Malý vinařský set

Kód zboží: 94-016
621 Kč Cena bez DPH: 518 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Malý vinařský set, který obsahuje nástavec na prelievenie vína, zátku na víno a univerzální otvírák. Vhodné jako dárek pro všechny milovníky vína.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Malý vinařský set, který obsahuje nástavec na prelievenie vína, zátku na víno ​​a univerzální otvírák. Vhodné jako dárek pro všechny milovníky vína.

1. Nástavec na přelévání vína - Už ani kapka mimo poháru !! Díky našemu unikátnímu pomocníkovi, který nesmí chybět ve vaší domácnosti. Jeho stylový design působí luxusně na jakékoli láhvi vína.Tento šikovný pomocník jedním jednoduchým přelitím zajistí každou kapku ve vašem poháru a ani jednu pomimo.Vaši přátelé si ho nebudou vědět vynachválit.

2. Zátka na víno ​​- Díky této zátce se Vám nebude kazit nedopité víno, z perlivých nápojů Vám nevyprchají bublinky. Láhev se vakuově uzavře velmi jednoduše a rychle. Jednoduchým opakovaným stiskem pístu vypumpují vzduch z lahve. Na ukazateli si nastavíte den uzavření a máte přehled o čerstvosti nápojů.

3. Univerzální otvírák na víno ​​- S tímto univerzálním elegantním otvírákem nebedete mít problém s otevřením jakékoliv lahve.                              

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení