Programovatelné LED brýle - Napiš si svou zprávu

Kód zboží: 27-028
5 373 Kč Cena bez DPH: 4 477 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Programovatelné LED brýle - Napiš si svou zprávu!! Naprogramujte si vlastní text podle vaší nálady, nebo si vyberter z množství různých předvolených animací.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Programovatelné LED brýle - Napiš si svou zprávu !! Naprogramujte si vlastní text podle vaší nálady, nebo si vyberter z množství různých předvolených animací. Tyto programovatelné LED party brýle (modré LED) mají vlastní software. Výdrž 400mAh Li-on baterie je do 4 - 5 hodin v závislosti na zvoleném jasu a vzorů. Brýle se nabíjejí pomocí USB kabelu (potřebné kabely jsou součástí balení).

Cítíš se skvěle? Napiš si ten správný text a věř, že budeš středem pozornosti všude kde se objevíš! S těmito programovatelnými led brýlemi si získáš pohledy všech okolo. Jsou nejlepším způsobem jak můžete vyniknout na párty, koncertě nebo diskotéce.

LED programovatelné brýle

Můžete vytvářet vlastní zprávy přes LED diody na přední straně brýlí, nebo si vyberter z množství různých animací. Každý počítač s USB portem lze použít k nahrání nových zpráv a vzorů.

LED brýle mají Arduino kompatibilní obvod vestavěný do pravého ramínka brýlí a dobíjecí baterie je zabudována do levého ramiemka. Pomocí přiloženého softwaru Arduino IDE si můžete snadno změnit rolování textových zpráv na cokoliv chcete. Pracujeme také na snadno použitelném programu, který pomůže začátečníkům rozvíjet své vlastní animované vzory.

LED brýle jsou vyrobeny z kruhových obvodů pro jedinečný vzhled a snadný přístup pro elektronických experimentárov. To znamená, že brýle musí být uchovávány v dostatečné vzdálenosti od kovových předmětů, jako jsou klíče a šperky, které by mohly zkratovat elektroniku. Pokud se dostanou do styku s vodou nebo jakoukoliv kapalinou, měly by dokonale zaschnout před dalším požitím. Jsou také stejně křehké jako jakékoli jiné elektronické zařízení tedy při jejich manipulaci musíte být opatrný.

Všechny plastové součásti LED brýlí jsou vyrobeny pomocí printové technologie 3D RepRap.

Technické specifikace:

  • 166 LED diod
  • 256 úrovní ovládání jasu LEDek
  • 400mAh Lithiová baterie
  • Nabíjení pomocí USB kabelu
  • Vestavěný USB - RS232 converter

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení