Angel aerátor dekantér

Kód zboží: 94-004
1 053 Kč Cena bez DPH: 878 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Angel aerátor dekantér - tento produkt si hned zamilujete jak ho vyzkoušíte. Je známo že Víno má lepší chuť když je provzdušněné. dekanter přesně toto nabízí.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Angel aerátor dekantér - tento produkt si hned zamilujete jak ho vyzkoušíte. Je známo že Víno má lepší chuť když je provzdušněné. Dekanter přesně toto nabízí. Pokud připravujete doma večírek a chcete upoutat pozornost hostů je to perfektní způsob jak jim pobyt na večeierku zlepšit. Nejenže budou mít Vaši hosté dobrý pocit z večírku ale budou ho mít hlavně s kvalitní chuti vína.

angel dekanter

Jak dekantovat víno bez profesionálního someliérské příslušenství a zkušenosti? Zkuste použít náš aerator, jehož použití je maximálně jednoduché a dekantaci vína zkrátí na minimum. Dekantace vína v karafě může trvat pro dosažení správného účinku i několik hodin. Vynikající aerator dokáže zvýraznit chuť a vůni vína přímo přelitím vína z láhve přes aerator do číše.

 Dekantační trychtýř je vybaven sítem, které zachytí i ty nejmenší sedimenty ve víně a vzdušně kanálky víno dokonale provzdušní během chvíle. Není jednodušší postup, který dokáže zdůraznit chuť a vůni vašeho vína, na přežití dokonalého zážitku.

Pokud máte chuť na dobré víno, ale máte málo času, je to ideální časově úsporné zařízení. Zapomeňte na hodinu čekání, dokud se víno ​​nadýchá. Stačí jednoduše otevřít a nalít

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení