Dárky pro děti 2023: TOP # 20 tipů dárek pro chlapce a dívky

Dárky pro děti 2023: TOP # 20 tipů dárek pro chlapce a dívky. Nemáte nápady ?? My Vám poradíme jaký dárek pro dítě na narozeniny, vánoce atd. Nejlepší dárkové inspirace pro Vás.

Ach ty naše děti ... je tak jednoduché vybrat ť dárek pro dítě když je ještě malinké, tehdy ještě nic neošomre a baví ho skoro všechno, čili když vybereme dárek pro 5 letého chlapce či dívka, ještě je to v pohodě, bude vděčné a potěší se každému dárku. Ale jakmile dítky povyrostou, rostou s nimi i jejich nároky na dárek a také se člověk musí věru zamýšlet, jaké dětské dárky by byly nejvhodnější. Je jasné, že vybíráme odlišné dárky pro chlapce a dárky pro dívky, protože to by se například chlapec nerozlobil, kdybychom mu dali jako dárek pro 10 letého chlapce například kosmetický kufřík se líčidly. Nebo pokud bychom přemýšleli jaké jsou vhodné dárky pro dívky na narozeniny, a dali bychom jim například fotbalový míč, to by také nebyly nadšené. Totéž je, když hledáme vánoční dárky pro chlapce, nebo dárky na vánoce pro dívky. Rovněž je třeba uvážit, například jaký dárek pro 7 letého chlapce je vhodný, protože pokud mu věnujeme dárky pro děti od 10 let, také to nemusí být dobrá volba. A pak je tu nejnáročnější věková skupina - dospívající děti, víme velmi dobře jako nás ví potrápit když hledáme vhodné dárky na vánoce pro teenagery, to je katastrofa vybrat něco vyhovující a coolové ...


A Vánoce jsou celkově pro nás rodiče Total zaberák, hledáme tehdy dárky na vánoce pro děti doslova úporně, a tehdy by se opravdu sešlo, kdyby někdo věděl poradit nějaký tip na dárek pro dítě. My vám v našem blogu nabízíme tipy na dárky pro děti, ať už jako dárek pro 8 letého chlapce či dívka, dárek pro prvňáčky, dárek na 18 pro kluky i pro holky. Takový vhodný dárek pro 11 letého chlapce by mohly být například svítící LED boty, jako dárek pro 13 letého chlapce bude výborné i užitečné zábavné rouška s 3D potiskem. V našich tipech dárků pro děti najdete inspiraci na vánoční dárky pro děti, dárky k narozeninám nebo jen tak pro radost. Tak se pohodlně usaďte u šálku dobré kávy nebo čaje, a ať se líbí poprezerajte si naše tipy na prezenty, a nejen jako dárky pro děti na Vánoce, ale na jakýkoliv svátek nebo k jakékoliv příležitosti.

 

darky pro děti

#TOP 1 dárek Svítící LED boty - Dárky pro děti

dárky pro děti

Věnujte tento coolový dárek pro děti - tyto stylové LED svítící botasky s multibarevná LED podrážkou, se kterými každý zaujme na párty nebo při každodenním nošení. Tato módní vychytávka patří mezi vynikající dárky pro děti, ať už na vánoce nebo k narozeninám. A hlavně mladá generace ocení, že tenisky mají ovládání různých barev a dokonce barevné LED diody reagují na rytmus hudby. V momentální situaci nemůžeme zazářit na disk nebo zábavě, tak si udělejme párty každý den a zažiarme jako hvězda parketu klidně i cestou do školy nebo jen tak ven, vždyť tento dárek i pro teenagera umí zaujmout a být cool. LED svítící boty - coolový dárek nejen pro mladé patří mezi originální tipy na dárky pro děti, jako dárky pro chlapce či dárky pro dívky.

#TOP 2 dárek LED trička - dárek na každou párty

dárek pro 11 letého chlapce
A znovu jsme přitom, že je právě taková doba, kdy nám není povoleno zazářit na diskotéce v baru nebo někde na koncertu. Ale proč si neudělat diskotéku a zábavu kdekoliv, nebo zaujmout také například vnějšku? Tento coolový dárek je výborný dárek pro 13 letého chlapce nebo i jako dárek pro chlapce i dárek pro dívky. Trička jsou vybaveny super svítícím a blikajícím panelem, který reaguje na hudbu a bliká do rytmu. V našem e-shopu najdete různé motivy a velikosti triček, stačí si jen vybrat LED dárek pro děti.
 

#TOP 3 dárek Karaoke párty mikrofony - skvělý dárek pro karaoke zábavu

vánoční dárky pro děti

A právě proto, že akorát   žijeme v takové chaotické době, a tedy netušíme kdy se dostaneme na koncert, divadlo či kabaret, tak si udělejme představení přímo doma s tímto dárkem pro děti a celou rodinu. Karaoke bluetooth mikrofon je dokonalý dárek pro dítě, dárek pro chlapce nebo i jako dárek pro dívku, který jistě pobaví diváky - rodinu, nebo i ulici, pokud si zazpíváte na balkoně :) Vyzkoušejte si zazpívat známé písně a čekejte na odezvu diváků. Pokud se všichni směje, tak to byl vskutku "zajímavý výkon", pokud pláčou tak asi bylo řekněme trochu fiasko, ale jedno je jisté, s tímto mikrofonem se zabaví všichni. Tento skvělý gadget patří zaručeně mezi tipy na dárky pro děti.

#TOP 4 dárek Elektronické bicí nebo piáno - dárek, který bude hrát podle vašeho rytmu

dárky na vánoce pro děti

Elektronické bicí - silikonová podložka set s 9 bubny + bluetooth reproduktor   s nožními pedály je snadno přenosný hudební set. Dobrý tip na dárek pro děti, se kterým můžete zahrát melodii jakou chcete. A že nejste dokonalý bubnista a nevíte tak uchvacující bubnovat? To nevadí. Tento dárek je limitován pouze vaší fantazií, hrajte melodii jakou chcete. Pokud vám to jde dobře, tak si rodina bude dupkom nohou do rytmu, a pokud vám to nepůjde, tak maximálně budou bouchat sousedé metlou do stropu :)   Bluetooth elektronické bubny určitě patří mezi originální dětské dárky, nebo   například dárky pro dívky na narozeniny i pro chlapce.

 

#TOP 5 dárek Ochranné masky a roušky na obličej - ochranný a stylový dárek

darek pro prvňáčky
 
V právě probíhající virové sezoně je toto univerzální dárek pro všechny děti, ať už jako dárek na vánoce, dárek na narozeniny nebo k jinému svátku. Když už se musíme chránit rouškami a maskami na obličej, tak ať je to alespoň podle našeho výběru, vkusu a nálady. Ochranné roušky na obličej si můžeme dokonce přizpůsobit našemu outfitu, podle barvy, vzoru nebo materiálu, ze kterého je rouška vyrobeny. Takže tento dárek jistě potěší každé dítě, předškoláka nebo i teenagera. Černé roušky bez vzoru nebo jednobarevné roušky se vzorem jsou vhodné jako dárky pro děti od 10 let stejně jako dárek pro 8 letého chlapce, dárek pro prvňáčky nebo jako vánoční dárky pro děti, univerzální pro dívku i chlapce.

#TOP 6 dárek Zábavné roušky na obličej - dárek, který je ochranný i vtipný

darky na vánoce pro dívky
 
Celý svět má dnes problémy s pandemií COVID-19 a bohužel se roušek asi tak rychle nezbavíme. Roušky či masky na obličej se staly každodenní součástí našeho života. Tak si tedy zpříjemňují nutné nošení roušek vtipným vzorem či motivem, na němž se již tak dost vystresovaní lidé alespoň zabaví a zpříjemníte jim den. Nápadité, stylové a vtipné dárky pro děti, dárky pro chlapce nebo dárky pro dívky. V naší nabídce najdete roušky těch nejšílenějších vzorů a stylů. Jsou nejen skvělým dárkem pro děti se smyslem pro humor či teenagery. Nošení takových crazy, vtipných a bláznivých roušek přinese radost a úsměv vašemu okolí a 100% pobaví a zlepší náladu všem lidem okolo :)
 

#TOP 7 dárek Neonové Purge masky - coolový dárek pro teenagery

dárek na 18 pro chlapce
 
Tak a jsme u super nápadu jako věnovat coolový dárek pro chlapce nebo dárky na vánoce pro teenagery. LED masky s motivy scary či horror, každopádně zaujmou doslova hned na první pohled. Vynikající dárek na 18ku pro chlapce, určitě s tím ohromí všechny mladé slečny, které z nich budou paf :) Vždyť svítící purge maska nebo lebka masky se jen tak nevidí každý den. A tento dárek patří mezi tipy na dárek pro děti hlavně na svátek Halloween, tehdy tyto masky například i jako dárek pro 13 letého chlapce vytvoří tu správnou strašidelnou atmosféru a vyvolají údiv a respekt na tvářích všech kolemjdoucích.

#TOP 8 dárek Neonové Rave masky - dárky pro chlapce, které přitáhnou pozornost

dárky pro chlapce
 
Další dárek pro chlapce nebo dárek pro dívku, který jistě zaujme okolí a přitáhne pozornost. Neonové rave masky působí opravdu tajemně a strašidelně a reagují na zvuk, tlesknutí rukama nebo na rytmus hudby. Originální a zajímavý tip na dárek pro det i. Ale tyto masky jsou spíše vhodné jako dárky pro děti od 10 let nebo jako dárek pro chlapce na 18 narozeniny, protože ty menší děti by se mohly zaleknout. I když v dnešní době jsou děti již řádně vycvičené a zvyklé na scary atmosféru v hrách na počítači nebo na hracích konzolách. Maska je vybavena zvukovým senzorem a bliká, podle zvuku nebo jak hraje hudba.

#TOP 9 dárek Programovatelné brýle CHEMION - stylový dárek pro dívky i chlapce

dárky pro dívky na narozeniny
 
Sluneční brýle známe asi všichni a stačí nám, že chrání před sluncem. Ale tyto programovatelné LED party MATRIX brýle mají vlastní software. Topka nápad na dárky pro děti! Napiš si ten správný text nebo si vyber z množství různých předvolených animací a věř, že budeš středem pozornosti všude kde se objevíš! S těmito programovatelnými led brýlemi si získáš pohledy všech okolo. Jsou nejlepším způsobem jak vyniknout na párty nebo jen tak venku na ulici, zaručeně způsobí rozruch! Horký tip na coolový dárek pro teenagery nebo jako dárky pro dívky na narozeniny.

#TOP 10 dárek Tetovací rukávy - dárek pro teenagery

dárek pro 13 letého chlapce
 
Chci mít vlastní tetování! Novodobé děti už od útlého věku otravují rodičů s tím, že kdy si už mohou dát tetování. Většina to má dovoleno až od osmnácti. Ale dokud tedy my rodiče povolíme opravdové tattoo, tak udělejme kompromis a věnujme našim dětem tyto nápadité a zajímavé tetovací rukávy s různými motivy a barvami. Poutavý a netradiční tip na dárek pro děti, například jako dárek pro 13 letého chlapce nebo jako vánoční dárky pro chlapce. A maminky budou klidné, že děti to mají na rukou jen "jakože" a večer TO dají dolů, a dokonce se TO dá prát :)

#TOP 11 dárek Magnetické kuličky - NEOCUBE - ideální dárek pro každé dítě

dárek pro 10 letého chlapce

Magnetické kuličky NEOCUBE - ideální dárek pro děti na narozeniny. Toto je skvělý relaxovat dárek pro dítě na vánoce či k jinému svátku. Magnetické kuličky podporují kreativitu a prostorovou představivost, uvolňují napětí a stres, a zároveň posilují soustředěnost a procvičují motoriku. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie nejen jako dárek pro dítě. Tyto Bucket Ball kuličky si děti prostě zamilují. Prostě úžasný tip na dokonalý dárek pro děti k pobavení a odbourání stresu, se kterým určitě nic nezkazíte pokud jej věnujete jako dárky pro chlapce či dárky pro dívky :)

#TOP 12 dárek Přezky na opasek - stylový doplněk k outfitu

dárek pro 7 letého chlapce
 
Chci být kovboj! Já zas chci být motorkář! A já se chci cítit jako zpěvák skupiny Metallica! Že je to nemožné? Ale kdeže, Práveže velmi snadné. Stačí věnovat dítěti originální dárek pro chlapce či pro dívk a - přezku na opasek a bude tím, kým jen bude chtít. Mezi naše tipy na dárky patří určitě i přezky na opasek, a v našem e-shopu si můžete vybrat z mnoho motivů, od loga hudební skupiny, přes oblíbených hrdinů z filmů až po dětské postavičky z pohádek či her. Najdete u nás i vtipné a coolové přezky na opasek, které jsou vhodné například jako dárek na vánoce pro teenagery.

#TOP 13 dárek Dětské čelenky se sluchátky - pro odpočinek a relax a poslech hudby

dárek pro 5 letého chlapce

Rozkošná dětská čelenka se sluchátky - toto je krásný dárek pro chlapce nebo i jako dárek pro dívku. Je vyrobena z měkkého flísu, díky čemuž je hebká a mimořádně pohodlná na nošení pro děti, které   ji milují protože je perfektní pro sledování filmů na posteli, i během dlouhých jízd v autě, protože v čelence se nacházejí ultra ploché sluchátka. Čelenku lze připojit přímo ke všem audio zařízením, jako je televizor, tablet, MP3 přehrávač, notebook či mobil. V našem e-shopu najdete zábavné a milé vzory těchto čelenek, které určitě patří mezi dobrý nápad na dětské dárky.

#TOP 14 dárek Mini reproduktory - coolový dárek pro děti

dárek pro dítě
 
Tak tento mini reproduktor patří mezi high-tech výbavu každého dítěte, které má již svůj vlastní mobil, počítač či herní konzoli. Tento dárek pro děti je totálně univerzální dárek, nenajde se ani jedno dítě, což by ho ošomralo když ho dostane například jako dárek na narozeniny. Bluetooth mini reproduktory jsou zkrátka IN a navíc, pokud má ještě i originální design například jako Hello Kitty, Mimoň, Ironman nebo postavy ze Star Wars, bude to zaručeně skvělý dárek pro každé dítě, ať už jako dárky pro chlapce, dárky pro dívky nebo dárky pro děti od 10 let. Coolový dárek pro děti.

#TOP 15 dárek Levitující předměty - stylový high-tech dárek pro děti

tipy na dárky pro děti
 
Levitující předměty se stávají absolutní TOPKY a špičkou high-end technologických vychytávek. Toto je již opravdu nejen originální dárek pro děti, ale i stylový a nadčasový. Vždyť si jen představte reakci vašeho dítěte, když mu věnujete takovou šikovnou věcičku jako například bluetooth UFO reproduktor, který se vznáší nad podložkou! Nebo antigravitační globus či měsíc, které mají navíc i podsvícení ve tmě, aby byl futuristický efekt dokonalý. Mimochodem, glóbus je vhodný jako dárek pro prvňáčky, má edukativní charakter, protože je tam celá mapa světa. V našem e-shopu si můžete vybrat různá provedení levitujúcich předmětů, v různých barvách a tvarech.

#TOP 16 dárek Sportovní UV bluetooth brýle - elegantní a módní dárek

dárky pro děti od 10 let
 
A toto jsou další sluneční brýle, které ani zdaleka nejsou jen tak obyčejné. Tento high-tech dárek pro děti je perfektní kombinace bezdrátových reproduktorů s mikrofonem a slunečních brýlí s UV filtrem. Dnešní děti jsou zhýčkala moderní dobou a ani by si neuměli představit, že by například při cyklistice museli na volant namontovat rádio, CD přehrávač nebo gramofon či reproduktory, aby během jízdy mohli poslouchat oblíbenou hudbu ... uff příšerné co jen pomyslet :) Díky za pokrokovou technologii, která to zařídí jednoduše, stačí přes bluetooth připojit brýle k telefonu a pohodlně poslouchat oblíbené skladby při sportování, na kole nebo si vyřídit telefonát během řízení. UV bluetooth brýle, dokonalý tip na dárek pro dítě!
 

#TOP 17 dárek Mluvící křeček - zábavný kamarád pro děti

dárek pro 8 letého chlapce
 
Tak tento super coolový křeček je opravdu Topka jako tip na dárek pro děti. Opakuje úplně všechno co řeknete. A nejlepší je když mění hlas podle toho, kdo mluví. Opakuje dětský hlas a vtom se přidá například otec a je sranda jako křeček vyloudí hrubý směšné zmutovaný mužský hlas, nebo naopak zase mámin ženský vysoký hlas. Dokonalý dárek pro 5 letého chlapce, dárek pro prvňáčky nebo jako dárek pro menší dítě, je to originální dárek pro všechny věkové kategorie. Užijete si s ním tolik srandy a všichni Vaši přátelé Vám ho budou závidět. Doporučuji z vlastní zkušenosti, máme ho doma a naše dcerka nosí křečka všude s sebou :)

#TOP 18 dárek Dětská LCD tabule na kreslení - inteligentní dárek pro děti

tipy na dárky pro děti
 
Znáte to ... počarbané papíry, stůl nebo i stěny. Každé dítě se potřebuje realizovat a proto hledá jakýkoliv povrch kde bude zkoušet své kreslené kreace. Ale problém je, že to například ze stolu nebo ze stěny nejde umýt. Máme tu pro vás inteligentní tip na dárky pro děti, tato LCD tabule na krelenie je ideální dárek pro děti na vánoce nebo jako dárek pro děti na narozeniny. Inovativní ultralehká LCD tabule obsahuje pero pro pohodlné psaní, a poskytuje tisíce obnovení obrazu jedním tlačítkem. Tento skvělý dárek pro dítě ale i pro dospělé, je šetrný k očím a přírodě a může sloužit i jako skvělá pomůcka do kanceláře jako zápisník, komunikační nástroj nebo připomínač.

#TOP 19 dárek Mini LED projektor - pro skvělý filmový zážitek

dárky pro děti na Vánoce
 
Další high-end věcička, která se perfektně hodí jako tip na dárky pro děti na Vánoce nebo k svátku, s použitím doma, na cestách či na chatu. Děti a teenageři to znají, když dva či tři dívají film na malé obrazovce mobilu a zákonitě tak zážitek z filmu není dokonalý. Věnujte jim tento šikovný dárek pro chlapce nebo i jako dárek pro dívku - Miniaturní LED projektor s kvalitním promítáním obrazu na zeď či plátno. Stačí nabít projektor a například přes USB klíč spustit film. A že sice obraz bude, ale zvuk ne? Ale bude, protože nejmenší projektor na světě má v sobě zabudovaný reproduktor, takže filmový zážitek bude perfektní! No uznejte, který teenager nebo dítě bude proti, pokud ho obdaříte takovým skvělým dárkem pro děti? :)

#TOP 20 dárek Vychytávky - 3D trička nebo Morf kostým - originální tip na dárek pro děti

dětské dárky
A na závěr jsme si nechali tento 20. tip na dárek pro děti, který je komplexnější, protože nabízí celou sekci nejrozmanitějších vychytávek a trendy věciček, kde si určitě vyberete ty správné dětské dárky pro vaše děti. My doporučujeme velmi zajímavé a originální 3D trička se zvířecími motivy, například gorila, pes či kočka nebo hroch :) Takové dárky pro děti na Vánoce či jako dárek pro děti na narozeniny určitě potěší. Nebo pro náročnější fanoušky karnevalu, halloweenu nebo sběratele filmových rekvizit, předmětů či outfitů, tu máme jako tip na dárek - Morf kostým Spiderman, pro ty fanoušky, kteří by si rádi oskúšali jak je to být v jeho kůži ... tedy vlastně v kostýmu ;)
 

Tohle všechno a ještě mnohem více najdete v e-shopu www.cool-mania.cz