Čistič vzduchu - dvojitý ionizátor vzduchu Airvita - Air Capsule

Kód zboží: 93-006
3 753 Kč Cena bez DPH: 3 128 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Ano! Odesíláme do US

Čistič vzduchu - dvojitý ionizátor vzduchu Airvita - Air Capsule je účinný odstraňovač zápachů, bakterií a zároveň osvěžovač vzduchu v domácnosti nebo kanceláří.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Čistič vzduchu - dvojitý ionizátor vzduchu Airvita - Air Capsule je účinný odstraňovač zápachů, bakterií a zároveň osvěžovač vzduchu v domácnosti nebo kanceláří. Dokáže si poradit s plísňovými bakteriemi, oxidem uhličitým a také s chřipkovým virem H5N1 až na 99,9% během zimní sezóny, kdy se méně větrá. Air Capsule se postará o zajištění příjemného a svěžího vzduchu, protože uvolňuje velké množství aniontů.
Každý z nás chce žít v čistém a zdravotně nezávadná prostředí. Bohužel mnozí z nás zapomínají, že i vzduch, který dennodenně vdechujeme potřebuje péči. Právě pro tento účel slouží ionizátor ovzduší Airvita Air Capsule.
Airvita Air Capsule Ionizátor vzduchu

Airvita uvolní více než dva miliony aniontů, které dezinfikují dýchaný vzduch, čímž přispívají ke zlepšení vašeho zdraví.

Množství lidí tráví každý den okolo 80 až 90% svého času uvnitř budov. To jaké ovzduší se nachází v budovách, hraje významnou roli v našem zdraví. Znečištěný vzduch plný různých zplodin a bakterií je příčinou množství onemocnění a zdravotních problémů.

Airvita Air Capsule cistic vzduchu
Viz grafické znázornění toho, proč je Airvita - Air Capsule tak účinná v boji proti znečištěnému ovzduší, jakož i různým bakteriím a plísním v našich obydlích a kancelářích.
Air Capsule 400 efektivnost
Airvita patří mezi nejvšestrannější ionizátory ovzduší. Nedezinfikují pouze okolí ve kterém žijeme, ale starají se rovněž o naše těla dokonce až na buněčné úrovní.
airvita tree Čištění vzduchu a antibakteriální funkce

Znečišťující látky jsou neutralizovány anionty, které čistí vzduch v místnosti. Anionty jsou stejně dobré i na odstraňování škodlivých látek, různých pachů i nezdravých bakterií nebo virů.
airvita složení Aktivace buněk a zvyšování odolnosti organismu

Krev s množstvím aniontů zajišťuje nejaktivnější pohyb buněk v těle. Jinými slovy, v oblastech, které jsou plné aniontů jsou buňky aktivnější což podporuje růst a cirkulaci krve v těle.
airvita molekulám čištění krve

Krev v našem těle je slabě zásaditá, ale kvůli příliš znečištěnému ovzduší se v krvi zvyšuje počet kationtů, které zvyšují kyselost krve. Anionty navrátí kyselost organismu do původních zdraví prospěšných hodnot.
air vita respiration

Snižuje riziko alergií a posiluje plicní funkce

Respirační alergie jsou způsobeny látkou zvanou Anerugén. Anionty snižují šanci na získání alergie působením Anerugénu jeho odstraněním ze vzduchu. Vzduch zůstane čistý, čímž se zvýší i odolnost vašeho těla až po odstranění plicních problémů.

Dýchejte to nejčistší ovzduší jaké si jen dokážete dopřát díky Airvita - Air Capsule. Tento ionizátor nepotřebuje žádné další investice.

airvita čištění

specifikace:

  • Model: Air Capsule 400
  • Způsob: Vytváření plazy elektrickým výbojem.
  • Napájení: 220V
  • Rozměry: 156 x 110 mm x 60 mm
  • Hmotnost: 216g

Obsah balení:

  • Air Capsule
  • Manuál

Diskuse k produktu (1)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Mel

čistič vzduchu

Melánie Skalická odpovědět

Jaká je hlučnost přístroje a doba čistění vzduchu ?

Cool Mania

Čistič vzduchu - dvojitý ionizátor vzduchu Airvita - Air Capsule

Mario Bruchanik odpovědět

Dobrý den, hlučnosť prístroja je naozaj minimálna.

Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení