Velkoobchod

Velkoobchodní odběr

Pokud máte zájem odebírat zboží z naší nabídky za velkoobchodní ceny, je třeba být registrován v našem e-shopu. Zaregistrujete se velmi jednoduše přímo na tomto linku - www.cool-mania.cz/:user/registration.

Je nutné nás kontaktovat e-mailem info@cool-mania.eu resp. telefonicky a dohodnout si podmínky spolupráce (odběrní množství, periodicitu odběru, výšku VO slevy atd.).
Po naší dohode Vám budou zpřístupněny velkoobchodní ceny tj. po přihlášení se do systému Vám bude z celkovovej částky za objednávku odečtena výška Vaší VO slevy v %.

Dodací a platební podmínky

Stálým a smluvním VO zákazníkům nabízíme možnost plateb na fakturu s dohodnutou splatností. Pro ostatní zákazníky požadujeme platbu předem na náš bankovní účet.

 

Jste majitelem internetového obchodu či kamenné prodejny?

Pokud vlastníte kamennou prodejnu či obchod a rádi byste rozšířili svůj sortiment o produkty z naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adresu info@cool-mania.eu. Kromě širokého sortimentu produktů Vám garantujeme krátké dodací lhůty, odborné poradenství při nákupu a profesionální přístup.
 

Chcete o nás napsat článek či recenzi a získat za to finanční ohodnocení?

Zaujaly vás naše produkty? Jste novinář, redaktor zda máte osobní blog, nebo jste aktivní na internetových fórech? Pokud chcete napsat článek o našem sortimentu či obchodě případně zpropagovat vybrané produkty, rádi Vám poskytneme všechny potřebné PR materiály (Foto, článků atd.). Odměnou pro Vás bude dohodnuto finanční ohodnocení.

Pokud máte zájem kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na adresu info@cool-mania.eu.
 

Vlastníte Web stránky a chcete si přivydělat?

Máte vlastní web stránky a chcete nás podpořit formou zobrazení našich reklamních bannerů či jiných promo materiálů? Napište nám jaký reklamní prostor byste nám věděli nabídnout a my se Vám jistě ozveme a dohodneme podmínky spolupráce.

S tématicky podobnými stránkami si rádi vyměníme url odkazy, ikonky nebo bannery. Dlouhodobě hledáme pozice pro umístění našich reklamních bannerů.
 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu na adresu info@cool-mania.eu.alebo na tel.. čísle + 421 907 211 712.


Sídlo firmy a fakturační údaje

Media Leaders s.r.o.
Dlhá 4
974 05 Banská Bystrica
Slovensko


IČO: 46 406 999
DIČ: SK202 336 8787