Quack - Kachní ochranný náhubek pro psy

Kód zboží: 200-009
810 Kč Cena bez DPH: 675 Kč
Brzy v naší nabídce

Quack - kachní ochranný náhubek pro psy. Nasaďte náhubek na hlavu svého psa a budete mít čtyřnohou přátelskou kačenku.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Quack - kachní ochranný náhubek pro psy. Japonci přišli s nápadem, jak změnit tradiční brutálně vypadající psí pysk na něco příjemné a neškodné. Vytvořili vtipný náhubek s názvem Quack pro psa, který je ve tvaru kachního zobáku. Nasaďte náhubek na hlavu svého psa a budete mít čtyřnohou přátelskou kačenku.

Kachní Náhubek pro psa

V celkovém důsledku určitě dosáhnete to, že váš pejsek bude působit neškodně, ale zajisté tím způsobíte rozruch na procházce, protože lidé se budou divit a bavit na tomto náhubku, hlavně děti z toho budou mít jistě radost. Jen doufejme, že váš pes se tat příliš neurazí kvůli tomu to doplňku.

Quack psí náhubek

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (4)

1%
1%
Jioaiw

Quack - Kachní ochranný náhubek pro psy

- nic
- pro psa nebezpečné
- šunt z Aliexpressu za 2 eura
1%
Šárka

Vymyslel idiot

NEEXISTUJÍ!
Vymyslel idiot...někdo kdo neví, že dýchání otevřenou hubou je pro psa jediná možnost se ochladit...i standartní náhubek musí mít velikost ve které může zvíře otevřít tlamu. Nejen, že je to demenetní a dělat ze psa kachnu je dehonestující (stejně jako z kachny psa), ale hlavně je to NEBEZPEČNÝ!!! Jeden by ještě pochopil, že někdo takovou hrůzu vymyslí, horší je, že se toho někdo podobně inteligentní chopí jako podnikatelského záměru.
1%
To snad ne!

Quack - Kachní ochranný náhubek pro psy

žádná
Vždyť to je produkt, co může ohrozit psa na životě. Jak se může vůbec dostat do prodeje?!
Udělat ze psa idiota a ještě mu zabránit v jeho jediné možnosti, jak se ochladit. Jestli máte psy rádi, tak jim to určitě pořizujte.
1%

Kravina

Nic!
Tohle je strasna blbost! Pes musi mit prostor, pro otevreni tlamy, aby se ochladil a mohl dychat, kdyz je teplo. Tohle je tak na to, aby si nekdo zabil psa/fenu jen proto, ze chce, aby vypadal jako "kachna". Neni to ani vtipne, natoz prakticke. Prodavat tohle je opravdu pres caru!