Parní čistič do mikrovlnky ve formě postavičky

Kód zboží: 11-524
243 Kč 108 Kč Cena bez DPH: 90 Kč
vyprodáno Je nám líto, ale tento produkt je vyprodán. Tento produkt již není k dispozici.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards

Parní čistič do mikrovlnky ve formě pohádkové postavičky je dokonalá pomůcka pro perfektní vyčištění Vaší mikrovlnné trouby.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Parní čistič do mikrovlnky ve formě pohádkové postavičky je dokonalá pomůcka pro perfektní vyčištění Vaší mikrovlnné trouby. Jednoduše přidejte vodu do nádoby a vložte do mikrovlnky na 5 až 8 minut na maximální výkon. Sledujte, jak z její hlavy vychází pára, když se doslova rozehřeje od hněvu. Pára usnadňuje následné čištění mikrovlnné trouby opravdu jednoduché. Parní čistič je skvělý vynález, který nejen výborně vyčistí mikrovlnku, ale i sympaticky vypadá. Bude ideální také jako praktický dárek.

fury máma čistič mikrovlnky

Čistí od mastnoty, tuku a dalších nečistot

Mikrovlnná trouba je využívána téměř v každé domácnosti. Její mytí nemá rád nikdo. Dokáže nás to vyčerpat a hlavně zabrat spoustu času. Tento výborný vynález, který ocení naprosto všichni. Mytí mikrovlnné trouby ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Zlostní máma vypouští páru díky které mikrovlnnou troubu čistí od mastnoty, tuku a dalších nečistot. Špína se snadno rozpouští a přidaný ocet perfektně eliminuje bakterie.

zlostní máma na čištění mikrovlnky párou

Jednoduchá obsluha

Proto je parní čistič mikrovlnky tou pravou pomůckou, která po spuštění vypustí páru a vyčistí mikrovlnku od mastnoty, tuku a jiných nečistot. Při použití stačí do odměrky nalít ocet s vodou a postavičku položit do mikrovlnné trouby. Následně mikrovlnku zapnete a čištění může začít. Když postavička vypustí veškerou páru, mikrovlnku stačí otevřít a přetřít suchým hadrem. Špína se rozpustí a přidáte-li do vody i ocet, eliminujete bakterie. Bude čistá a připravená k ohřátí dalšího oběda či večeře.

Specifikace:

  • Je to zábavný dárek
  • Snadno se používá a je účinný
  • Materiály: ABS
  • Rozměry výrobku: 11 x 8,5 x 13,5 cm
  • Hmotnost: 90 gramů


Obsah balení:

1x Parní čistič mikrovlnky

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení