Světelný řetěz na stromek SMART - LED Twinkly Strings - 100 ks (20m) RGB + BT + Wi-Fi

Kód zboží: 78-074
2 403 Kč Cena bez DPH: 2 003 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Světelný řetěz na stromeček SMART - LED Twinkly Strings - 100 ks (20m) RGB + BT + Wi-Fi. Vánoční světýlka na stromeček.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Světelný řetěz na stromeček SMART - LED Twinkly Strings - 100 ks (20m) RGB + BT + Wi-Fi. Vánoční světýlka na stromeček - Světla jaká si zamilujete. Tato revoluční LED světla na stromeček přinášejí do našich domovů unikátní světelnou dekoraci s použitím nejmodernější technologie. LED stromek - světla se ovládají přes mobilní aplikaci , která je kompatibilní s Androidem, i iOS .

Zařízení mezi sebou komunikují bezdrátovým přenosem s využitím Wi-Fi a Bluetooth . Spárovat a ovládat tak můžete najednou 10 Twinkly světelných zařízení najednou, nebo 4000 LED diod , s rovakým zobrazovacím světelným motivem a vzorem. Vytvořit si můžete vlastní úžasné animace, které se budou prolínat celou místností, popřípadě exteriérem. Světla jsou navržena pro použití v interiéru, i exteriéru - krytí IP44 . Tato velikost - 100 světýlek je vhodná pro stromky s výškou do 120 cm.

Světla na stromeček - LED smart světýlka TWINKLY - 100ks

světla na stromeček led twinkly

LED stromek vánoční - TWINKLY světélka - 100ks

osvětlení na stromeček twinklysvětla na vánoční stromek twinkly

Vánoční světélka Twinkly Strings se skládají ze 100 kusů LED světélek vhodných pro ozdobu vánočního stromku. LED dioda se nachází každých 8 cm na kabely, který je černo-zelené barvy - pro splynutí se stromečkem. RGB znamená, že LED světla dokáží udělat RGB světelný odstín 16 milionů barev . Nastavit lze intenzitu osvětlení a přesnou barvu z barevné škály. Tato speciální edice obsahuje inteligentní domácí integraci s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa.

Vaše dekorace může být vytvořena z více zařízení a různých tvarů . Chcete mít na stěně světelný řetěz, na oknech barevné orámování a ve středu pokoje velký vánoční stromek? Žádný problém! Vytvořte si vlastní scénu a ovládejte ji najednou se společným motivem osvětlení.

vánoční smart žárovky

LED světla na vánoční stromek ovládaná přes mobilní aplikaci pro Android a iOS

Propracovaná mobilní aplikace zajedno spáruje Váš smartphone se zařízením a okamžitě jej můžete ovládat. Aplikace sama zmapuje rozmístění světélek a Vy pak můžete jednoduše nastavit různou barvu pro každou žárovku nebo skupinu žárovek zvlášť. Ovládání je velmi jednoduché, rychlé a intuitivní . V aplikaci si můžete vybrat z předvolených vzorů, stáhnout nové vzory z internetu z online galerie, nebo si vytvořit vlastní motivy a uložit si je.

mobilní aplikace twinkly

Ovládat také můžete intenzitu světla, rychlost změny, barvu, odstín, jas, rotaci, prolínání a pod. Funkce časovač umožňuje nastavit automatické zapnutí a vypnutí světla podle časového harmonogramu. Funkce playlist umožňuje nastavit různé druhy motivů za sebou v časovém sledu a automaticky je podle nastavení měnit.

twinkly aplikaceovládání světélek přes mobilnejkrásnější vánoční stromečekwifi led pás

S doplňkovým USB zařízením MUSIC DONGLE bude Váš vánoční stromek reagovat na puštěnou hudbu v místnosti, světlo se bude měnit a přepínat do rytmu hudby , dle nastavených parametrů. Pro výběr „zobrazení podle hudby“ je k dispozici množství vzorů a motivů, které lze editovat a nastavit dle vlastní potřeby. Měnící se světla v rytmu hudby, jako grafický ekvalizér roztančí ihned každou párty. USB zařízení MUSIC je doplňkovým produktem, je nutné si jej zakoupit v našem e-shopu.

twinkly music

Unikátní LED dioda, která má všechny jasné duhové barvy

led světelný páswifi led světýlka

Vlastnosti:

plus 100 LED světelných diod
plus Ovládání přes mobilní aplikaci
plus Wi-Fi a Bluetooth připojení
plus RGB barvy světla
plus Krytí IP44


Specifikace:

Počet diod: 100
Délka kabelu od prvního světla po adaptér: 3,5 m
Osvětlená vzdálenost: 20 m
Odolnost: IP44
Průměr diody: 4,3 mm
Připojení: Wi-Fi, Bluetooth
Rozestup světel: 8 cm
Typ LED: RGB rozptýlená plochá
Kabel: černo-zelený
Vstupní napětí: 240V
Výstupní napětí: 24V/1,5A
Životnost žárovky: přes 30000 hodin


Obsah balení:

1x LED žárovky na vánoční stromek se 100 diodami + ovladač
1x Adaptér
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení