Dárky pro muže 2023: TOP # 20 tipů dárek pro muže

Dárky pro muže 2023: TOP # 20 tipů dárek pro muže. Nemáte nápady ?? My Vám poradíme jaký dar pro otce, přítele, kamaráda, chlapa, manžela - dárkové inspirace pro Vás.

O mužích se zvykne říkat, že jsou jako věčné děti. Nezáleží přitom zda jde o manžela, přítele, bratra, kamaráda, otce či dědečka. Každý z nich potřebuje mít svou "pánskou kratochvíli", bez které by si svůj život věděl jen velmi těžko představit. Někteří jsou tzv. autíčkári, jiní naopak muzikanti či vášniví cestovatelé. Při výběru správného dárku pro muže je proto důležité, abyste vašeho obdarovaného poznali co nejlépe. Víte čemuž se věnuje? Jaké má záliby a co mu obyčejně vyčaruje úsměv na tváři? V takovém případě bude pro vás velmi jednoduché vybrat ideální dárek pro muže, dárek pro tátu, dárek pro přítele, dárek pro kamaráda, či dárek pro manžela.

Pokud je ale výběr dárku pro vás stresující záležitostí, určitě vám při rozhodování pomůže seznam našich TOP 20 tipů dárků, ze kterých si zaručeně vyberete. Máme pro vás skvělé tipy na dárky pro kamaráda, dárky pro muže do auta, různé vtipné dárky pro muže, tak dárky pro muže na Vánoce. Existuje totiž jen velmi malá pravděpodobnost, že by muž neměl rád auta, hudbu, sport, elektroniku, zábavu či cestování. Znáte snad takového?

 

dárky pro muže

Originální dárek pro muže - manžela, otce, bratra, strýce či kamaráda přitom vyřídíte přímo z pohodlí vašeho domova a to v našem e-shopu Cool-mania.eu. Pokud již tedy hledáte vhodný tip na dárek pro muže k narozeninám, svátku, valentýnské dárky pro muže, dárky pro muže k 50, dárek pro muže na Vánoce, nebo jakoukoliv jinou příležitost, stačí když se pohodlně usadíte, vezmete do ruky laptop, tablet nebo mobil a ponoříte se do bohaté nabídky našich TOP vybraných produktů.

Připraveni?

#TOP 1 Dárek 3D dřevěné mapy na stěnu - originální dárek pro muže, osobni darek pro muže, darky pro muze originalní

dárek pro muže  dárky pro muže

Ať už obdarovávají muže - dobrodruha nebo kohokoliv s kvalitním vkusem pro interiérový design, 3D mapa je zaručeně volbou číslo 1. Nechte ho vizualizovat si svůj cestovatelský sen. Díky 3D mapě k němu bude mít každý den o něco blíže. Krásně se vyjímá v ložnici, domácí pracovně, v kanceláři ve firmě, podniku, ale i v dětském pokoji malého školáka. Mapa je vyrobena z několika dřevěných částí, z nichž každá je ručně opracovaná. Hovoříme tak o poctivě vyrobeném, luxusním interiérovém doplňku, ve kterém je možné vybrat si z více barev dřeva, jakož i různých rozměrů (od 100 cm x 60cm až po 300 cm x 175 cm). Jde o skvělý osobni darek pro muže, který zapasuje do jeho životního stylu. Stačí kliknout na příslušný odkaz, zvolíte barvu a velikost a o pár dní se může váš obdarovaný těšit z krásného a zejména originálního dárku.

 

#TOP 2 Dárek Univerzální USB smart pumpa - dárek pro tátu, dárek pro manžela, dárky pro muže do auta

 
Dárek pro manžela

Skutečný muž má rád věci pod kontrolou a v případě poruchy je připraven rychle a efektivně zasáhnout. Právě proto by v povinné výbavě každého muže neměla chybět kvalitní pumpa. Nebavíme se však o pumpě, při které mu během nafukování narostou svaly. Ta naše přichází s inteligentním smart řešením, je plně elektrická, vzduchová, ovládaná LED displejem a díky svým rozměrům i plně přenosná, kdekoliv na cestách. Mimo jiné je snadno dobíjecí, ať už prostřednictvím přibalené externí nabíječky, nebo přes USB či DC zapalování přímo v autě. Tento náš tip na dárek pro muže je vhodný jako výbava pro automobil, motorku, kolo, ale i nafukovačku. Ideální jako dárek pro tátu, dárek pro přítele, či dárek pro manžela. Potěší jednoduše každého chlapa, který tráví většinu svého času na cestách.

 

#TOP 3 Dárek Svalový stimulátor EMS - dárky na vánoce pro muže, dárek k narozeninám pro muže

 
dárek pro přítele

Pokud se chystáte obdarovat muže, který touží po krásném vypracovaném těle, našli jste mu v této chvíli ideální dárek. Možná má jen málo času, sedavé práci, nebo ho cvičení v posilovně prostě nebaví. Tak či onak, náš svalový stimulátor EMS mu pomůže dostat se do formy. Tento originální dárek pro přítele ocení všichni muži bez ohledu na úroveň kondice. Ať už hledáte dárek pro otce s pivním bříškem, pro aktivní sportující manžela na zintenzivnění tréninku, nebo pro přítele, který by chtěl vyformovat postavu s minimálním úsilím, jste na správné adrese. Nenápadně si schová stimulátor pod oblečení, stiskem aktivuje a nechá pracovat během řízení, čtení, či sledování TV. Ocení ho i starší muži, kteří se obtížněji dostávají do formy a při běžném cvičení v posilovně jsou obyčejně náchylnější k svalovým zraněním. Proto může být EMS stimulátor skvělý dárek pro muže k 40, dárek pro muže k 50, nebo dárek pro muže k 60 narozeninám.

 

#TOP 4 Dárek Levitující předměty - darky pro muze originalne

 
originální dárek pro muže
 

Hledáte něco skutečně originální? Dárek pro muže, kterým se bude moci pochlubit svým známým, kolegům nebo rodině? S našim levitující doplňkem do interiéru se mu to s velkou pravděpodobností podaří. Ohromit ho můžete vznášející se noční lampou, glóbem, květináčem, reproduktorem, nebo reklamní plošinou, na níž dokonale vynikne jakýkoliv předmět. Tento originální interiérový doplněk dodá nový rozměr jeho kanceláři, domu či bytu a to nezávisle na tom, kde si ho umístí. Pokud hledáte dárek pro muže na narozeniny, dárek na 50 pro otce, dárek pro muže na Vánoce, Valentýna, nebo jím chcete jen potěšit kamaráda, Levitující předmět je skvělým dárkem pro každou příležitost. Na výběr máte několik různých modelů a barevných odstínů. Tak do toho! Klikejte a vybírejte.

 

#TOP 5 Dárek LANGIE - Digitální hlasový tlumočník - tip na dárek pro otce, muže, vánoční dárky pro muže

 
dárek pro otce

Jazyková bariéra? Žádný problém. O vše se postará digitální tlumočník LANGIE, který vašemu obdarovanému otevře zcela novou bránu do světa. Nejen že zajistí překlad do 53 jazyků, dokonce je po novém už i plnohodnotným turistickým průvodcem. Lange je ideálním dárkem pro muže - cestovatele, ale také pro každého, kdo odchází za prací do zahraničí (dárek pro otce). Nápomocný je iv případě, pokud potřebujete vyřídit online hovor se zahraničním partnerem. Kromě WiFi sítě spolupracuje s mobilní 3G / 4G sítí za pomoci Lange SIM karet, které si tak jistě můžete zakoupit v našem eshopu cool-mania.eu . Vhodný je jako dárek pro kamaráda, dárek pro muže na Vánoce, ale také jako dárek pro tátu, pro kterého dokáže být studium nového jazyka obzvláště náročné. Překladač LANGIE disponuje mnoha funkcemi. Pokud byste měli zájem dozvědět se o nich něco více, klikněte na následující odkaz .

 

#TOP 6 Dárek Pro vinaře - Exkluzivní dárky - dárek pro muže vinaře

tip na dárek pro muže

 

A při zařizování interiéru nemůžeme zapomenout na tento originální dárek pro muže vinaře - Exkluzivní, elegantní a luxusní vinné sety, dekantéry, elektrické otvíráky, aerátory, ledové kostky nebo dárkové kufříky pro fanoušky dobrého a kvalitního vína. Tímto dárkem pro přítele uděláte trefu do středu terče! Skvostná chuť vína nespočívá jen v jeho ročníku a kvalitní odrodě. Neodmyslitelnou součástí pro zvýraznění správné chutě a vůně vína je jeho servírování a nalévání do číše. Originální a stylový dárek pro muže, který zajisté ocení váš výběr a určitě hned tento skvělý a dokonalý dárek hned oskúša při serírovaní kvalitního vína a možná rovnou připraví společnou večeři ve dvojici v krásné romantické atmosféře :)

 

#TOP 7 Dárek Šátky na obličej a hlavu - vtipné dárky pro muže, dárky pro přítele

 
dárek pro kamaráda

Ochrana obličeje se stala jakýmsi novým standardem, ale kromě ochranné funkce nelze zapomínat ani na image. Na ten si kromě žen, potrpí dnes už i páni. Pokud hledáte dárek pro muže, který je milovníkem filmů či zvířat, koupí šátky s daným motivem rozhodně nic nezkazíte. Využít ji dokáže během turistiky, sportu ale i při běžných nákupech v potravinách. Šátky jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, díky čemuž dokonale zachycují nečistoty a škodliviny z vnějšího prostředí efektivnější než jiné materiály. Kromě ochranné funkce jde io imageovým a zejména vtipný dárek pro muže, se kterým bude na veřejnosti nepřehlédnutelný.

 

#TOP 8 Dárek Zábavné roušky na obličej - vtipný dárek pro muže, dárky pro chlapa

 
vtipný dárek pro muže

Přestože asi každý z nás má už nošení roušek plné zuby, co byste řekli na to, kdybyste prostřednictvím nich dokázali rozdávat úsměv? Ten, kdo dokáže být nad věcí iv těchto složitých časech je obyčejně ten, koho události dokáží zasáhnout nejméně. Smích totiž představuje takový typ viru, kterým by se rád nakazil každý. Našimi zábavnými rouškami vám tak rádi připomeneme, jak důležitou roli hraje humor v našich každodenních životech. Jsou vhodným dárkem pro muže - teenagery, ale i pro všechny ty, kteří nikdy neztrácejí smysl pro humor a kteří svou výstředností rádi vystupují z řady. Pokud jste již tedy plánovali koupit muži něco co ho pobaví, naše roušky jsou tou správnou alternativou. Ideální jako dárek pro muže k narozeninám, či dárek pro muže na Vánoce.

 

#TOP 9 Dárek Sleephones - Sluchátka na spaní - darek pro muže, dopřejte mu klidný spánek

 
dárek pro muže na narozeniny

Určitě mi dáte za pravdu, že kvalitní spánek je základem zdraví každého člověka. Při nedostatečném spánku se budíme mrzutí a bez energie. Jelikož naše podvědomá mysl nikdy nespí, to na co myslíme těsně před spaním, výrazně ovlivní náš spánek, ale i to jak se ráno vzbudíme. Pokud proto hned z rána chcete vidět vašeho muže, přítele, otce či kamaráda vysmívaného a plného energie, neměli byste jeho kvalitu spánku rozhodně podceňovat. Ideálním nástrojem je například relaxační hudba, kterou si před spaním může pustit i díky naším Sleephones - sluchátkům na spaní. Ty jsou vyrobeny z měkkého materiálu - fleece, obsahují vysoce kvalitní integrované sluchátka a dokáží izolovat okolní hluk. Mimo toho je obdarovaný dokonale využije i při učení a relaxování. Vhodné jako dárek pro tátu, darek pro manžela, či dárek pro přítele. Se Sleephones - sluchátky na spaní u něj 100% zabodujete.

 

#TOP 10 Dárek USB klíče pro muže - dárek na vánoce pro muže, darky pro muze originalne

 
darky pro muze originalne

Dalším skvělým tipem na dárek pro muže je i USB klíč s originálním provedením. U nás je najdete hned několik, od vtipných až po tématické. Obdarovat ním můžete bratra, přítele, manžela, otce, strýce, švagra, kamaráda, zaměstnance či obchodního partnera. Jednoduše kohokoli a při jakékoliv příležitosti. Je jedno zda hledáte dárek na 50 pro otce, valentýnské dárky pro muže nebo dárek pro muže na Vánoce. USB klíč využijí kdykoliv. Mohou si ho připnout na klíče a stylově přenášet data mezi různými zařízeními. Originální a účelové, co říkáte?

 

#TOP 11 Dárek Kamery do auta - darky pro muze originalne, dárky pro muže do auta

 
dárek k narozeninám pro muže

Skvělý dárek k narozeninám pro muže? Opět zásah do černého. Kamera s GPS, Full HD rozlišením a nočním viděním je snem snad každého muže s vlastním automobilem. Zaznamenává pohyb auta a udržuje ho pod dohledem 24 hodin denně. Zaručena bezpečnost, která napomáhá při dokazování pojistných událostí a slouží i jako černá skříňka pro záznam GPS souřadnic. Na výběr máme několik skvělých modelů, ale pokud jste se v předchozích větách ztratili v obdorných pojmech, zavolejte nám a my vám s výběrem rádi pomůžeme :) Kamera je vhodná jako dárek pro otce na Vánoce, nebo osobni darek pro muže - autíčkára.

 

#TOP 12 Dárek Masážní vibrační pistole - tip na dárek pro muže na dokonalé uvolnění těla

 

dárek pro muže k 60 narozeninám

Fyzická a mentální zátěž s sebou přináší řadu problémů, mezi které obvykle patří i ztuhlé svalstvo. Masérů je sice na světě dost, no žádného z nich si s sebou domů či na cesty nevezmete. A právě zde nastupuje na scénu náš šikovný pomocník - Masážní vibrační pistoli. V případě že hledáte dárek pro muže s fyzicky náročnou prací, sportovce, nebo kohokoliv kdo má rád uvolnění v podobě masáže, tento dárek si okamžitě zamiluje. 5 úrovní rychlostí a 5 masážních hlavic, dokonale uvolní napětí v těle a poskytne hlubokou uklidňující masáž. Masážní pistole představuje také vhodný tip na dárek pro muže k 60, protože svalstvo lety chabé a je proto třeba věnovat mu zvýšenou péči.

 

#TOP 13 Dárek Tetovací rukávy - dárek na vánoce pro muže, dárek pro přítele

 
dárek na vánoce pro muže

Dalším skvělým tipem na dárek pro muže může být i naše "vychytávka" v podobě tetovacích rukávů. Ty jsou vyrobeny z hi-tech materiálu nylonu a spandexu, který imituje barvu lidské pleti a podobá se dámským punčochám. Právě to způsobuje, že tetování dokonale přilne na kůži člověka a vypadá jako skutečné. Výhodou je obměna tetovacích vzorů, díky čemuž se mu tetování nikdy neomrzí. Možná že nepůjde o ideální dárek pro muže k 50, ale je vhodný pro muže - teenagera, jakož i všech těch, který by si chtěli vyzkoušet, jaký pocit je mít na ruce tetování, byť falešné.

 

#TOP 14 Dárek Vyhřívané věci na tělo - vánoční dárky pro muže, skvělý dárek pro otce

 
vánoční dárky pro muže

Jen si to představte. Venku mrazivý chlad a minusové teploty, ale vaše tělo je v příjemném teploučku. To jistě ocení každý zimomřivý chlap. Praktický dárek pro otce, dědečka, manžela, přítele nebo kohokoliv koho trápí studené nohy, ruce, či jiná část těla. Dopřejte jim elektricky vyhřívané vložky do bot, vyhřívaná rukavice, ohřívač křížů nebo teplé vyhřívané ponožky. Ideální vánoční dárek pro muže v chladném prosincovém období, nebo dárek pro otce k narozeninám. S našimi vyhřívanými věcmi na tělo již nebude muset dokola poslouchat starou známou větu: "Pořádně se obleč".

 

 

#TOP 15 Dárek Magnetické kuličky Neocube - darky pro muze originalne, dárek pro otce na Vánoce

 
darky pro muze originalne

Už jste slyšeli o magnetických kuličkách Neocube? Ještě ne? Tak teď máte jedinečnou příležitost. Sada obsahující 216 kuliček v průměru 5 mm vyrobených ze speciálního materiálu, v různých barevných kombinacích je úžasným nástrojem pro rozvoj fantazie, motoriky a kreativity. Dárku se potěší děti, dospělí ale i starší lidé. Právě z tohoto důvodu jde o vhodný tip na dárek pro muže k 40, dárek pro muže k 50 či tip na dárek pro muže k 60 narozeninám. Jelikož kromě zmíněných funkcí působí i jako antistresová pomůcka, je vhodným dárkem prakticky pro kohokoliv bez věkového omezení. Budete překvapeni, když je uvidíte zahloubení a plně ponořených do vytváření nových geometrických útvarů.

 

#TOP 16 Dárek Tričko s elektronickou hrající kytarou - zábavný dárek pro muže, dárek pro manžela

 
vtipné dárky pro muže

Jen tak si pobrnkávať známé rockové melodie kdekoliv a kdykoliv? To se jen tak nevidí. S naším "vychytávkovým" tričkem s elektronickou hrající kytarou to rozhodně možné je. Skrytá duše rockera opět zaplesá, v případě že se rozhodnete obdarovat ho tímto originálním imageovým-hudebním kouskem. Kytara dokáže zahrát všechny akordy a stačí ji aktivovat ovládací jednotkou, která se jednoduše připne na opasek. Skvělý dárek pro tátu, dárek pro manžela, nebo jej můžete vnímat i jako vtipný dárek pro muže na Vánoce, či různou jinou příležitost.

 

#TOP 17 Dárek Karaoke párty mikrofony - tip na dárek pro muže, objevte v něm novou Superstar

 
dárek pro muže k 40 50 60

Rád si zpívá ve sprše, v autě nebo si jen tak "pobrukuje" na veřejnosti? Dovolte mu projevit svůj talent naplno. Darováním karaoke mikrofonu zjistíte, zda bude patřit pouze k baviči své přátele na chatě, nebo oslní i na větších pódiích. Tak či onak, zazpívat si oblíbené známé písně je vždy velká zábava. Mikrofon disponuje bluetooth reproduktorem a držákem na telefon s měničem hlasu. Kromě toho má také LED podsvícení a podporu micro SD karet. Ideální dárek pro muže, (dárek na 40, 50, 60 pro muže) děti, ale i kolektiv lidí.

 

#TOP 18 Dárek LED svítící pásek - dárky pro muže do auta, Image světelná dekorace

 
dárek pro přítele

Stylové podsvícení do auta, pokoje nebo kdekoliv do interiéru? Další skvělý tip na dárek pro muže, který si potrpí na imidžové věci. S LED páskem dokáže vytvořit flexibilní osvětlení jakéhokoliv tvaru a vložit jej i do úzkého prostoru. Pásek je voděodolný a nespotřebuje mnoho energie. Je jednoduchý na instalaci a díky úspoře energie má životnost až 15 000 hodin. Dárku se určitě potěší každý chlap, který mě sklon k autům, ale i domácímu kutilství. Díky svítícímu pásku vytvoří v prostoru zcela novou atmosféru.Vhodný jako dárek pro tátu, dárek pro přítele, nebo dárek pro manžela.

 

#TOP 19 Dárek LED trička - darky pro muze originalne, máme vzory pro každého

 
valentýnské dárky pro muže

Tričko na narozeniny nebo Vánoce už dostal zřejmě každý z nás, ale originální tričko s LED potiskem asi jen málokdo. Tento originální dárek pro muže upozorňuje všech kolemjdoucích. Od hudebního ekvalizéru blikajícího v rytmu hudby, přes svítící brýle až po symbol české zástavy. Naše nabídka je skutečně bohatá, s množstvím originálních vzorů. Pokud byste si ale náhodou nevybrali, můžete si jednoduše navrhnout vlastní potisk, podle svých představ. Díky tomu se tričko stane ještě o něco originálnější a osobnější. Můžete zvolit vtipný nápis nebo společnou fotku. Bude to tak skvělý osobni darek pro muže a skvělý tip na dárek pro tátu, dárek pro manžela či kamaráda.

 

#TOP 20 Dárek LED svítící boty - dárek k narozeninám pro muže, kamaráda, každý chlap v nich zazáří

 
dárky pro kamaráda

Součástí života snad každého mladého člověka je móda. Od výstředního účesu, přes originální oblečení až po pohodlnou, stylovou obuv. Pokud už je řeč o obuvi, co byste řekli na LED svítící boty, se kterými zazáří na každé párty, festivalu, nebo jen tak na ulici? Coolový dárek, který lze jednoduše ovládat pomocí mobilního zařízení přes bluetooth. Stačí když v aplikaci zvolíte barvu a boty začnou svítit ve vámi zvoleném barevném odstínu. Tomuto dárku se potěší každý mladý muž, který chce být jednoduše "cool". Tenisky jsou výborným tipem na dárky pro muže na Vánoce, nebo jako dárek pro muže k narozeninám, dárky pro kamaráda.

 

Tak co? Inspirovali jsme vás? Věříme že ano. Pokud jste si ale ani přes naším top 20 tipem dárků pro muže nic nevybrali, dovolte nám dát vám do pozornosti i ostatní produkty z našeho e-shopu. Za zmínku stojí například auto doplňky, LED equalizéry či LED bannery, nebo naše nenápadné špionážní kamery, sportovní kamery či exkluzivní dárky pro milovníky vína.

 

Tohle všechno a ještě mnohem více najdete v e-shopu www.cool-mania.cz