Mini hlasový překladač Wifi - online překlad do 45 jazyků

Kód zboží: 70-010
4 833,00 Kč Cena bez DPH: 4 027,59 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Mini hlasový překladač Wifi - online překlad do 45 jazyků do kapsy pro obousměrné překlady do 45 jazyků. Online translator jako digitální tlumočník pro Vaše cesty.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Mini hlasový překladač Wifi - online překlad do 45 jazyků do kapsy pro obousměrné překlady do 45 jazyků. Online translator jako digitální tlumočník pro Vaše cesty. Smart překladač je sestrojen tak, aby dokonale padl do rukou každému uživateli a jeho ovládání je stejně přizpůsobeno pro maximální komfort uživatele.

Zbořte všechny jazykové bariéry, které před vás postaví vaše dovolená, pracovní cesta nebo krátký výlet, s online překladačem budete rozumět všemu a všem. O překlad se stará nejnovější inteligentní technologie, která je schopna se sama učit. Díky tomu nemá inovativní překladač problém přeložit zhruba 45 jazyků (včetně slovenštiny či češtiny) a to až do rychlosti 0,3 sekundy. Online překladač upoutá i svým moderním a minimalistickým designem. Informace o překladu se zobrazují na 2 palcovém dotykovém displeji.

Smart překladač je sestrojen tak, aby dokonale padl do rukou každému uživateli a jeho ovládání je stejně přizpůsobeno pro maximální komfort uživatele.

mini překladač do kapsy

Pod displejem najdeme dvě tlačítka - na levé straně tlačítko mateřského jazyka a na pravé straně tlačítko cizího jazyka. Při stisknutí tlačítka mateřského jazyka (který jste nastavili) se zobrazí na obrazovce ikona mikrofonu a začne zaznamenávat mluvené slovo, po uvolnění tlačítka zařízení začne překládat. Stejně to funguje i při tlačítku cizího jazyka. Na navigaci v menu lze použít tlačítkový joystick, tlačítko uprostřed slouží jednak jako tlačítko pro potvrzení nebo pro znovu přehrání překladu.

prekladac hlasu elektronický

Mluvený překlad je při tom velmi přirozený a nepůsobí příliš uměle. Překladač se snaží komunikovat jako reálná osoba, což znamená, že napodobuje i neverbální zvuky jako pohyby rtů, či různé přestávky mezi nádechy. Nemusíte se bát, že by exsistovalo slovo, které překladač nepochopí nebo nepřeloží protože ho nemá v databázi. Jeho databáze fungují v online prostředí a to prostřednictvím wifi jsou neustále aktualizovány. Překladač jistě překvapí i svou výdrží - 5 hodin při aktivním využívání nebo 72 hodin v "stand by" módu. Nejlépe si však poradí se spisovným vyjadřováním. Ciťte se kdekoli na světě jako doma a komunikujte bez problémů s kompaktním, inteligentním překladačem.

Podpora 45 jazyků vás nikdy nenechá v rozpacích a zaručí vám dokonalý komfort při cestování.

podpora jazyků překladač

Detailní popis jednotlivých funkcí a vstupů překladače

online překladač do kapsy

Technické specifikace:

OS: Android 6.0
Podporované frekvence: FDD-LTE: B1 / B3 / B7 / B8 / B20, TDD-LTE: B38 / B39 / B40 / B41, WCDMA: B1 / B2 / B5 / B8, TD-SCDMA: B34 / B39, GSM: B2 / B3 / B5 / B8
Síťová nastavení: WiFi
Wifi: 802.11b / g / n
Displej: 2.0 "dotykový
Podpora jazyků: 45
Baterie: 1150mAh lithiová baterie
Pohotovostní režim: 3 dny ve WiFi módu
Pracovní doba: 5 hodin
Paměť: ROM 8GB, RAM: 1G
Audio výstup: 3.5 mm sluchátka
Dobíjení: micro USB
Rozměry: 113 mm (délka) x 47 mm (šířka) x 12,8 mm (tloušťka)

Obsah balení:

1x Mini Hlasový překladač
1x usb kabel
1x nabíjecí adaptér
1x manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení