Inteligentní fitness tričko s navigací - bluetooth (iOS, Android)

Kód zboží: 11-284
2 403 Kč Cena bez DPH: 2 003 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Inteligentní fitness tričko s navigací - bluetooth (iOS, Android) pomocí kterého dosáhnete své tréninkové cíle rychleji než nikdy před tím.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Inteligentní fitness tričko s navigací - bluetooth (iOS, Android) pomocí kterého dosáhnete své tréninkové cíle rychleji než nikdy před tím - zůstaňte fit a užívejte si život. Jedná se o revoluční tričko jaké tu ještě nebylo, zaznamenává totiž každou Vaši aktivitu a to doslova. Tričko aktivujete stisknutím měkkého tlačítka umístěného na levém rukávu a zabudovaný senzor v zadní části trička začne zaznamenávat všechny potřebné údaje jako počet ujetých kroků, patra které jste vylezli, spálené kalorie a zároveň Vás dokáže i navigovat což je absolutní novinka na trhu.

 

tricko s navigací inteligentně tricko

Tričko si můžete spárovat se smartphonem přes bluetooth připojení a následně pomocí volně dostupné aplikace (iOS, Android) si umíte prohlížet zaznamenané údaje z Vašich aktivit nebo si můžete spustit navigaci a zvolit cíl Vaší cesty. Inteligentní tričko Vám ukáže cestu i bez vizuálního zobrazení, pouze pomocí vibračních senzorů umístěných na ramenech, které určují směr odbočení pomocí vibrování. Tričko je plně vodotěsné čili se nemusíte obávat nepříznivých povětrnostních podmínek. Integrovaná baterie se dobíjí pomocí přibaleného micro USB kabelu. Komfortní a zároveň módní tričko můžete nosit prakticky všude - doma, v tělocvičně, při běhání.

 

fitnes tricko pocet kroků zaznamenávání kroků
Fitnes tričko pomocí aplikace informuje o přesném počtu ujetých kroků, které jste udělali za celý den - ať už je to během ranních / večerních procházek nebo během pracovní doby.
fitnes tricko pocet patre Zaznamenávání vyjití patře
Pro naši tělesnou aktivitu jsou zdravější schody než použití výtahu. Aplikace k tričku zaznamenává množství vyjití podlaží, které jste vyšli během dne a pomůže Vám tak zůstat ve zdravé kondici.
fitnes tricko pocet kalorii Zaznamenávání spálených kalorii
I nejmenší snaha o cvičení pomáhá ke spálení kalorii. Pomocí trička a aplikace budete informováni o přesném počtu spálených kalorii po sportovní aktivitě.
fitnes tricko ujetá vzdálenost Zaznamenávání ujeté vzdálenosti
Příznivci kardia si toto triko zamilují neboť je přímo ideální pro jejich aktivity. Buďte informován o ujeté nebo proběhnuté vzdálenosti venku nebo na běžícím pásu.
fitnes tricko navigacia Navigování na požadované místo
Pomocí příslušné aplikace k tričku si zadáte požadovaný cíl cesty a tričko Vás bude navigovat, bez potřeby použití mapy nebo navigace v mobilním telefonu, abyste zjistili jestli jste na správné cestě. Tričko pomocí vibračních senzorů umístěných v části ramen Vás bude informovat v jakém směru se máte obrátit aby se dostali co nejdříve k cíli.

 

 

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení