LED světelná lišta 0,5m pro růst rostlin 10W (5x pack)

Kód zboží: 36-059
1 593 Kč Cena bez DPH: 1 328 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

LED světelná lišta 0,5m pro růst rostlin 10W (5x pack), může sloužit jako doplňkové osvětlení a zároveň pomáhá zajistit podporu obohacování rostlin během kvetení nebo vegetačního období.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

LED světelná lišta 0,5m pro růst rostlin 10W (5x pack), může sloužit jako doplňkové osvětlení a zároveň pomáhá zajistit podporu obohacování rostlin během kvetení nebo vegetačního období. Poskytuje neuvěřitelný způsob jak pěstovat rostliny v interiéru v halách, sklenících nebo suterénu. Dá se využívat k pěstování orchidejí, růží, papriky, rajčata, bazalka, salát, bylinky, kapusta, špenát, listovou zeleninu, brokolice, květiny, okurky, a mnoho dalších druhů ovoce a zeleniny. Je také vhodné pro rostoucí pokojové rostliny. LED světelná lišta e také dobrá volba i při klonování sazenic a pro všechny fáze růstu rostlin.

Led grow light bar


Lze umístit bez obav i do stísněných prostorů protože se nepřehřívá.   Led světlo na rostliny   obsahuje červené a modré světlo, které má za cíl podporovat a udržovat maximální růst rostlin. Červené a modré světelné spektrum, potřebují rostliny pro svůj zdravý a rychlý růst a přirozený proces fotosyntézy.

LED světelná lišta má maximální energetickou účinnost kterou využívá ke stimulaci růstu rostlin, je ekologicky bezpečná bez obsahu rtuti v žárovkách neboť jde o technologii LED diod. Lišta byla vytvořena tak, aby šetřila životní prostředí a je mimořádně energeticky úsporná ve srovnání se standardními zářivkovými světelnými systémy což se odrazí i na nízkých provozních nákladech.

led žárovka rostliny

Má hliníkové tělo, které odvádí minimum vyprodukovaného tepla z LED diody. Hliník také zaručuje nízkou hmotnost lišty. Světelný zdroj tvoří vysoce výkonné LED diody v počtu 36. Pracovní prostředí při provozu LED světelné lišty se pohybuje od -20 ° do 55 ° C a vlhkost vzduchu od 5% do 95%.

LED plant light bar

Obě světla červené a modré jsou částí elektromagnetického spektra které je viditelné pouhým okem. Červené světlovlnovou délku 620-750nm a frekvenci 400-484THz. Modré světlovlnovou délku 450-495nm a frekvenci 606-668THz. Červené spektrum má využití pro chlorofyl A a pro chlorofyl B. Rostliny obecně pro svůj zdravý růst a vývoj potřebují všechny červené vlnové délky.

led lampa na rostliny

Fotosyntéza probíhá nejvíce zásadně z červeného světla a sekundární z modrého světla. Avšak pro mnohé rostliny je třeba i modré světlo kvůli jejich regulaci růstu, kvetení nebo tvorbě plodů. Proto jsou světelné LED lišty vhodné pro pěstování všech fází vývoje rostlin.

 

parametry:

Typ: ZW0066
Příkon: 10W
Výkon: 830lm (pro srovnání jako 1 klasická 60W žárovka)
Počet LED: 36
LED: červená a modrá
LED vlnová délka: červená 660nm, modrá 445nm
Rozměry (mm): 500x10
Životnost: více než 50 000 hodin.
Světelný tok: 9 modrá 27 červená, 225 ~ 357LM

Diskuse k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Mat

Led pás pre rastliny

Matúš odpovědět

Dobrí deň,
mám otázku. Je súčasťou balenia aj adaptér?

Cool Mania

LED světelná lišta 0,5m pro růst rostlin 10W (5x pack)

Mario Bruchanik odpovědět

Dobrý deň.
Nie súčasťou balenia adaptér nieje.

Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení