Halloween Morf kostým - bušící srdce

Kód zboží: 91-014
783,00 Kč Cena bez DPH: 652,59 Kč
vyprodáno Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.
Expresní odeslání v rámci US

Halloween Morf kostým - bušící srdce je nejlepší kostým, jaký si můžete koupit. Pozor, připravte se, že lidé budou šílet a zírat. Spatřit realistický tlukot srdce.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Halloween Morf kostým - bušící srdce   je nejlepší kostým, jaký si můžete koupit. Pozor, připravte se, že lidé budou šílet a zírat. Spatřit realistický tlukot srdce, to je velký šok pro toho, kdo to vidí. A kdo je nadšený pohledem na krvavý orgán bušící přes košili?

Kostýmy na karneval Morf, které vyniknou nejlépe na halloween, karnevalu, diskotéce, v klubu, na party či festivalu jsou tou pravou investicí pro tebe pokud chceš zaujmout a hlavně být cool. Vhodné i jako originální dárek pro blízké. Kostýmy můžeš koupit online v našem e-shopu. A připravte se na množství fotografií a videí kde budete středem pozornosti.

Vložte mobilní zařízení do skrytého kapsy u košile, a spusťte staženou aplikaci pro morf kostým - bušící tričko. Na displeji se zobrazí bušící srdce a pak jen poklepejte na tlukot srdce, aby Jste spustili aplikaci a jeným klikem tlukot zastavíte. Latexové tričko je ONE SIZE velikost a je vhodné pro jakékoliv mobilní zařízení od iTouch po Samsung Galaxy Note.

morf kostym bušícím srdce

Karnevalové kostýmy byly pečlivě navrženy pomocí našeho tajného mixu elastanu, což znamená, že náš kostým Vám sedne lépe, vydrží déle a přinese Vám hodiny zábavy.

Další informace:

Více zábavy, větší účinek, více přátel, víc příběhů a zážitků
Vyroben z nejkvalitnějších materiálů pro maximální pohodlí a trvanlivost.

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení