Svítící stromcek vánoční SMART 2,3m - LED Twinkle Tree - 400 ks RGB + W + BT + Wi-Fi

Kód zboží: 78-027
10 530 Kč Cena bez DPH: 8 775 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Svítící stromcek vánoční LED 2,3 metru SMART - Twinkle Tree - 400 ks RGB + W + BT + Wi-Fi. Stromek se světýlky - Světlá jaké si zamilujete.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Svítící stromcek vánoční LED 2,3 metru SMART - Twinkle Tree - 400 ks RGB + W + BT + Wi-Fi. Stromek se světýlky - Světlá jaké si zamilujete. Tyto revoluční LED světla na stromeček přinášejí do našich domovů unikátní světelnou dekoraci s použitím nejmodernější technologie. LED stromcek - světla se ovládají přes mobilní aplikaci, která je kompatibilní s Androidem, i iOS. Umělý stromek se skládá ze tří sekcí, má 78 větví a světýlka v 11 řádcích, celková výška stromku je 2,3 metru.

LED stromek na vánoce Twinkle Tree - jaký Vám vyrazí dech

vánoční stromeček se světlyumělý svítící stromeksvítící stromcek Twinkle

Zařízení mezi sebou komunikují bezdrátovým přenosem s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovat a ovládat tak můžete najednou 10 Twinkle světelných zařízení najednou, nebo 4000 LED diod, s Rovné zobrazovacím světelným motivem a vzorem. Vytvořit si můžete vlastní úžasné animace, které se budou prolínat celou místností, případně exteriérem. Světla jsou navrženy pro použití v interiéru - krytí IP20.

Stromek se světýlky - smart LED Vánoční stromek Twinkle - 400ks

led stromcek na vánoce Twinkle

LED stromeček vánoční - Twinkle světýlka - 400ks

osvětlení na stromeček Twinkle

Umělý stromek se skládá ze tří sekcí, má 78 větví a světýlka v 11 řádcích - spolu 400 kusů LED světýlek. Kabel je černo-zelené barvy - pro splynutí se stromečkem. RGB + W znamená, že LED světla dokáží udělat RGB světelný odstín 16 milionů barev + W bílá barva. Nastavit se dá intenzita osvětlení a přesná barva z barevné škály. Tato speciální edice obsahuje inteligentní domácí integraci s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa.

Vaše dekorace může být vytvořena z více zařízení a různých tvarů. Chcete mít na stěně světelnou řetěz, na oknech barevné orámování a uprostřed pokoje velký vánoční stromeček? Žádný problém! Vytvořte si vlastní scénu a ovládejte ji najednou se společným motivem osvětlení.

vánoční smart žárovky

LED světla - vánoční stromeček ovládané přes mobilní aplikaci pro Android a iOS

Propracovaná mobilní aplikace zaraz spáruje Váš smartphone se zařízením a okamžitě jej můžete ovládat. Aplikace sama zmapuje rozmístění světýlek a Vy pak můžete jednoduše nastavit různou barvu pro každou žárovku, nebo skupinu žárovek zvlášť. Ovládání je velmi jednoduché, rychlé a intuitivní. V aplikaci si můžete vybrat z předvolených vzorů, stáhnout nové vzory z internetu z online galerie, nebo si vytvořit vlastní motivy a uložit si je.

mobilní aplikace Twinkle

Ovládat také můžete intenzitu světla, rychlost změny, barvu, odstín, jas, rotaci, prolínání a pod. Funkce časovač umožňuje nastavit automatické zapnutí a vypnutí světla podle časového harmonogramu. Funkce playlist umožňuje nastavit různé druhy motivů za sebou v časovém sledu a automaticky je podle nastavení měnit.

Twinkle aplikaceovládání světélek přes mobilnejkrásnější vánoční stromekwifi led pás

S doplňkovým USB zařízením MUSIC DONGLE bude Váš vánoční stromeček reagovat na puštěnou hudbu v místnosti, světlo se bude měnit a přepínat do rytmu hudby, podle nastavených parametrů. Pro výběr "zobrazení podle hudby" je k dispozici množství vzorů a motivů, které se dají editovat a nastavit podle vlastní potřeby. Měnící se světla v rytmu hudby, jako grafický ekvalizér roztančí ihned každou párty. USB zařízení MUSIC je doplňkovým produktem, je nutné si ho zakoupit v našem e-shopu.

Twinkle music

Unikátní LED dioda s novou 4-kanálovou architekturou, která má všechny jasné duhové barvy a dokonalou čistě bílou barvu

led světelný pásrgb + w led diodaled žárovky ovládané přes wifi

vlastnosti:

plus 400 LED světelných diod
plus Ovládání přes mobilní aplikaci
plus Wi-Fi a Bluetooth připojení
plus RGB + W světlo
plus Skládá se z 3 části


Specifikace:

Model: TWT400SPP-BEU
Výška stromečku: 2,3 metry
Počet diod: 400
Odolnost: IP20
Průměr diody: 5mm
Připojení: Wi-Fi, Bluetooth
Typ LED: RGB + W matná + čistá, rovná
Kabel: černo-zelený
Vstupní napětí: 240V
Výstupní napětí: 24V / 1,5A
Životnost žárovky: přes 30000 hodin


Obsah balení:

1x Vánoční stromek se 400 diodami + ovladač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení