Reklamní svítící LED neonový poutač - BAR

Kód zboží: 78-038
3 213 Kč 2 673 Kč Cena bez DPH: 2 228 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

LED informační neonová tabule (poutač) svítící - BAR ideální pro Vaše obchodní provozu na přilákání potencionálních zákazníků.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

LED informační neonová tabule (poutač) svítící - BAR ideální pro Vaše obchodní provozu na přilákání potencionálních zákazníků. Reklamní svítící banner a Led světelné dekorační a informační nápisy, které dodají vašemu prostoru šmrnc a který zaručeně nikdo nepřehlédne. Stylová dekorace, kterou běžně najdete v barech a nočních klubech je nyní přístupná i pro váš domov, či do Vašich obchodních provozů.   Klasické reklamní bannery, či plakáty se stávají přežitkem a mnoho z nás si je už ani nevšímá, právě díky jejich vizuální přeplněnosti. Každý z nás se rád odliší něčím jiným a to platí pro jednotlivce, stejně jako pro podnikání kde je to doslova nezbytné. Díky LED světelným dekoračním nápisem či logům rozzáříte prostor, zda upoutáte pozornost všech okolo. LED reklamy, které Vás osloví.

LED svítící Neon nápisy - nejlepší LED reklama do nočních klubů, barů atd.

LED světelné dekorační nápisy - které díky svícení vyčnívají z běžných reklamních a informačních nosičů. Jejich velkou výhodou je možnost jejich opakovaně umístit kdekoliv Vám to vyhovuje. Dokonale se hodí do kanceláří (pro zpříjemnění prostředí), obchodních provozů (jako efektivní reklama, či poster), nebo k vám domů (jako moderní design). Poslouží i jako navigační led světelné nápisy pro upoutání zákazníka. Led světelné dekorační nápisy se dodávají přímo na na průsvitné umělohmotné podložce, takže je můžete umístit prakticky kdeľkovek.

Svítící tabulka - BAR

Neonový poutač svítí bílou barvou. Napájí se pomocí USB konektoru, ať už do adaptéru, USB vstupu na počítači, nebo PowerBank. Napájecí kabel je dlouhý 180cm a je na něm praktický vypínač. Rozměry BAR neonové reklamy jsou 40x30 cm.

reklamní nadpis bar svítící neonový

specifikace:

Motiv: BAR
Barva světla: žlutá
Rozměry: 40x30 cm
Napájení: USB 5V
Délka napájecího kabelu: cca. 180cm
Vypínač na kabelu: ano

Obsah balení:

1x Led světelné logo

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení