Ionizátor - Airvita NEOGOLD

Kód zboží: 93-004
1 863 Kč Cena bez DPH: 1 553 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do US

Ionizátor - Airvita NEOGOLD se stylovým designem vyčistí ovzduší ve vašich domovech od různých škodlivin. Ten nejlepší ionizátor na trhu.

Ochrana kupujícího

 • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
 • Záruka na zboží do 24 měsíců
 • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Ionizátor - Airvita NEOGOLD se stylovým designem vyčistí ovzduší ve vašich domovech od různých škodlivin. Každý z nás chce žít v čistém a zdravotně nezávadném prostředí. Bohužel mnozí z nás zapomínají, že i vzduch, který dennodenně vdechujeme potřebuje péči. Právě k tomuto účelu slouží ionizátor ovzduší Airvita NEOGOLD. Ten nejlepší ionizátor na trhu.

Airvita S side photo

Airvita uvolní více než dva miliony aniontů, které dezinfikují dýchaný vzduch, čímž přispívají ke zlepšení vašeho zdraví.

Množství lidí tráví každý den kolem 80 až 90% svého času uvnitř budov. To jaké ovzduší se nachází v budovách, hraje významnou roli v našem zdraví. Znečištěný vzduch plný různých zplodin a bakterií je příčinou množství onemocnění a zdravotních problémů. .

Air vita anionty

Viz grafické znázornění toho, proč je Airvita tak účinná v boji proti znečištěnému ovzduší, jakož i různým bakteriím a plísním v našich obydlích a kancelářích.

Airvita proč čistit vzduch

Airvita patří mezi nejvšestrannější ionizátory ovzduší. Nedezinfikují pouze okolí ve kterém žijeme, ale starají se rovněž o naše těla dokonce až na buněčné úrovní.

airvita tree Čištění vzduchu a antibakteriální funkce

Znečišťující látky jsou neutralizovány anionty, které čistí vzduch v místnosti. Anionty jsou stejně dobré i na odstraňování škodlivých látek, různých pachů i nezdravých bakterií nebo virů.
airvita složení Aktivace buněk a zvyšování odolnosti organismu

Krev se spoustou aniontů zabezpečuje nejaktivnější pohyb buněk v těle. Jinými slovy, v oblastech, které jsou plné aniontů jsou buňky aktivnější což podporuje růst a cirkulaci krve v těle.
airvita molekulami Čištění krve

Krev v našem těle je slabě zásaditá, ale kvůli příliš znečištěnému ovzduší se v krvi zvyšuje počet kationtů, které zvyšují kyselost krve. Anionty navrátí kyselost organismu do původních zdraví prospěšných hodnot.
air vita respiration

Snižuje riziko alergií a posiluje plicní funkce

Respirační alergie jsou způsobeny látkou zvanou Anerugén. Anionty snižují šanci na získání alergie působením Anerugénu jeho odstraněním ze vzduchu. Vzduch zůstane čistý, čímž se zvýší i odolnost vašeho těla až po odstranění plicních problémů.

Dýchejte to nejčistší ovzduší jaké si jen dokážete dopřát díky Airvita NEOGOLD. Tento ionizátor nepotřebuje žádné další investice. Stačí když ho jednou za dva měsíce umyjete v čisté vodě.

airvita čištění

Specifikace:

 • Způsob: Vytváření plazy elektrickým výbojem
 • Součásti: část na čištění ovzduší, zásuvka
 • Spotřeba energie: 1,5W
 • Pracovní plocha: 66m2
 • Rozměry: 125 x 127.5 x 85 mm
 • Hmotnost: 297g
Obsah balení:
 • Airvita NEOGOLD
 • Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení