Masky na karneval - klaun

Kód zboží: 90-016
1 485,00 Kč Cena bez DPH: 1 237,41 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Expresní odeslání v rámci US
Cards
Bank
Cards
+

Masky na karneval - klaun je první digitální animovaná Morf maska ​​na světě. Připravte se na výkřiky, když se transformujeme do nejhorší cirkusové můry - zlověstného digitálního klauna.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Proč jsme nejlepší?

Přes 35 000 YT odběratelů Přes 1 000 YT videorecenzí 10 milionů zhlédnutí
Odborné poradenství
Lídr na trhu již 12 roků
Všechny produkty testujeme

Popis produktu

Masky na karneval - klaun je první digitální animovaná Morf maska ​​na světě. Připravte se na výkřiky, když se transformujeme do nejhorší cirkusové můry - zlověstného digitálního klauna. Abyste dosáhli tento děsivý efekt, jednoduše si zdarma stáhněte aplikaci do smartphonu,   vložte mobilní přístroj do kapsy v masce a ať se líbí, děsivý klaun je zde. Poklepání spouští a zastavuje pohyb.

Vítejte v budoucnosti Morf masek! Dívejte, smějte se, bavte se za Vaší maskou dokud lidé budou šílet a budou vystrašení a udiveni a budou chtít zjistit, co to vlastně je. Všechny animační efekty jsou interaktivní a mají doprovodné zvuky pro zdokonalení realistického a crazy efektu! Úžasně jednoduché a zcela perfektní - jen 30 sekund přípravy a připravte se na množství fotografií a videí, budete středem pozornosti. Halloweenské masky Morf jsou 100% originální a na 110% úžasné.

Neuvěřitelné interaktivní a digitálně nejen halloween masky jaké jste ještě neviděli .. Garantujeme Vám, že budete hvězdou každé Halloween párty, či na karnevalu, diskotéce, v klubu a festivalu. Halloweenské masky

Masky na karneval - klaun morf

Disponuje kapsou v masce, kde vložíte své mobilní zařízení, takže můžete odstranit a přidat svůj mobilní přístroj za méně než 2 sekundy. Perfektní na Halloween nebo na scary párty, karneval nebo na jakoukoliv skvělou zábavu.

Digitální Morf masky jsou vhodné pro mobilní zařízení až do 6,25 "x 3,25" (i Galaxy Note a iPhone 6 Plus).
Apple zařízení musí mít iOS 6 nebo vyšší.
Android zařízení - se systémem Android 2.2 nebo vyšší.

Další informace:
Více zábavy, větší účinek, více přátel, víc příběhů a zážitků
Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů pro maximální pohodlí a trvanlivost.

Mnohé z našich masek jsou navrženy tak, aby seděly skoro každému, kdo chce být králem na párty, protože jsou buď crazy, bláznivě tvarované, volně uchyceny nebo mají elastické pásy a elastické materiály.

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení