Vyrobník cukrové vaty - Retro vyráběč na cukrovou vatu

Kód zboží: 11-544
1 593 Kč 1 215 Kč Cena bez DPH: 1 013 Kč
vyprodáno Je nám líto, ale tento produkt je vyprodán. Tento produkt již není k dispozici.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards

Vyrobník cukrové vaty - Retro vyráběč na cukrovou vatu na doma. S výrobníkem cukrové vaty si můžete vychutnat cukrovou vatu jako na jarmarku či jiné slavnosti.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Vyrobník cukrové vaty - Retro vyráběč na cukrovou vatu na doma. S výrobníkem cukrové vaty si můžete vychutnat cukrovou vatu jako na jarmarku či jiné slavnosti. S kompaktním strojem, který má nostalgický retro design a velmi jednoduše se ovládá si umíte vyrobit cukrovou vatu iv pohodlí domova. Tento nepostradatelný výrobník vaty bude nejlepším poutačem pozornosti na dětských narozeninách a letních oslavách.

Vyrobník na cukrovku na doma v retro designu - stroj na vatu

Výroba cukrové vaty nestojí mnoho, ale pro vaše děti je cennější, než si myslíte. Děti si na ni chutnají při návštěvě zoologické zahrady, v zábavných parcích či na jarmarkech. Pokud si chcete cukrovou vatou zpříjemnit rodinné oslavy či dětské narozeninové párty, pořiďte si do domácnosti tento výrobník cukrové vaty.

cukrová vata vyroba na doma

Retro design výrobníku cukrové vaty

Kromě možnosti přípravy cukrové vaty vás výrobník zaujme na první pohled svým vzhledem, jako kdyby se vrátil z 50. let. Umíte si s ním vyrobit cukrovou vatu jak z krystalového cukru, tak iz různých tvrdých bonbonů. Tím si zajistíte barevnou veselou cukrovou vatu. Výroba je navíc zábavná a radost jí uděláte především dětem.

stroj na cukrovu vatu

Jednoduchá výroba vaty

Výrobník cukrové vaty se velmi snadno ovládá. Stačí přidat cukr, zapnout stroj a po vytvoření cukrových vláken je omotat kolem dřevěných tyčinek. Chcete-li mít cukrovou vatu barevnou, stačí přidat pár kapek potravinářského barviva.

cukrova vata

Snadné čištění a skladování

Výrobník je velmi skladný a rozebíratelný , tím pádem se snadno čistý a zabere minimum místa. Součástí balení je také odměrka na cukr. Chcete-li vyrobit cukrovou vatu za pár minut a potěšit vaše děti, jistě vás výrobník cukrové vaty příjemně překvapí.

Specifikace:

  • Snadno se čistí
  • Dodává se s adaptérem EU
  • Materiál: ABS
  • Rozměry: Ø 31 x 25 cm
  • Hmotnost: 1,17 kg

Obsah balení:
1x výrobník cukrové vaty

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení