Mini přenosná klimatizace + ventilátor na micro USB

Kód zboží: 11-393
1 863 Kč Cena bez DPH: 1 553 Kč
vyprodáno Je nám líto, ale tento produkt je vyprodán. Tento produkt již není k dispozici.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards

Mini přenosná klimatizace + ventilátor na micro USB + chlazení vodou je unikátním řešením ochlazování okolního vzduchu.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Mini přenosná klimatizace + ventilátor na micro USB + chlazení vodou je unikátním řešením ochlazování okolního vzduchu, protože funguje jako mini klimatizace. Tento ventilator s vodou by neměl chybět v žádné kanceláří či pokoji a top hlavně v letních horkých měsících. Léto je jedno z nejkrásnějších ročních období, je to čas odpočinku, dovolených, grilovačiek či nekonečných procházek. Má jen jedinou chybu, a to, že i během léta musíme chodit do práce. Stropní ventilátor, zda stlpovy ventilator mají nevýhodu - bud je nemůžete přenášet vůbec nebo jen velmi těžko a když je nevyužijete často překážejí. Tento kompaktní chladič vzduchu lze bez problémů přemístit nebo odložit.

Malý ventilátor + klima využívá unikátní chlazení pomocí vody

Přenosná klimatizace s chlazením vodou

Ne každé pracoviště, zda kancelář má klimatizované prostory a i když je má, určitě se Vám stalo, že vaši kolegové nesouhlasili s teplotou jaká vyhovuje vám. Právě v takové situaci lidé asto vyhledávají stolni ventilatory jako tento ventilátor do pokoje, či kanceláře. Chladící ventilator je dostatečně silný na to aby ochladil Vás i prostor kolem, ovšem vašich kolegů, či ostatních lidí v místnosti otravovat nebude. Skvěle se hodí i do pokoje, či ložnice kde nebude rušit vaši polovičku, sourozence, či spolubydlícího.

Mini klimatizace má ventilační šachty které víte svisle polohovat dle vaší potřeby.

mini klimatizace

Mini klima do pokoje funguje na 3 režimech intenzity. Zabudovaný ventilátor není hlučný a tak je vhodný do každého prostoru a nikoho nebude rušit. Klasické ventilátory pouze rozfoukal vzduch z okolí aniž ho ochlazovaly nebo zvlhčovaly, to často vytváří nepříjemné pocity. Stolní ochlazovač ovzduší lze naplnit vodou (380 ml), která díky jedinečné technologií ochlazuje chladicí roletky uvnitř přístroje a v konečném důsledku nejen ochlazuje vzduch, ale stejně ho dělá i vlhčím. Pro extra chladivý efekt se doporučuje nalít mrazivě studenou vodu. Napájen je přes Micro USB kabel a tak může být použit opravdu kdekoliv.


Technické specifikace:

Materiál: ABS, silice gel
Rozměry: 18 x 13 x 17 cm
Váha: 685 g
Napájení: Micro USB kabel

Obsah balení:

1x Mini ochlazovač vzduchu
1x Napájecí kabel
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení