Podvodný skútr na potápění a plavání LESWIM S2 - Seascooter

Kód zboží: 11-345
11 583 Kč Cena bez DPH: 9 653 Kč
vyprodáno Je nám líto, ale tento produkt je vyprodán. Tento produkt již není k dispozici.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards

Podvodný skútr na potápění a plavání LESWIM S2 - Seascooter je fantastická pomůcka pro pohyb na vodě a pod vodou.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Podvodný skútr na potápění a plavání LESWIM S2 - Seascooter je fantastická pomůcka pro pohyb na vodě a pod vodou, vhodná pro zábavu při plavání, či pomoc při potápění. Tento podvodný skútr Vám zaručí dokonalé manévrování a pohyb ve vodě a pod vodou. Vyvážený design se dvěma motory po stranách a středovou částí pro uložení baterie vytváří elegantní tvar přístroje. Pevný rám na uchopení umožňuje trvalou kontrolu jízdy. Ochranné mřížky na krytí vrtulí zabraňují případnému zranění prstů. LESWIM S2 je vytvořen pro množství způsobů použití ve vodě, je určen pro uživatele různého věku, různých postav a váhy, i různých úrovní zkušenosti.

Tento přístroj přináší novou dimenzi pohybu ve vodě.

leswim vodní skútr

Vyberte si barvu, která Vám je nejbližší

seascooter

Podvodní skútr je poháněn dvěma vrtulemi, které jsou umístěny po stranách skútru, to zajišťuje rovnoměrný tah při držení přístroje oběma rukama. Můžete použít i přepínač rychlosti (1-2). Používání skútru je jednoduché, není nutné žádné zvláštní předchozí školení či zkušenosti. Hnací vrtule jsou oboustranně zakryté mřížkami, aby bylo minimalizováno riziko úrazu na prstech uživatele. Stejně slouží mřížky i k zabránění vstupu jiných věcí do vrtule, které se vyskytují ve vodě, například řas, ryby apod.

leswim 2 podvodní skuter

Skútr je vybaven držákem pro připevnění GoPro kamery (nebo jiné se stejným upevňovacím systémem). Připojení kamery a natáčení videa zajistí uživateli krásné chvíle při sledování svého videa například doma v klidu u televize nebo u počítače. Skútr má bezpečnostní pojistku a LED světelný ukazatel stavu baterie. LESWIM S2 Vás svým výkonem 480W ponoří až do hloubky 50 metrů, můžete s ním plavat rychlostí až 1,5 metru za sekundu po dobu až 45 minut.

leswim s2

specifikace:

Model: LESWIM 2
Voltáž: 21,6V 2A
Maximální hloubka pro ponor: 50m
Výkon: 480W
Výdrž baterie: 30-45 min
Nabíjení baterie: 3h
Maximální rychlost: 0,8 až 1,5 m / s
Provozní teplota: -5 až 50 ° C
Rozměry: 540x280x190 mm
Váha: 4,5 kg


Obsah balení:

1x Podvodní skútr LESWIM S2
1x Kabel pro nabíjení baterie
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (1)

65%
65%
Martin Meise

Podvodný skútr na potápění a plavání LESWIM S2 - Seascooter

Potápěčský skútr je prostě zábava. Zejména pro děti, které si rády hrají ve vodě.
Údaje o rychlosti se neshodují. Dělali jsme pokusy se 75 kg člověkem a 120 kg člověkem. Obě vysoké cca 1,80 m. Oba dosahovaly ve vysokém nastavení rychlosti cca 2,5 km/h (0,7 m/s).
Aby koloběžka fungovala nebo se baterie nabíjela, musí být do příslušného vybrání v baterii vložen malý magnet. Bohužel to není v návodu.
U mého skútru je to také tak, že levý spínač nemá žádnou funkci a skútr ovládá pouze pravý. Levý spínač má ještě mechanický zámek, takže i tento je bez funkce. Ale to mě netrápí.
Přeloženo z: de