Levitující planeta galaxie (hvězdy soustava) 360° - LED konstelační lampa s magnetickým podstavcem

Kód zboží: 11-648
3 483 Kč 3 213 Kč Cena bez DPH: 2 678 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Levitující planeta galaxie (hvězdy soustava) - LED konstelační lampa s magnetickým podstavcem - magnetické noční světlo vznášející se planeta.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Levitující planeta galaxie (hvězdy soustava) 360° - LED konstelační lampa s magnetickým podstavcem - magnetické noční světlo vznášející se planeta. Stolní lampa jako jedinečný dárek do domácností nebo kanceláře. Překrásná lampa znázorňuje souhvězdí na obloze, která jsou doladěna barevným podsvícením. Vznášející se hvězdná lampa využívá magnetickou sílu k překonání gravitace, díky čemuž se planeta vznáší ve vzduchu a otáčí se o 360°, zcela nehlučně. S různými vzory souhvězdí po celém povrchu je hvězdná koule speciálně navržena pro milovníky astrologie a noční oblohy plné hvězd.

Levitující planeta - souhvězdí na obloze jako noční lampa

Levitující planeta - souhvězdí na obloze jako noční lampa

Levitující hvězdná koule nepotřebuje ke svícení dráty ani vestavěné baterie, je napájena elektromagnetickou indukcí ze základny. Hvězdná koule má 4 druhy světel - červené, zelené, modré a fialové . Světla můžete zapínat a vypínat dotykem přepínače a neovlivňují levitaci a rotaci míče ve vypnutém stavu.

Levitující hvězdná koule obloha hvězdy suhvězdí

Levitující planeta se souhvězdími je romantická a úžasná dekorace, má správnou velikost, můžete jej umístit do kanceláře, hotelové haly, doma, do obývacího pokoje, pracovny, ložnice, baru, kavárny atd.. Využívá technologii magnetické levitace, která používá magnetickou sílu k překonání gravitace.

Levitující planeta se souhvězdími

Umístěte základnu na rovnou plochu, zapojte napájecí zdroj, chyťte hvězdnou kouli oběma rukama a pomalu ji umístěte cca 2-3 cm nad střed základny, poté pomalu uvolněte ruce a koule zůstane jako kdyby "zavěšená ve vzduchu" působením magnetismu. Když je napájení přerušeno, světelná lampa se ihned pevně připevněna k základně, takže se nemusíte bát, že spadne na zem a rozbije se.

levitační technologie - vznášející se koule lampa na stol

Magnetická levitující konstelační lampa je kreativnější než běžné stolní lampy, je to ideální dárek pro rodinu, přátele a kolegy pro zmírnění stresu a pro zábavu. Světlo z lampy a otočný efekt lampy vytvoří příjemnou atmosféru.

Magnetická levitující konstelační lampa barevná

Specifikace:

Typ světelného zdroje: LED
Typ lampy: Noční světlo
Technologie napájení základny: USB 5V
Typ montáže: Stolní lampa
Hmotnost: 1,25 kg
Rozměry produktu: 14 x 14 x 17,7cm


Obsah balení:

1x Levitující lampa galaxie
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení