Domácí bezpečnostní bezdrátová kamera 360 ° Full HD + WiFi

Kód zboží: 52-007
4 185 Kč Cena bez DPH: 3 488 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Domácí bezpečnostní bezdrátová kamera 360 ° Full HD + WiFi je inovativní mini kamera s detekcí pohybu a pohledem rybího oka.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Domácí bezpečnostní bezdrátová kamera 360 ° Full HD + WiFi je inovativní mini kamera s detekcí pohybu a pohledem rybího oka, která zabezpečí monitorování vaší domácnosti. Díky dvojité kvalitní optice s 220 ° vytváří pohled rybího oka a dokáže tak poskytnout prostorové monitorování pokojů. Žádné mrtvé body, ale kompletní pokrytí prostoru na přibližně 100 m2 a tak Vám už nic neunikne z dohledu. Na takové široké pokrytí prostoru byste potřebovali minimálně 4 běžné kamery, ale díky naší nabízené panoramatické kameře 360 ° ušetříte nemalé peníze.

 

bezpecnostni panoramaticka mini kamera

 

Kamera podporuje WiFi což umožňuje snadnou instalaci na stěnu nebo strop a následné možnost ovládat přes mobilní telefon. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci (iOS, Android) do Vašeho smartphonu, spárovat obě zařízení a můžete začít sledovat obraz v reálném čase. Bezpečnostní kamera je možné připojit k domácímu routeru přes WIFI nebo Hot Spot což Vám umožní sledovat obraz kdykoliv a kdekoliv pomocí Vašeho mobilního telefonu. Snímaný obraz kamery je možné si upravovat posouváním prstu na smartphonu a nastavit si tak ideální snímaný úhel co dělá z panoramatické kamery ideálního strážce pro vnitřní použití.

 

panoramatická kamera ponoramaticka Bezdrátová kamera

 

Panoramatická kamera disponuje také funkcí detekce pohybu, která slouží ke spuštění nahrávání záznamu při zachycení pohybu v prostoru. Skvělá funkce díky které Vám neunikne žádný důležitý záběr, nakolik budou zachyceny pouze záběry během aktivity. Kameře nedělají problémy ani zhoršené světelné podmínky ba dokonce ani absolutní tma díky infračervenému LED světlu. Kamera nabízí také obousměrnou komunikaci, jelikož má zabudovaný vysokocitlivým mikrofon a reproduktor. Můžete tak během sledování obrazu poslouchat a zároveň se přes mobilní telefon mluvit s Vaším dítětem nebo domácím mazlíčkům kým jste v práci. Zachycené záznamy projdou kompresí H.264 pro snížení velikosti souborů a následně se ukládají na micro SD kartu podporovanou do velikosti až 32 GB (není součástí balení).

 

vlastnosti:

plus Full HD Video v reálném čase
plus obousměrná řeč
plus detekce pohybu
plus WiFi připojení
plus infračervené vidění

 

specifikace:

Senzor: Sony IMX323 x2 (2 MPx x2)
Úhel zobrazení: 220 ° x2
Video formát: H.264
Maximální rozlišení: 1920 x 1080 15fps
Internet: 2.4G WiFi
Rozlišení videa: HD 1280 x 960
Zvuk: Zabudovaný mikrofon a reproduktor
Podpora systému: iOS 6.0 nebo vyšší, Android 4.0 nebo vyšší.
Rozměry: (Š) 43 mm x (V) 82,5 mm (H) 43 mm

 

Obsah Balení:

1x Panoramatická kamera
1x USB kabel
1x Uživatelská příručka

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení