Morf masky - cyborg

Kód zboží: 90-013
1 485 Kč Cena bez DPH: 1 238 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
+

Morf masky - cyborg je první digitální animovaná maska ​​na světě. Úplně se transformujte s touto digitální Cyborg maskou - pronikající laser oko.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Morf masky - cyborg je první digitální animovaná maska ​​na světě. Úplně se transformujte s touto digitální Cyborg maskou. Pronikající laser oko tohoto napůl člověka, napůl stroje zaručí, že vyděsí každého. Abyste dosáhli tento děsivý efekt, jednoduše si zdarma stáhněte aplikaci do smartphonu, vložte mobilní přístroj do kapsy v masce a ať se líbí, děsivý cyborg je zde. Poklepání spouští a zastavuje pohyb.

Masky na karneval - vítejte v budoucnosti Morf masek! Dívejte, smějte se, bavte se za Vaší maskou dokud lidé budou šílet a budou vystrašení a udiveni a budou chtít zjistit, co to vlastně je. Všechny animační efekty jsou interaktivní a mají doprovodné zvuky pro zdokonalení realistického a crazy efektu! Úžasně jednoduché a zcela perfektní - jen 30 sekund přípravy a připravte se na množství fotografií a videí, budete středem pozornosti. Halloweenské masky Morf jsou 100% originální a na 110% úžasné.

Neuvěřitelné interaktivní a digitálně nejen halloween masky jaké jste ještě neviděli .. Garantujeme Vám, že budete hvězdou každé Halloween párty, či na karnevalu, diskotéce, v klubu a festivalu. Halloweenské masky

morf maska ​​cyborg

Morf masky na karneval   jsou tou pravou investicí pro tebe pokud chceš zaujmout a hlavně být cool. Vhodné i jako originální dárek pro blízké. Morf digitální a interaktivní masky na prodej můžeš koupit online v našem e-shopu.

Digitální Morf masky jsou vhodné pro mobily do velikosti až do 6,25 "x 3,25" (i Galaxy Note a iPhone 6 Plus).
Apple zařízení musí mít iOS 6 nebo vyšší.
Android zařízení - se systémem Android 2.2 nebo vyšší.

Další informace:
Více zábavy, větší účinek, více přátel, víc příběhů a zážitků
Vyroben z nejkvalitnějších materiálů pro maximální pohodlí a trvanlivost.

Mnohé z našich masek jsou navrženy tak, aby seděly skoro každému, kdo chce být králem na párty, jsou volně uchyceny nebo mají elastické pásy či elastické materiály.

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení