Elektrický elegantní otvírák na víno

Kód zboží: 94-014
1 053 Kč Cena bez DPH: 878 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Luxusní elektrický otvírák na víno - Otevírání vína ještě nikdy nebylo jednodušší a elegantnější než s naším elektrickým otvírákem.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Luxusní elektrický elegantní otvírák na víno ​​-   Otevírání vína ještě nikdy nebylo jednodušší a elegantnější než s naším elektrickým otvírákem. Postup je jednoduchý - odfóliujete víno, přiložíte otvírák na vrch láhve a stisknete tlačítko. Nemusíte se obávat žádných problémů, jako například zapadnutí korku - víno se otevře rychle a automaticky.

 

Ochutnávka dobrého vína, je nezapomenutelným zážitkem. Tedy pokud nepoužíváte klasickou vývrtku na víno. Pokud jste již unaveni ze zápasení s korkovými uzávěry lahví, zkuste tento elegantní otvírák! S tímto luxusním otvírákem ušetříte čas, protože otevření vína bude trvat jen pár sekund!

 

Určitě každý zná problémy, jak se rychle a spolehlivě dostat do láhve vína a nijak nepoškodit korek, který by následně mohl napadat do láhve a celý lahodný nápoj tak znehodnotit. S naším elektrickým otvírákem vína je to úplná hračka. Vezměte otvírák, přiložte k hrdlu, stiskněte tlačítko a do deseti sekund je zátka pryč! To je celé! Nejoblíbenější vychytávka mezi milovníky vín a nyní je dostupná už i u nás. Luxusní dárek!

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení