Power Bank s kapacitou 7800mAh + 2x USB výstupy s výkonem 2.1A

Kód zboží: 65-001
918 Kč 513 Kč Cena bez DPH: 427 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Power Bank s kapacitou 7800mAh + 2x USB výstupy s výkonem 2.1A je praktický doplněk na cestách pro dobíjení elektronických zařízení jako mobilní telefony, tablety atd.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Power Bank s kapacitou 7800mAh + 2x USB výstupy s výkonem 2.1A je praktický doplněk na cestách pro dobíjení elektronických zařízení jako mobilní telefony, tablety, GPS navigace, MP3 přehrávače a podobně. Externí přenosná baterie má moderní a zároveň elegantní vzhled pro běžné používání. Dokáže nabíjet i Vaše kamery a fotoaparáty, co se hodí obzvlášť na dovolených nebo na výletech do přírody, kde nemáte přístup k elektrické zásuvce. Díky kapacitě baterie 7800mAh nabije baterii běžného smartphonu více než 4x.

Výhodou je i to, že tento power bank lze zapojit do elektrické sítě a použít jej i jako AC / DC adaptér pro napájení Vašich zařízení.

Power bank obsahuje nový typ Li-polymerovou baterii, která vám zaručuje nízkou hmotnost, vysokou kapacitu, minimální samovybíjení a velkou výkonost. Baterie má dva USB výstupy co vám umoňuje nabíjet dva přístroje najednou. Oba výstupy USB mají výstupní výkon až 3.4a přes síťovou zásuvku díky čemuž budou vaše zařízení nabíjeny rychleji než u běžných PowerBank. Doba úplného nabití PowerBank jsou 3 hodiny. Stupeň nabití baterie vám indikují čtyři modré led kontrolky, proto se vám nikdy nestane, že váš powerbank bude vybitý a vy o tom nebudete vědět.

powerbank s kapacitou 7800mAh

Externí baterie je vybavena inteligentními čipy, které zaručí její ochranu proti přepětí, přehřátí, úplnému vybití a přebití. Použití je velmi jednoduché. Stačí připojit zařízení prostřednictvím USB kabelu k externí baterii a tlačítkem ho zapnout. Po nabití zařízení odpojíte USB kabel a externí baterie se po několika sekundách automaticky vypne. Powerbank je ideální pro festivaly, táboření, výlety, cestování do zahraničí, nebo jako nouzový napájecí zdroj pro rušné dny, kdy běžná baterie ve vašem zařízení jednoduše nedokáže držet krok s vašimi nároky. Baterie bude nabíjet téměř jakékoliv přenosné zařízení s konektory mini USB / micro USB. Zařízení se dobíjí jednoduše za pomoci USB kabelu, ať už přes Vaše PC nebo z elektrické zásuvky.

vlastnosti:

plus Ochrana proti přepětí, přehřátí, úplnému vybití a přebití
plus Dva USB výstupy s výkonem 3.4a
plus LED indikátor vybití externí baterie
plus Rychlé dobíjení externí baterie souběžně s mobilním telefonem
plus Kapacita baterie až 7800mAh
plus Li-Polymerová baterie


specifikace:

Model: A11
Typ baterie: Li-Pol
Výstup AC / DC adaptér: 5V / 3.4a
Výstup power bank: 5V / 2.1A
Vstup power bank: 5V / 3.4a
Kapacita: 7800mAh
Doba úplného nabití: 3 hodiny
Životnost: 1000 nabíjecích cyklů
Provozní teplota: -20 ° C až + 50 ° C
Přepěťová ochrana: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Ochrana proti nadměrnému přebití: ano
Ochrana proti nadměrnému vybití: ano
Rozměry: 128 * 72 * 23 mm
Hmotnost: 280 g

Obsah balení:

1x Externí baterie 7800mAh
1x Redukce pro EU zásuvku
1x USB kabel

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení