Chladnička na víno ve tvaru sudu 40L / 15 lahví

Kód zboží: 62-009
13 473,00 Kč Cena bez DPH: 11 227,41 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Expresní odeslání v rámci US

Chladnička na víno ve tvaru sudu 40L / 15 lahví - exkluzivní chladnička na víno v provedení dřevěného sudu zaujme na první pohled.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Chladnička na víno ve tvaru sudu 40L / 15 lahví - exkluzivní chladnička na víno v provedení dřevěného sudu zaujme na první pohled. Odborníci doporučují podávat víno ve správné teplotě a to nebude problém díky integrovanému digitálnímu panelu. Jednoduše si nastavíte přesnou regulaci teploty pro zchlazení vašeho vína abyste jej mohli servírovat v optimální teplotě.

Mini chladnička ve tvaru sudu pro dokonalé vychlazení našich oblíbených nápojů. Jednou z podstatných rysů nápojů a to nejen těch alkoholických je právě jejich teplota během podávání. Ta se nejtěžší dosahuje právě během horkých letních dnů. Dokonalá imitace dřeva vyvolává příjemný starožitný dojem. Objem až 40 litrů stačí na vychlazení dostatečného množství cca 15 nápojů. Tuto chladničku ocení především milovníci vína.

Minichladničky pro dokonalé vychlazení našich oblíbených nápojů. Usnadněte si život - tato malá chladnička na víno, nápoje atd. Vám dokonale zapadne do vaší zahrádky nebo interiéru chaty. Mini lednice přenosné různého druhu na prodej - levné můžeš koupit online v našem obchodě. Kvalitní zpracování ak tomu adekvátní cena.

chladnička ve tvaru sudu

specifikace:

Typ: BC-40
Objem: 40 litrů / 15 lahví
Chlazení: 18-25 ° C pod okolní teplotu
Material: Plast
Rozměry: 475 (Průměr na vrchu) x 600 (Průměr uprostřed) x 780 (Výška) mm
Váha: 15,9kg

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení