Reklama - LED svítící panel Srdce

Kód zboží: 78-002
3 213,00 Kč 2 673,00 Kč Cena bez DPH: 2 227,50 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Reklama - LED svítící Srdce pro označení provozu či jako dekorace dodá vašemu prostoru šmrnc, který zaručeně nikdo nepřehlédne.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Příslušenství k produktu

Popis produktu

Reklama - LED svítící Srdce pro označení provozu či jako dekorace dodá vašemu prostoru šmrnc, který zaručeně nikdo nepřehlédne a přiláká potencionálních zákazníků.   Stylová dekorace, kterou běžně najdete v barech a nočních klubech je nyní přístupná i pro váš domov, či do Vašich obchodních provozů.   Klasické reklamní bannery, či plakáty se stávají přežitkem a mnoho z nás si je už ani nevšímá, právě díky jejich vizuální přeplněnosti. Každý z nás se rád odliší něčím jiným a to platí pro jednotlivce, stejně jako pro podnikání kde je to doslova nezbytné. Díky LED světelným dekoračním nápisem či logům rozzáříte prostor či upoutáte pozornost všech okolo. LED reklamy, které Vás osloví.

Reklama - LED svítící panel Srdce - Led světelné dekorační a informační nápisy.

LED světelné dekorační nápisy - které díky svícení vyčnívají z běžných reklamních a informačních nosičů. Jejich velkou výhodou je možnost jejich opakovaně umístit kdekoliv Vám to vyhovuje. Dokonale se hodí do kanceláří (pro zpříjemnění prostředí), obchodních provozů (jako efektivní reklama či poster), nebo k vám domů (jako moderní design). Poslouží i jako navigační led světelné nápisy pro upoutání zákazníka. Led světelné dekorační nápisy se dodávají přímo na na průsvitné umělohmotné podložce, takže je můžete umístit prakticky kdeľkovek.

specifikace:

Tvar: Srdce
Rozměry - 34x32cm
Napájení - USB 5V
Délka napájecího kabelu - cca. 180cm

Obsah balení:

1x Led světelné logo

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (2)

100%
100%
Nikola

Reklama - LED svítící panel Srdce

Svietiace srdce som kupovala do izby mojim dvom dcéram namiesto nočnej lampy. Viem, že sa takéto tabule používajú v podnikoch no mne to prišlo ako dobrý nápad. Dcéram sa páči a vždy zaujme aj návštevu takže účel splnila.
Cena by mohla byť nižšia