Smart svítící nástěnné LED panely trojúhelníky - Set 9ks (Android / iOS /)

Kód zboží: 11-335
7 830,00 Kč Cena bez DPH: 6 525,09 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Smart svítící nástěnné LED panely trojúhelníky - Set 9ks (Android / iOS /) na oživení každého prostoru vaší domácnosti, nebo podniku.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Smart svítící nástěnné LED panely trojúhelníky - Set 9ks (Android / iOS /) na oživení každého prostoru! Nástěnná dekorace, která ohromí asi každého. Inteligentní LED 10 "světelné panely jsou skvělým doplňkem do vaší domácnosti nebo podniku, jejich zvláštností je že je můžete poskládat do různých tvarů a dát tak volnost vaší kreativitě. Vyrazte dech každému vašemu hostu nebo odstartujte tu nejlepší párty s inteligentními světelnými panely. Panely připojíte ke zdroji elektřiny a jejich jednotlivé části spojíte prostřednictvím přiložených spojovacích konektorů. Právě způsob jejich propojení vám dovoluje poskládat je do různých tvarů a jediným limitem je vaše představivost. V jednom setu se nachází až 9 LED panelů, které tak můžete libovolně kombinovat.

Rozzařte své okolí a udělejte radost vašim hostům, či přátelům

trojúhelníkové led osvětlení

Inteligentní panely ovládáte pomocí aplikace, která je dostupná pro operační systém Android a iOS. Aplikace komunikuje s panely prostřednictvím rozhraní Bluethooth. Po spárování aplikace máte možnost využití 3 módů. AUTOMATICKÝ MÓD mód nabízí na výběr až 180 přednastavených světelných efektů, v tomto režimu je možné měnit například odstín nebo rychlost zvoleného světelného efektu. MÓD JEDNÉ BARVY představuje možnost nastavit panely tak, aby všechny svítily jednobarevně. Aplikace vám nabídne 7 barev, které můžete upravovat podle vašich potřeb a 7 barev které jsou stále a víte při nich měnit světlost.

svítící nástěnné led trojúhelníky

Pokud chystáte oslavu u vás doma, nebo párty a ve vašem podniku jistě oceníte MUSIC MÓD. Panely budou světelně automaticky reagovat na rytmus puštěné skladby. Hudbu umí zaznamenat prostřednictvím auxového kabelu nebo přes vestavěné mikrofony. Na výběr máte mezi několika přednastavenými profily, přičemž víte upravovat jak citlivě budou inteligentní světelné panely reagovat.

Tvar nebo barevné rozlišení, vše závisí jen na vaší představivosti

led svítící trojúhelníky

Instalace této světelné smart soustavy je velmi jednoduchá. Nejlépe vyniknou na stěně, kde jejich víte přichytit díky přiloženým 3M adhezivním páskám. V balení stejně najdete i vzorové ořezy trojúhelníků, které si před přilepením LED trojuholníov víte přiložit na stěnu a pomohou Vám lépe si představit ideální rozložení panelů. Velkou devizou tohoto systému jsou široké možnosti jeho využití a stylový moderní design, který zaručí originalitu a odlišnost vaší domácnosti nebo podniku.

Elegance a design světelných panelů zaručuje jejich všestranné využijte

svítící trojúhelníky na stěnu

Technické specifikace:

Kompatibilní systémy: Android, iOS
Pracovní teplota: -20 / + 60 ° C
Napájení: 5.0V / 7A
Rozměr panelu: 24cm (rameno trojúhelníku)

Obsah balení:

9x LED trojúhelníkové panely 10 "
9x šablony LED trojúhelníků pro přiložení na stěnu
11x propojovací konektor
1x bluetooth audio adaptér
1x zdrojový kabel
30x 3M adhezivní nálepky pro nalepení
1x manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení