Přídavný LED pásek světelný 1,5m pro Twinkle Line - 100 ks RGB

Kód zboží: 78-035
1 323 Kč 1 053 Kč Cena bez DPH: 878 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Přídavný LED pásek světelný 1,5m pro Twinkle Line - 100 ks RGB - slouží k prodloužení LED světelného pásu - nalepovací zadní část.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Přídavný LED pásek světelný 1,5m pro Twinkle Line - 100 ks RGB - slouží k prodloužení LED světelného pásu - nalepovací zadní část. Na zadní straně pásu se nachází 3M nálepka pro snadnou instalaci a připevnění kdekoliv. Toto balení obsahuje 1,5 metrový přídavný světelný pás, který se jednoduše, pomocí vestavěného konektoru, připojí ke hlavnímu Twinkle Line s ovladačem. Twinkle Line LED pás s ovladačem je možné koupit v našem e-shopu. Vytvořte si vlastní požadovanou délku celkového pásu / osvětlení. Můžete za sebou napojit hned několik světelných pásů.

Twinkle konektor

Zařízení mezi sebou komunikují bezdrátovým přenosem s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovat a ovládat tak můžete najednou 10 Twinkle světelných zařízení najednou, nebo 4000 LED diod, s Rovné zobrazovacím světelným motivem a vzorem. Vytvořit si můžete vlastní úžasné animace, které se budou prolínat celou místností, případně exteriérem. Tento světelný pás je navržen pro použití v interiéru - krytí IP20. Pás má délku 1,5 metru a nachází se na něm 100 RGB LED žárovek.

Twinkle rgb pás

LED svítící dekorační pás 1,5M - Twinkle LINE (100 ks světýlek)

led pásky svietelné Twinkle

Světelný pás sestává ze 100 kusů LED světélek vhodných pro jakoukoliv dekoraci. Dioda RGB znamená, že LED světla dokáží udělat RGB světelný odstín 16 milionů barev. Nastavit se dá intenzita osvětlení a přesná barva z barevné škály. Tato speciální edice obsahuje inteligentní domácí integraci s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa.

led pásky světelné přes app programovatelné

Vaše dekorace může být vytvořena z více zařízení a různých tvarů. Chcete mít na stěně světelnou řetěz, na oknech barevné orámování a LED prskavku a uprostřed pokoje velký vánoční stromeček? Žádný problém! Vytvořte si vlastní scénu a ovládejte ji najednou se společným motivem osvětlení.

Nádherná světelná dekorace - nastavte si vlastní barvy, animace a motivy LED světélek společně pro několik LED zařízení

Univerzální LED světelná ozdoba ovládaná přes mobilní aplikaci pro Android a iOS

Twinkle line přídavné led

Propracovaná mobilní aplikace zaraz spáruje Váš smartphone se zařízením a okamžitě jej můžete ovládat. Aplikace sama zmapuje rozmístění světýlek a Vy pak můžete jednoduše nastavit různou barvu pro každou žárovku, nebo skupinu žárovek zvlášť. Ovládání je velmi jednoduché, rychlé a intuitivní. V aplikaci si můžete vybrat z předvolených vzorů, stáhnout nové vzory z internetu z online galerie, nebo si vytvořit vlastní motivy a uložit si je.

mobilní aplikace Twinkle

Ovládat také můžete intenzitu světla, rychlost změny, barvu, odstín, jas, rotaci, prolínání a pod. Funkce časovač umožňuje nastavit automatické zapnutí a vypnutí světla podle časového harmonogramu. Funkce playlist umožňuje nastavit různé druhy motivů za sebou v časovém sledu a automaticky je podle nastavení měnit.

Twinkle aplikaceovládání světélek přes mobilwifi led pás

S doplňkovým USB zařízením MUSIC bude vaše světelná ozdoba reagovat na puštěnou hudbu v místnosti, světlo se bude měnit a přepínat do rytmu hudby, podle nastavených parametrů. Pro výběr "zobrazení podle hudby" je k dispozici množství vzorů a motivů, které se dají editovat a nastavit podle vlastní potřeby. Se zařízením MUSIC si užijete i videohry, zažijte nový rozměr při hraní her! Měnící se světla v rytmu hudby, jako grafický ekvalizér roztančí ihned každou párty. USB zařízení MUSIC je doplňkovým produktem, je nutné si ho zakoupit v našem e-shopu.

Twinkle music

Unikátní LED dioda, která má všechny jasné duhové barvy

led světelný páswifi led světýlka

vlastnosti:

plus 100 LED světelných diod
plus Vestavěný připojovací konektor
plus 3M nálepka na zadní straně
plus RGB světlo - škála 16 mil. barev
plus Univerzální použití
plus Délka 1,5 metru


Specifikace:

Model: TWL100ADP-B
Počet diod: 100
Odolnost: IP20
Připojení: vestavěným konektorem na obou koncích
Délka pásu: 1,5 metru
Typ LED: RGB
Kabel: černý
Vstupní napětí: 240V
Výstupní napětí: 24V / 1A
Životnost žárovky: přes 30000 hodin


Obsah balení:

1x Přídavný LED světelný pás 1,5 metru se 100 diodami
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení