RGB LED party brýle - různé animace

Kód zboží: 27-029
4 833 Kč Cena bez DPH: 4 028 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

RGB LED party brýle programovatelné s 68 barevnými pixely. Výběr obrovského množství animací, které můžete nechat zobrazit.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

RGB LED party brýle programovatelné s 68 barevnými pixely. Pokud si rád středem pozornosti a chceš vyniknout všude kam se pohneš, věř, že tyto brýle budou tvou nejlepší volbou. Na výběr budete mít z obrovského množství animací, které se budou zobrazovat na Vašich RGB brýlích .

Každý den můžete měnit barevnou animaci a stále budete mít při tom kopec zábavy. Jsou nejlepším způsobem jak můžete vyniknout na párty, koncertě nebo diskotéce. RGB LED party brýle nemají integrovanou baterii. Pro použití je třeba připojit externí nabíječku jako doplňkové příslušenství.

led rgb brýle party

RGB LED brýle jsou programovatelné brýle se 68 full-barevnými pixely na přední straně. LED diody mohou zobrazovat různé barvy smícháním úrovní červené, zelené a modré barvy. Stejně jako LED obrazovky na počítači nebo telefonu. Integrovaný mikroprocesor Arduino řídí barvy každého pixelu pro zobrazení široké škály barevných animací. Přestože LED diody jsou jasné zvenku, opravdu jasné jsou téměř neviditelné zevnitř. Budete zcela bez problémů vidět skrz štěrbiny v brýlích.

Varování: když budete nosit tyto brýle, budete středem pozornosti! Je nemožné je prohlédnout a okamžitě navazují kontakt. Stanete se chodící světelná show a lidé Vás budou zastavovat, aby s Vámi mluvili ..

Co získáte? Obdržíte LED panel s 68 plně barevnými pixely, ovládací desku, náhradní "hacker" desku pro přidání vlastních obvodů a instalační sadu potřebnou pro montáž rámu + malý šestihranný klíč. Stejně získáte speciální tenký kabel pro připojení ke zdroji elektrické energie. USB kabel je velmi tenký pro optimální nošení.

rgb brýle LED

RGB brýle jsou vyrobeny výhradně z pečlivě navržené desky s plošnými spoji. Obvykle je PCB (deska s tištěnými spoji) ukryta uvnitř uzavřeného prostoru, ale my jsme použili 3D modelování a přesné výrobní postupy pro vytvoření puzzle struktury, která je velmi pevná. Skládají a rozkládají se stejně jako normální sluneční brýle. Všechny elektronické součásti jsou odkryty . Doporučujeme být opatrný, aby přímo nedopadly na zem a do vody.

Sada RGB brýlí je dodávána s elektronickými součástkami, plně smontovatelný, ale vyžaduje určitou mechanickou montáž (bez nutnosti pájení). Budete potřebovat poskládat několik částí dohromady (je to docela zábava, a trvá to asi 15 minut), nainstalujte osm šroubů a zapojíte kabel. Přikládáme šestihranný klíč, budete také potřebovat malý šroubovák, malé kleště nebo pinzetu, a zajištění závitu nebo lepidlo.

Zdroj energie. Na rozdíl od jednobarevných LED Matrix brýlí, RGB brýle nemají integrovanou baterii. Vyžadují mnohem více energie, a tak jsme se rozhodli zahrnout tenký USB napájecí kabel, který lze připojit na širokou škálu přenosných dobíjecích USB baterií (můžete dokoupit u nás jako doplňkové příslušenství).

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení