Captain America - Morf tričko

Kód zboží: 90-004
864 Kč Cena bez DPH: 720 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Expresní odeslání v rámci US

Morf tričko - kapitán America. Dávejte pozor na zlo. Podpořte boj proti zlu tím, že nosíte tričko Kaptitán America, jako jeho očima neustále vyhledává záporáků.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Morf tričko - kapitán America. Dávejte pozor na zlo. Podpořte boj proti zlu tím, že nosíte tričko Kaptitán America, jako jeho očima neustále vyhledává záporáků. Aby Jste dosáhli tohoto děsivý efekt, jednoduše si zdarma stáhněte aplikaci do smartphonu, vložte mobilní přístroj do kapsy na tričku a ať se líbí, interaktivní Captain america tričko je zde. Poklepání spouští a zastavuje pohyb.

Úžasně jednoduché a zcela perfektní - jen 30 sekund přípravy, a budete dominovat na párty nebo v kteroukoliv noc či den s našimi interaktivními morf tričky ... Ukažte se na párty jako šéf v džínách a tričku, ale ne v ledajaké tričku, ale Morf tričku ! A připravte se na množství fotografií a videí, budete středem pozornosti. Všechny Morf vzory triček jsou 100% originální a na 110% úžasné.

Neuvěřitelné interaktivní a digitální morfia trička jaké jste ještě neviděli .. Garantujeme Vám, že budete hvězdou každé Halloween párty, či na karnevalu, diskotéce, v klubu a festivalu.

morf tricko kapitan america

Morf trička jsou tou pravou investicí pro tebe pokud chceš zaujmout a hlavně být cool. Vhodné i jako originální dárek pro blízké. Morf digitální a interaktivní trička na prodej můžeš koupit online v našem e-shopu. Disponuje novým předním kapsou na tričku, takže můžete odstranit a přidat svůj mobil za méně než 2 sekundy.

Digitální Morf trička jsou vhodné pro mobily do velikosti až do 6,25 "x 3,25" (i Galaxy Note a iPhone 6 Plus).
Apple zařízení musí mít iOS 6 nebo vyšší.
Android zařízení - se systémem Android 2.2 nebo vyšší.

Další informace:
Více zábavy, větší účinek, více přátel, víc příběhů a zážitků
Vyroben z nejkvalitnějších materiálů pro maximální pohodlí a trvanlivost.

morf tričko Velikostní tabulka

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení