LED noční lampa s WiFi Full HD kamerou a budíkem + 16GB paměť

Kód zboží: 10-184
4 023 Kč Cena bez DPH: 3 353 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED noční lampa ve tvaru měsíce s WiFi Full HD kamerou a budíkem + 16GB paměť + digitální hodiny, které jsou USB dobíjecí.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

LED noční lampa ve tvaru měsíce s WiFi Full HD kamerou a budíkem + 16GB paměť + digitální hodiny, které jsou USB dobíjecí. Multifunkční lampička - není to jen osvětlení, ale i kvalitní HD WiFi kamera, intimní budík, má režim dřímání, usínání a probuzení, lze nastavit víceúrovňové inteligentní stmívání, má dotykové ovládání a je dobíjecí přes USB. Noční lampa LED Moon Light s budíkem, s digitálními hodinami má 14 LED diod s nastavením jasu vhodné do ložnice, dětského pokoje, kanceláře či na cesty. Kamera je umístěna ve středu v horní části lampy a ani si ji nevšimnete.

Napájena může být přímo přes vestavěnou dobíjecí lithiovou baterii s kapacitou1500mAh s výdrží do 48 hodin (Trvání nepřetržitého záznamu 1,5 hodiny), nebo permanentně přes USB napájení. Velkými přednostmi tohoto produktu je, že je multifunkční a kromě funkce noční lampy a hodin s budíkem, má navíc WiFi HD kameru se vzdáleným WiFi sledováním, takže můžete vidět live video a fotografie přes aplikaci v mobilu.

Skrytá WiFi 1080p HD kamera

Zabudovaná kamera podporuje vzdálené Wi-Fi sledování, takže můžete vidět live video a fotografie přes aplikaci v mobilu.

Stáhněte si bezplatnou aplikaci "HDeCAM" přes Google Play Store (pro Android) nebo App Store (pro iOS), a připojte zařízení ke své domácí WiFi, a pak si můžete prohlédnout FULL HD video až v 1080p rozlišení v reálném čase. A tedy i během vaší nepřítomnosti, si můžete prohlédnout, co se děje ve vaší domácnosti, kanceláři nebo v prodejně. Podporuje i fotografování pomocí mini skryté kamery, stačí pracovat se Smartphone telefonem, když jste doma nebo venku, a můžete snadno nasnímat fotografie a pak je uložit nebo zobrazit pomocí aplikace, kterou si můžete stáhnout podle návodu v balení produktu.

nocna lampa s budíkem a wifi HD kamerou

Světlo buzení noční lampy Měsíc může vyzařovat světlo různého jasu, aby se přizpůsobilo vašemu rytmu a náladě, a pomůže vám pohodlně usnout i spát. Lampa je vyrobena z netoxických ekologických materiálů bez zápachu, šetřících energii a je vhodná k umístění kdekoliv, ale hlavně na noční stolek. Modulují vaše biologické hodiny, které pomáhají podporovat klidný spánek a zlepšují vaše zdraví.

LED noční lampa Měsíc s budíkem a digitální hodiny

Unikátní patentovaný design - simulovaný design měsíce pro funkci zobrazení času. Dlouhé čárky po celém obvodu lampy představují hodinovou ručičku a krátké tečky představují minutovou ručičku, a rovněž displej slouží na snadno srozumitelné digitální zobrazení času.

wifi kamera v noční lampě s budíkem

Úžasná kombinace LED lampy a hodin - vizuálně příjemný budík s několika elegantními funkcemi. Postupné roztmívání světla a zvuků umožňuje klidnější přechod probuzení, zejména pro děti i dospělé a také pro ty, co mají velmi lehký spánek.

Důmyslný režim usínání - inteligentní hodiny se začnou od posledního dotyku časovat na postupné stmívání světla do 60 minut. Nastavitelná intenzita světla - dlouhým stiskem spodního tlačítka nastavíte jas světla dle vašeho přání, ať už na čtení nebo před spaním.

LED lampa je také úžasným zdrojem světla - do dětského pokoje a je ideální jako noční lampa na noční stolek do ložnice. Světlo je SOFT & PRETTY, velmi jemné a příjemné a design vypadá rozkošně ve tvaru měsíce. Dobré řešení problémů při těžkém ranním vstávání dětí.

Dlouhá výdrž baterie - vestavěná dobíjecí lithiová baterie 1500mAh poskytuje až do 48 hodin výdrže baterie po úplném nabití. 14 LED diod mohou dlouhodobě pracovat, opravdu nemusíte lampu často nabíjet.

High-end ROHS certifikovaný pogumovaný materiál povrchu lampy, šetrný k životnímu prostředí, dobrý pocit dotyku a odolnost proti poškrábání. Noční lampa s hodinami má funkci zobrazení času, funkci budíku, nastavitelnou funkci osvětlení, funkci spánku, SLEEP a probuzení, funkci úspory energie atd ..

 

vlastnosti:

PLUS WiFi skrytá kvalitní HD kamera 1080p
PLUS Noční lampa s budíkem
PLUS Digitální i ručičkové zobrazení času (formou LED diod)
PLUS Funkce probuzení, dřímání i usínání
PLUS Příjemná melodie budíku se zvuky přírody
PLUS Měkké světlo měsíce vytváří pocit harmonie a štěstí.

 

Funkce a specifikace skryté kamery:

Video rozlišení 640 * 480/1280 * 720/1920 * 1080
Formát videa a snímková frekvence: 25 snímků za sekundu, kompresní formát H.264 (.AVI)
Rozlišení foto 1920 * 1080 (formát jpg)
Vestavěná paměť: 16GB
Podpora synchronizace času
Trvání nepřetržitého záznamu 1,5 hodiny
Video na dálku přes aplikaci HDeCAM, fotografování, video mobil detekce
Podpora Android, iOS a Windows OS

Funkce a specifikace noční lampy:

Noční lampa + budík + hodiny
14 LED diod s nastavením jasu světla
Vestavěná dobíjecí lithiová baterie 1500mAh
Čas plného nabití: 3,5 hodiny
Materiál: ABS + PC
Vstup: DC / 5V-1A
Napětí: DC 5V
Nabíjecí port: Micro USB
Hmotnost: 170 g
Rozměry: 128 x 41 x 134 mm

 

Balení obsahuje:

1x Noční lampa s budíkem a WiFi kamerou
1x USB kabel
1x Uživatelská příručka

 

upozorneni spy technika

Proč nakupovat špionážní techniku ​​právě u nás?

Každý nový produkt testujeme několik týdnů a až po výstupní kontrole je zařazen do prodeje
Naše nabídka proto není největší na trhu, ale nabízíme jen námi otestované - kvalitní a spolehlivé spy produkty
Nejsme nejlevnější, ale naši zákazníci jsou spokojení zákazníci. Jejich recenze si můžete prohlédnout i na Heureka.cz
Dlouholetá praxe v prodeji spy produktů (spy kamery, špionážní technika) více než 5 let zkušeností
Odborné poradenství při instalaci či nastavení produktů (telefonické či e-mailem)
Poskytujeme 24 měsíců záruku na všechny produkty a bezplatné vrácení zboží do 14 dnů od doručení
Podrobný český manuál k používání součástí balení
Kvalifikovaný záruční a pozáruční servis, tedy prodejem to u nás rozhodně nekončí
Při případné reklamaci se snažíme zkrátit čas pro její vyřízení na minimum (většinou 7-14 dní). Pokud je zboží nefunkční, řešení formou výměny za nový kus
 

UPOZORNĚNÍ: Pokud najdete konkurenční produkty (s výrazně nižší cenou), které mohou mít totožné provedení, avšak použité komponenty jako zesilovače, baterie atd mohou být low cost (levnější) verzí produktu, čili mají výrazný vliv na celkovou kvalitu a životnost produktů. Doporučujeme zákazníkům proto zvážit výhodnost investice a nákupu i s ohledem na tuto skutečnost.

!!! Prodejce nenese žádnou odpovědnost v případě zneužití těchto výrobků na nelegální účely. Před použitím je důležité se seznámit s podmínkami (právo, tech. Předpisy, vyhlášky a pod.) Pro provozování výrobků v daném státě !!!

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení