Pohodlná dětská čelenka se sluchátky - Příšera

Kód zboží: 11-260
513 Kč Cena bez DPH: 428 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

Pohodlná dětská čelenka se sluchátky - Příšera, bude skvělým parťákem pro Vaše dítě během dlouhého cestování, případně v pohodlí u Vás doma při poslechu jeho oblíbených písniček nebo sledování pohádek.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Pohodlná dětská čelenka se sluchátky - Příšera, bude skvělým parťákem pro Vaše dítě během dlouhého cestování, případně v pohodlí u Vás doma při poslechu jeho oblíbených písniček nebo sledování animovaných pohádek. Dětská čelenka je dostupná v různých zábavných a přátelských vzorech aby si našla oblibu v každé věkové kategorii. Poskytuje extra komfort, protože je vyrobena z měkkého flísu, díky čemuž je hebká a mimořádně pohodlná na nošení pro děti. V čelence se nacházejí ultra ploché sluchátka s možností nastavení hlasitosti.

detska čelenkou příšera

Děti ji milují protože je perfektní pro sledování filmů na posteli, během dlouhých jízd v autě nebo při tancování na jejich oblíbené skladby. Rodiče můžete být ujištění, že hlasitost reproduktorů je omezena na maximální doporučenou hlasitost 85 dB, kvůli ochraně sluchu a zároveň čelenka tlumí i vnější hluk. Vaše dítě bude po celou dobu nošení této čelenky plně chráněny před možnou hrozbou poruchy sluchu a přitom si bude užívat její pohodlí a zábavu co poskytuje. Neomezuje nepříjemným tlačením, případně vypadáváním sluchátek z uší, jak se to běžně stává u klasických sluchátkách. Právě naopak, čelenka byla navržena aby byla co nejpohodlnější během krátké nebo dlouhé doby nošení. Velikost čelenky je nastavitelná pomocí měkkého zapínání na suchý zip, díky čemuž je snadno přizpůsobitelná pro každé dítě.

dětská čelenka se sluchátky příšera

Oblibu si najde iu rodičů, díky snadné udržovatelnosti. Reproduktory je totiž možné vybrat, následně můžete čelenku vložit přímo do pračky a vyprat ji při nízké teplotě. Proto se nemusíte vůbec obávat, když bude čelenka zpocená nebo špinavá během užívání Vašim dítětem. Dětskou čelenku lze připojit přímo ke všem audio zařízením, jako je televizor, tablet, MP3 přehrávač, notebook, mobil, které využívají standardní zvukové připojení pomocí jacku 3,5 mm. V našem e-shopu najdete i jiné zábavné a milé vzory těchto čelenek, proto věříme, že si určitě vyberete jednu i pro své dítě.

detska Čelenka se sluchátky

vlastnosti:

plus Mimořádně pohodlná sluchátka Snuggly Rascals
plus Nastavitelná velikost čelenky pomocí suchého zipu
plus Ochrana sluchu, maximální hlasitost 85 dB
plus Snadno udržiateľné, možnost vložit do pračky
plus Klasický zvukový konektor 3,5 mm

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení