Bezdrátový mikrofonní set Boya BY-WM4 Mark II

Kód zboží: 73-009
3 105 Kč Cena bez DPH: 2 588 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Bezdrátový mikrofonní set Boya BY-WM4 Mark II je zvukovým systémem, který byl zkonstruován pro videotvůrcům a hobby vášnivce.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Bezdrátový mikrofonní set Boya BY-WM4 Mark II je zvukovým systémem, který byl zkonstruován pro videotvůrcům, stejně jako pro ty, který berou video jako své hobby a chtějí působit profesionálně.

Boya BY-WM4 Mark II poskytuje svým uživatelům čistý a kvalitní zvuk. Je kompatibilní se smartphony, DSLR fotoaparáty, uživatelskými kamerami, počítačem a s mnoha jinými zařízeními. Jeho váha a rozměry poskytují při jeho používání maximální komfort a efektivitu. Součástí zvukového systému je jeden vysílač a jeden přijímač. Vysílač má všesměrový klopový mikrofon, který zachytí vše co potřebujete. Ovládání zařízení je také velmi jednoduché a nenáročné. Výhodou je, že pokud natáčíte na DSLR nebo bezrkadlový fotoaparát BY-WM4 Mark II něj můžete uchytit prostřednictvím pomocí shoe-mount adaptéru. Často přednášíte? Jste aktivním profesionálům v sféře zpravodajství? Často vytváříte různé vloge či videa jejichž nosným obsahem jsou rozhovory? Digitální vysílač je tedy tím co by vám nemělo chybět. Velkou výhodou je, že zvukový přenos je bezdrátový, a tudíž se uživatel může plně věnovat svému respondentovi, publiku nebo jiným zúčastněným. Působí přitom velmi sebevědomě a profesionálně.

Boya mikrofonní set BY-WM4 Mark II

Systém dokáže fungovat do vzdálenosti 50m, za předpokladu, že mu v cestě nestojí nějaká překážka. Při nahrávání videa je předností tohoto kompaktního systému fakt, že zpoždění zvuku za obrazem (nebo naopak) je nepostřehnutelné, což dodává na profesionálním vzhledu nahraného záběru. Poháněn je dvěma AA bateriemi (1x pro přijímač 1x pro vysílač). Pokud hledáte cestu jak posunout svou tvorbu na vyšší úroveň a dodat vaším videím profesionální výraz kompaktní zvukový systém Boya BY-WM4 Mark II je pro vás tím správným řešením.

přijímač a vysílač Boya BY-WM4 Mark II

Technické specifikace:


Frekvenční pásmo: 2,4 GHz (2405-2478Mhz)
Frekvenční odezva: 35Hz-14kHz +/- 3dB
Signál / Ruch: 80dB nebo více
Zkreslení: 0,05% nebo méně
Zvukový vstup: 3,5mm jack
Pohon: 2x AA baterie (1x přijímač, 1x vysílač)
Rozměry: 47 * 70 * 23mm
Váha: 45g (bez baterie)

Obsah balení:

1x Vysílač BY-WM4 Mark II
1x Přijímač BY-WM4 Mark II
1x Mikrofon + filtr proti větru a úchyt
1x 3,5mm jack (pro kamery, DSLR fotoaparáty ...)
1x 3,5mm jack (pro smartphony ...)
1x shoe mount adaptér
1x pevné pouzdro
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení