LED Grow lampa 120 ° ve voděodolném provedení 100W

Kód zboží: 36-058
5 103,00 Kč Cena bez DPH: 4 252,50 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

LED Grow lampa 120 ° ve voděodolném provedení 100W je navržena tak aby zajišťovalo maximální úrodu při minimálních nákladech.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

LED Grow lampa 120 ° ve voděodolném provedení 100W je navržena tak aby zajišťovalo maximální úrodu při minimálních nákladech. Zabezpečuje neuvěřitelný způsob jak pěstovat rostliny v interiéru v halách, sklenících nebo suterénu. Dá se využívat k pěstování orchidejí, růží, papriky, rajčata, bazalka, salát, bylinky, kapusta, špenát, listovou zeleninu, brokolice, květiny, okurky, a mnoho dalších druhů ovoce a zeleniny. Je také vhodné pro rostoucí pokojové rostliny. LED Grow lampa je také dobrá volba i při klonování sazenic a pro všechny fáze růstu rostlin.

led lampa rostliny


Lze umístit bez obav i do stísněných prostorů protože se nepřehřívá. Led světlo na rostliny   obsahuje červené a modré světlo, které má za cíl podporovat a udržovat maximální růst rostlin. Červené a modré světelné spektrum, potřebují rostliny pro svůj zdravý a rychlý růst růst a přirozený proces fotosyntézy.

LED lampa má maximální energetickou účinnost kterou využívá k stimulaci růstu rostlin je ekologicky bezpečná bez obsahu rtuti v žárovkách neboť jde o technologii LED diod. Lampa byla vytvořena tak, aby šetřila životní prostředí a je mimořádně energeticky úsporná ve srovnání se standardními zářivkovými světelnými systémy což se odrazí i na nízkých provozních nákladech.

led žárovka rostliny

Má hliníkové tělo, které odvádí minimum vyprodukovaného tepla z LED diody. Hliník také zaručuje nízkou hmotnost lampy. Světelný zdroj tvoří vysoce výkonné LED SMD diody. Pracovní prostředí při provozu LED lampy se pohybuje od -20 ° do 55 ° C a vlhkost vzduchu od 5% do 95%.

LED grow lampa

Obě světla červené a modré jsou částí elektromagnetického spektra které je viditelné pouhým okem. Červené světlovlnovou délku 640-660nm am Odře světlovlnovou délku 440-460nm. Červené spektrum má využití pro chlorofyl A a pro chlorofyl B. Rostliny obecně pro svůj zdravý růst a vývoj potřebují všechny červené vlnové délky.

led lampa na rostliny

Fotosyntéza prebbieha nejvíce zásadně z červeného světla a sekundární z modrého světla. Avšak pro mnohé rostliny je třeba i modré světlo kvůli jejich regulaci růstu, kvetení nebo tvorbě plodů. Proto jsou světla LED Grow vhodné pro pěstování všech fází vývoje rostlin.

 

parametry:

Typ: LED Lampa
Příkon: 100W
Výkon: 8300lm (pro srovnání jako 6 klasických 100W žárovek)
Množství LED: 48
LED Barvy: 32 červených + 16 modrých
LED Vlnová délka: červená 640 nm - 660nm, modrá 440nm - 460nm.
Typ LED: SMD
Vstupní napětí: AC85-265V
Rozměry (mm): 290x235x130
Vyzařovací úhel: 120 °
Životnost: cca 60 000 hod.

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení