Přilba na kolo Smart - Livall BH62

Kód zboží: 64-001
4 023 Kč Cena bez DPH: 3 353 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

Přilba na kolo Smart - Livall BH62 pomocí které můžete přijímat telefonáty, poslouchat hudbu, signalizovat směr jízdy a zároveň dokáže vyslat SOS signál v případě pádu.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Přilba na kolo Smart - Livall BH62 pomocí které můžete přijímat telefonáty, poslouchat hudbu, signalizovat směr jízdy a zároveň dokáže vyslat SOS signál v případě pádu. Kolo patří v dnešní době mezi oblíbené aktivity a také slouží i jako forma dopravy do práce, avšak nelze zapomínat na bezpečnost. Jedním z prvků je přilba, jejíž primárním úkolem je chránit hlavu v případě pádu. Přilba, ale může nabízet daleko víc než jen základní bezpečnost. Livall přišel s jedinečnou inteligentní přilbou, která kombinuje bezpečnost, technologie a design ve velmi vysoké kvalitě díky čemuž bude Vaše jízda na kole zážitkem. Až 25 ventilačních otvorů zajišťuje výborný přívod vzduchu v horkém letním počasí. Skvělý a funkční design s mimořádně lehkou konstrukcí jen 310g dělá z Livall BH62 perfektní přilbu pro dennodenní jízdu na kole.

cyklistická přilba Livall BH62

Každému cyklistovi by mělo záležet aby byl na silniční komunikací dostatečně viditelný z důvodu bezpečnosti ve dne iv noci. Pomocí Livall smart přilby to nebude problém, protože má v zadní části integrované intenzivní LED diody viditelné za každého počasí. Diody mohou dokonce zobrazovat i signalizaci směru jízdy. V přilbě je zabudovaný i Bluetooth set se stereo reproduktory a mikrofonem s potlačením okolního šumu. Přes Bluetooth je možné se připojit k mobilnímu telefonu pomocí volně dostupné aplikace "Livall Riding" (iOS a Android), která poskytuje všechny potřebné informace z cyklistiky. Následně po spárování přilby se smartphonem se otevírají nové možnosti využití jako přijímání telefonátů, poslech oblíbené hudby nebo pokyny navigace z telefonu. K dispozici je také bezplatná komunikace Walkie-talkie dostupná mezi helmami Livall, která funguje na bázi vysílačky. Přilba Livall také znásobuje bezpečnost integrovaným senzorem otřesu, který v případě pádu vyšle SOS signál na výchozí číslo kontaktní osoby s Vaší aktuální polohou, pokud zůstanete v bezvědomí. Chod přilby zajišťuje dobíjecí baterie s kapacitou 450 mAh, která na jedno nabití vydrží až 10 hodin při LED signalizací a při režimu poslechu hudby okolo 3 - 6 hodin.

přilba Livall BH62

Ovládání přilby je možné pomocí pryžových tlačítek nacházejících se v přední části přilby zespodu, které slouží k zapnutí a vypnutí světelné signalizace, přijetí hovoru a regulaci hlasitosti zvuku z reproduktorů, jakož i ovládání volby skladeb. Vedle tlačítek je umístěn magnetický port pro dobíjení a mikrofon. Všechny části jsou dostatečně izolovány před vodou a potom. Pro pohodlné ovládání přilby je součástí balení i bezdrátový ovladač, který se jednoduchým způsobem upevňuje na řídítka kola pomocí gumičky. Příslušným ovladačem víme aktivovat směrovou signalizaci, zároveň jím víme přijmout hovor, regulovat hlasitost zvuku, zapnout fotoaparát na smartphonu a následně vyfotit nebo zapnout vysílačku Walkie-talkie mezi helmami Livall. Pokud patříte mezi aktivní cyklisty a zároveň rádi využíváte moderní technologie, tak tuto inteligentní přilbu jistě oceníte. Nejen, že usnadňuje komunikaci během jízdy bez nutnosti zastavení, ale zároveň zvyšuje Vaši bezpečnost. Přilba své využití najde i při jízdě na koni, kolečkových bruslích, skateboardu atd. V našem e-shopu najdete i jiné modely přilby od značky Livall.

Livall aplikaceLivall aplikacia funkceLivall sos signalLivall přilba nastaveníLivall přilba údaje z jízdy

vlastnosti:

plus Bezpečná smart cyklistická přilba
plus Bluetooth komunikace a ovládání
plus Zadní LED světla pro signalizaci
plus SOS signál s určením místa pádu
plus Pracovní doba až 10 hodin

Specifikace Livall přilby:

Model: BH62
Obvod hlavy: 55 - 61 cm
Zadní světla: 15 plnohodnotných LED světel
Bluetooth: BT 4.1 + HFP / HSP / A2DP, dosah maximálně 10 metrů
Reproduktory: stereo 2x 0,5W
Mikrofon: -39 dB
Baterie: 450 mAh
Napájení: DC-5V / 0,5 A
Nabíjecí port: magnetický USB kabel
Doba nabíjení: 3 hodiny
Pracovní doba: max. 10 hodin, při poslechu hudby 3 až 6 hodin
Pohotovostní režim: max. 180 dní
Provozní teplota: 0 ° C do 40 ° C
Rozměry: 270 x 225 x 165 mm
Hmotnost: 310 g

Specifikace Livall ovladače:

Model: BR80
Dosah vzdálenosti od přilby: 10 metrů
Tlačítka: 4 směrové, funkční tlačítko, Walkie-talkie tlačítko, tlačítko na fotografování
Aplikace: pro všechny druhy kol
Baterie: 220 mAh
Pohotovstní režim: 2 roky
Rozměry: 58 x 37 x 55 mm
Hmotnost: 18 g

Obsah Balení:

1x Smart přilba Livall
1x USB kabel
1x Livall ovladač
1x Uživatelský manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení