JOKER maska (rouška) na obličej - 100% polyester

Kód zboží: 75-070
405 Kč 243 Kč Cena bez DPH: 203 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

JOKER maska (rouška) na obličej - 100% polyester. Toto stylové 3D roušku s potiskem, které určit zaujme pozornost všech okolo.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

JOKER maska (rouška) na obličej - 100% polyester. Toto stylové 3D roušku s potiskem, které určit zaujme pozornost všech okolo je voděodolné s možností vložit dodatečný filtr přes vnitřní vrecúš ko (je však možné použít i bez filtru) nabízí všestranné využití pro každého, kdo potřebuje zvýšenou ochranu pro sebe, rodinných příslušníků či přátel . Chrání před prachem, je tedy vhodná například při outdoorových aktivitách, zachycuje malé částečky ve vzduchu a je tedy vhodnou prevencí během chřipkových sezón (jako ochranná maska). To jak ji využijete je jen a jen na vás. Polyester roušku lze použít opakovaně. Vložte masku do misky nebo umyvadla a nalijte do ní vodu s teplotou cca 30 - 40 ° C a pomalu myjte. Díky 100% polyester mikrovláknu roušky rychle schnou.

Barevná maska se vzorem je vyrobena ze 100% polyesteru díky čemuž je schopna zachytit nečistoty a škodliviny efektivnější než jiné materiály využívány při výrobě masek na obličej. Moderní ochranné roušky na obličej na prodej online - skladem můžeš koupit u nás ta nejlepší ochrana dýchacích cest. Jejich velkou předností je módní, stylový design díky kterému budete nepřehlédnutelní. Maska na obličej je nejrozšířenějším a efektivním prostředkem, využívaným nejen během virových či bakteriálních sezón (jako je např. COVID 19 - Corona). U nás najdete barevné roušky, které jsou nejen efektivní a ochranné ale stejně vypadají a působí cool a stylově.

Designové a stylové VODĚODOLNÉ masky na obličej 100% polyester s kapsičkou kde je možností vložit dodatečný FILTER

Joker maska na obličej

Buďte zodpovědný k sobě a svému okolí a chraňte Vaše zdraví i zdraví svých blízkých

rouška na obličej použití

Je důležité abychom chránili sebe a dbali také na bezpečnost svého okolí. Maska na obličej je nejrozšířenějším a efektivním prostředkem, využívaným nejen během virových či bakteriálních sezón (jako je např. COVID 19 - Corona), ale i při práci v prašném prostředí (smog, prachové částečky) Díky tomu, že je vyrobena z 100 % polyesteru poměrně snadno se přes ni dýchá a poskytuje i zaručený komfort.

Uši masky su měkké a jejich délka je nastavitelná - 100% polyester maska je voděodolná a vhodná pro všechny typy obličeje pro muže i ženy

voděodolné roušky na obličej

specifikace:

Rozměr: 21x12,5 cm
Materiál: 100% polyester mikrovlákno
Voděodolnost: ano

Obsah balení:

1x Ochranné rouška na obličej

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení