Přenosný ultrazvukový masážní přístroj s rádio frekvencí na hubnutí

Kód zboží: 11-241
3 834 Kč Cena bez DPH: 3 195 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

Přenosný ultrazvukový tělo zeštíhlující masážní přístroj s kavitací na odbourání tuku as foton RF (rádio frekvence) terapií pro snížení hmotnosti.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Přenosný ultrazvukový tělo zeštíhlující masážní přístroj s kavitací na odbourání tuku as foton RF (rádio frekvence) terapií pro snížení hmotnosti. Tento jedinečný a úžasný přístroj je přenosný a tedy pro vás plně použitelný i pro domácí použití, a můžete jej používat kdekoliv a kdykoliv, můžete si ho vzít na dovolenou či na výlet, a tak nevymeškáte ani jeden den, abyste s ním mohli udržovat svou postavu a být fit. Přístroj nejenže ultrazvukem odbourává tuk, ale také zeštíhluje a tvaruje postavu, a zároveň svým působením zlepšuje i celkový stav pokožky, protože odstraňuje nežádoucí zarudnutí pokožky a stimuluje tvorbu kolagenu, který je nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky.

masazni ultrazvukový přístroj

Type: Masáž & Relaxace
Materiál: ABS
Použití: Tělo

funkce:
1. Tři hlavní funkce: LED světlo ozáření, rádio frekvence a ultrazvuk. RF a ultrazvuk mohou být použity samostatně nebo v kombinaci.
2. Vhodné použít na: paže, břicho, přední stehna, vnitřní stehna, vnitřní paže, záda, pas, boky, nohy atd.
3. Nevhodné použít na: krk, obličej, klíční kost, loket, zápěstí, stehenní klouby, kolena, kotníky, hlava, nohy, páteř atd.


Ultrazvukové hubnutí: Liposukce ultrazvukem je pokročilý způsob, jak zhubnout. Zařízení vypouští určitou
frekvenci do kůže tak, aby tekutina uvnitř a kolem buňky vyprodukovala mnoho dutin. A následně dochází k mikro "explozím" uvnitř dutin působením ultrazvuku, což vede k prasknutí tukových buněk.

IPL bělení: bělení intenzivním pulsním světlem je jednoduchou léčbou, nezpůsobuje žádné poškození kůže. Přímá expozice na povrchu kůže proniká hluboko do kůže, selektivní působí na pigment kůže a cévy, odstraňuje skvrny, uzavírá rozšířené červené žilky, zatímco foton stimuluje kolagen pokožky, takže regenerací původního kolagenu se dosáhne účinnější bělení, a úplně se zlepšuje stav pokožky.

RF hubnutí: RF (rádio frekvence) odbourání tuku je nejnovější technologie mezinárodní kosmetické plastické chirurgie, a je nejpokročilejší způsob liposukce na světě pro tvarování postavy a hubnutí, a pravidelným používáním lze dosáhnout skutečná a trvalá trvalá ztráta hmotnosti, která přetrvává nadále během stálého používání , stejně jako zeštíhlující efekt pro vytvarování perfektních křivek těla.

redukce tuku liposukce


specifikace:
Přenosný ultrazvukový masážní přístroj s RF funkcí na hubnutí a zeštíhlení
Vstupní napětí: 100-240
Výstupní napětí: DC12V 400mA
Výkon: 20W
Doba nabíjení: 6 hodin
Doba provozu: 2 hodiny
Hmotnost: 308g čistá hmotnost
Rozměry balení: 200 * 155 * 105 mm

Balení obsahuje:

1x KINGDOM Masážní ultrazvukový přístroj
1x US nabíječka (adaptér v případě potřeby)
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení