Stolová noční lampa - NOX Aroma s Bluetooth a aromatizérom

Kód zboží: 72-005
3 753 Kč 2 943 Kč Cena bez DPH: 2 452 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Stolová noční lampa - NOX Aroma s Bluetooth a aromatizérom (difuzér) přivede vaše chvíle oddechu k dokonalosti, přírodní aromata naladí vaši mysl.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Stolová noční lampa - NOX Aroma s Bluetooth a aromatizérom (difuzér) přivede vaše chvíle oddechu k dokonalosti, přírodní aromata naladí vaši mysl a tělo na tu správnou relaxační vlnu. Příjemné červené světlo vytváří vlnovou délku a imituje zapadající slunce, které přirozeně podporují tvorbu melatoninu (spánkový hormon) a spolu s uklidňujícími tóny patentované relaxační hudby správně naladí váš biorytmus k hlubokému spánku.

Noční lampy NOX AROMA pro Váš klidný spánek

aromalampa


Aromalampa - úloha tohoto spánkového asistenta, ale nekončí jen vaším usnutím. Po spárování s aplikací je smart lampa na noční stolek schopná kontrolovat i samotný proces spánku. Všímá si jeho kvalitu a cyklus stejně jako pohyby vašeho těla - celý proces komplexně vyhodnotí a nabídne vám rady a tipy pro zlepšení kvality spánku. Poznejte rozdíl z probuzení se ze silného, hlubokého a slabého, přerušovaného spánku. Po usnutí se lampa sama vypne. Aromatická, uklidňující lampa Nox Aroma bude vaším společníkem i při probouzení, přičemž vás opět vábí do dne uklidňujícím světlem a příjemnými hudebními tóny. Osvěžující vůně vědí zpříjemnit jakýkoliv druh relaxu během vašeho dne ať už jde o čtení knihy, nebo cvičení jógy. Reproduktor relaxační lampy můžete využít k poslechu patentovaných skladeb nebo z něj můžete jednoduše přes bluetooth pouštět vlastní hudbu.

noční lampy stolní

Aplikaci na ovládání smart lampy Nox Aroma najdete jednoduše v iStore nebo Google Play a podporuje verzi IOS 7 a vyšší nebo Android 4.3 a výše. Aromatické sáčky vydrží 30 dní. Netřeba do nich přidávat vodu, čímž se můžete vyhnout nepříjemným problémům s vlhkostí, nebo plísněmi. Asistent relaxu a spánku Nox Aroma, by neměl chybět v žádné domácnosti, neváhejte a objednejte si ten svůj.

nox aroma lampa

Technické parametry:


Model: Sleepace Nox Aroma SA1001-2
Velikost: 12.2x12.2x11.7 cm
Barva: bílo-šedá
Váha: 320g
Připojitelnost: Bluetooth 4.0 (dosah cca 10m)
Adaptér: 110 ~ 240v 50 / 60HZ 0.6A
Výkon: 5V 1A
Napětí: 5W
Systém: Android 4.3 nebo novější, iOS 8 nebo novější

Obsah balení:

1x Lampa Nox Aroma
1x Nabíječka
1x Aromatická kapsle
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení