Ionizátor - automatická čistička vzduchu do auta USB

Kód zboží: 15-025
2 133 Kč Cena bez DPH: 1 778 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

Ionizátor - automatická čistička vzduchu do auta USB je praktické přenosné zařízení, které zajišťuje svěží a zdravý prostor na nejen cestách.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Ionizátor - automatická čistička vzduchu do auta USB je praktické přenosné zařízení, které zajišťuje svěží a zdravý prostor nejen na cestách pro Vás a Vaši rodinu včetně chlupatých členy domácnosti. Jedná se o automatický čistič vzduchu, který zachycuje nejen škodlivé částečky, ale odstraňuje i zápachy. Přepravujete svých domácích mazlíčků? Ideální řešení jak zabránit zbývajícímu pachu v autě. Své využití najde i v domácnosti, jako v kuchyni, ložnici případně v kanceláří. Ionizátor může být napájen přes USB přímo do elektrické sítě, nebo přes napájecí banku (externí baterie).

čistička vzduchu do auta

360 ° výkonný čistič vzduchu se třemi filtračními vrstvami pokrývá oblast kolem 6 m3. První vrstva sestává ze studeného katalyzátoru, druhá z aktivního uhlíku a třetí z antibakteriální bavlny. Spolu vytvářejí koncentraci 800 milionů negativních kyslíkových iontů, čistička tak odstraňuje ze vzduchu formaldehyd, častičky prachu a bakterií. Díky vertikální trojrozměrné struktuře vzduchových kanálů vzduch cirkuluje rychleji a zvyšuje účinnost čištění vzduchu. Zabezpečuje čistý a svěží vzduch, tím pádem zlepšuje i Vaše zdraví. Čistička vzduchu je ideální pro lidi, kteří trpí alergiemi, kašlem, rýmou, astmatem a jinými dýchacími problémy. Trpíte silnou alergií na pyl během jarních a letních měsíců? Vytvořte si příjemně prostředí ve Vašem autě na dlouhých cestách bez kýchání a slzících se očí.

čistič vzduchu

Rafinovaný design ve tvaru poháru si najde své místo v každém autě. Vnější matný povrch zajišťuje odolnost vůči opotřebení a zároveň působí neutrálním dojmem. Čistička vzduchu obsahuje klasický USB konektor a zároveň i micro USB konektor což umožňuje vychutnat si čistý vzduch v autě a současně si nabíjet svůj mobilní telefon. Na vrchu se nachází jednodotykové tlačítko pro spuštění a vypnutí zařízení. Po zapnutí čističky se spustí i příjemně ambientní osvětlení v podobě měnících se barev co dodá Vašemu autu dokonalou atmosféru během noční jízdy. Čistička vzduchu je malé, kompaktní zařízení s vysokým výkonem a zároveň tichým chodem aby Vás nerušilo během své činnosti.

automobilová čistička vzduchu

vlastnosti:

plus Filtr se 3 vrstvami
plus 360 ° prostorové čištění
plus Hloubkové čištění vzduchu
plus Ambientní osvětlení - 5 barev
plus Efektivní odstraňování fomaldehydu, prachových částic, zápachu

 

specifikace:

Využití: automobil, interiér
Hluk: ≤ 50 DB
Napájení: DC 5V
Rozměry: (Š) 75 mm x (V) 165 mm x (H) 75 mm
Hmotnost: 210 g

 

Obsah Balení:

1x Čistička vzduchu
1x USB kabel
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení