PS2 Key Logger Q7 - záznam z klávesnice

Kód zboží: 09-011
1 620 Kč Cena bez DPH: 1 350 Kč
vyprodáno Je nám líto, ale tento produkt je vyprodán. Tento produkt již není k dispozici.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards

PS2 Key Logger Q7 - záznam z klávesnice na prodej za výhodnou cenu můžeš koupit online v našem e-shopu. Viz si naši nabídku a najdi co hledáš.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Spy logger nebo key logger Q7 - je unikátní zařízení, se kterým budete mít přehled o všem co se naťuká přes klávesnici. Můžete ho použít pro kontrolu používání PC, sledování hesel, navštívených webových stránek atd. Zařízení není možné odhalit jak běžné softwarové verze.
 
Je to jednoduchá instalace, stačí spojit do klasického PS/2 kabelu vedoucího od klávesnici a zapojit přímo do počítače. Interní paměť key loggeru je 2 MB. Nevyžaduje instalaci žádného softwaru. Všechny zaznamenané údaje můžete jednoduše prohlížet v programech jako (Word, Wordpad, Notepad). Přístup k údajům je pomocí hesla, které musíte zadat na prohlížení výstupů z key logger.

 

Keylogger můžeš koupit v online e-shopě za přijatelnou cenu.
 

Základní funkce Spy loggera:

- 2MB Interní paměť
- Schopnost zaznamenat 2 000 000 stlačení kláves (přes 1000 stran textu)
- Rozměry 60x15mm
- Podpora všechh windows systémů jako Win XP, Win VISTA, Win 7

 

key logger

Proč nakupovat špionážní techniku ​​právě u nás?

Jsme přímý dovozce a prodejce špionážní techniky s dlouholetou praxí. Naše požadavky ohledně zpracování a vylepšování nabízených produktů konzultujeme přímo s výrobcem. Každý produkt, který zařadíme do prodeje projde vstupní kontrolou kvality a až následně je zařazen do naší nabídky špionážních produktů.

Z našich testů vyplývá, že námi prodávaná technika je výkonnější a má delší životnost oproti konkurenčním produktům. V případě nečekaných technických problémů se situaci snažíme řešit urgentně podle možnosti směrem ke spokojenosti zákazníka.

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení