikaci a váš google účet.

atom ar funkce aplikace

 

vlastnosti:

plus WiFi bezpečnostní IP kamera s IR nočním viděním
plus Funkce detekce obličeje a sledování detekované osoby
plus 3x PIR pohybový a zvukový senzor s obousměrným audio přenosem
plus Možnost připojení na bezplatné Google úložiště s objemem dat 15GB
plus Detekce pohybu a sledování detekovaného do vzdálenosti 12m
plus Připojení přes Wi-Fi síť nebo přes síťový kabel

 

specifikace:

Snímač obrazu: 1 / 2,7 "CMOS
Rozlišení: Full HD 1920x1080 30fps, 720P, 480P, 360P
Digital zoom: 4x
Úhel záběru prostřednictvím otáčení kamery: 360 °
Video komprese: H.264, MJPEG
Paměť: vestavěná 8 GB
Zabezpečení videa: 256 bit šifrování
Síťové protokoly: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Zabudovaný mikrofon: ano
Funkce detekce obličeje: ano (sledování detekované osoby + databáze obličejů)
Pohybový senzor: 3x PIR pohybový senzor
Zvukový senzor: zvukový senzor
Audio: vestavěný obousměrný mikrofon
Odesílání upozornění do zařízení, text a obrázky: ano
Noční IR vidění: 4x IR LED
Napájení: 12V / 3,75 DC
IP ochrana: IP66 vodotěsnost, prachotěsnost
Operační systém: iOS 7 a novější, Android 4.1 a novější
WiFi: MIMO 2x2 WiFi 2.4GHz 802.11 b / g / n
Rozměry: 130x110x63 mm
Provozní teplota: -30 až 50 ° C
Hmotnost: 0,8 kg


Obsah balení:

1x Exteriérová IP bezpečnostní kamera
1x Podložka na přichycení kamery ke stropu
1x AC / DC adaptér
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení