Přilba na kolo - Inteligentní Smart LED helma s ovládadačom na řídítkách

Kód zboží: 11-213
4 023 Kč Cena bez DPH: 3 353 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

Přilba na kolo - Inteligentní Smart LED helma s ovládadačom na řídítkách a množstvím funkcí, jako ovládání led směrovek, funkce handsfree nebo vysílačky atd.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Přilba na kolo - Inteligentní Smart LED helma s ovládadačom na řídítkách a množstvím funkcí, jako ovládání led směrovek, funkce handsfree nebo vysílačky, poslech hudby, přivolání pomoci při úrazu. Samozřejmě základní funkce produktu zůstává stejná. Je to helma, která chrání hlavu cyklisty před úrazem. Nechybí označení mezinárodními atesty - označení CPSC, SNELL, B90A, CE, AS / NZS které zaručují splnění příslušných norem. Základní funkcí jsou vestavěné LED diody na zadní straně helmy, které fungují jako výstražný prvek a blikají červeně. Pomocí externího ovladače, který máte nainstalován na řídítkách kola můžete využít funkci směrovek a přepínat led světla, které začnou svítit oranžově na té straně přilby na kterou právě vybočuje.

Smart cyklo přilba zadní led diody

Budete tak při odbáčaní na cestě jasně viditelný a nemusíte signalizovat směr jízdy rukama. Cyklistická přilba má ze spodu na obou stranách nad ušima zabudované reproduktory av přední části helmy je zabudovaný mikrofon. Přes aplikaci můžete propojit svůj telefon s helmou a využívat ji jako handsfree zařízení, nebo si přes ni můžete pouštět hudbu. Přímo v aplikaci je integrován hlasový chat Walkie-Talkie co z ní dělá vysílačku přes kterou můžete komunikovat s ostatními sám uživatel této přilby kolem vás. Reproduktory jsou navrženy tak, aby nezakrývaly uši cyklistu, takže zůstává ve spojení s okolním světem a ví co se kolem něj děje. Péče o bezpečnost cyklisty pokračuje senzory, které jsou schopny detekovat pád.

Cyklopřilba funkce záchranný systém

Když se 30 sekund po něm přilba nepohne připojený telefon spustí "záchranný program". Přes telefon nebo internet odešle připravenou zprávu o nehodě s obsahujícími GPS souřadnicemi. Pokud jezdíte sami někde mimo civilizaci je taková funkce k nezaplacení. Zadní LED diody jsou integrovány pod povrchový plast. Helma se všemi technickými zařízeními, které jsou v ní ukryty váží pouze 319G. Zabudovaná 380mAh baterie vydrží 10 hodin provozu. V oblasti nad čelem cyklisty je panel s třemi tlačítky: play / pause / on / off a dvě pro regulaci hlasitosti a posun skladby vpřed / vzad. Také je zde zabudovaný mikrofon a microUSB port pro nabíjení baterie.

Ovladač směrovek cyklopřilba

Inteligentní cyklistickou helmu s ovladačem na řídítkách můžete rozšířit o další zařízení:

plus Multifunkční podstavec - Phone Holder, který neslouží jen jako držák vašeho mobilního telefonu, ale má v sobě zabudovaný powerbank který jej dobíjí.

plus Senzor na šlapací kliku - Nano Cadence Sensor, který propojíte pomocí aplikace v mobilu a poskytuje vám údaje o rychlosti, ujetých kilometrech a mnoho dalších užitečných informací.

plus Nástavec na mobilní telefon - na nástavec si připevníte mobilní telefon a máte tak větší přehled a jednodušší přístup k ovládání funkcí přes aplikaci, pouštění hudby, handsfree, nebo využívání telefonu jako cyklo GPS navigace.

Set cyklo přilba a ovladač na řidítka

vlastnosti:

plus LED cyklistická helma s množstvím funkcí
plus Ovladač směrovek na řídítkách
plus Zabudované reproduktory a mikrofon
plus Funkce handsfree a Walkie-Talkie vysílačka
plus Funkce záchranného programu zraněného cyklistu
plus Propojení helmy s telefonem přes aplikaci

specifikace:

Model: BH60
Bluetooth spojení: BLE4.0 + HFP / HSP / A2DP
Bluetooth Vzdálenost: Max. 10m ve volném prostoru
Reproduktor: Stereo 2X 0.5W
Citlivost mikrofonu: -39 dB
LED Koncová světla: 8 plnobarevný LED + 3 LED odbočení na pravé a levé straně
Ovládání tlačítek: jedno tlačítko (play, pauza, vypnutí), dva tlačítka (další skladba, předchozí skladba a ovládání hlasitosti)
Nabíjení: MicroUSB port
Napájení: DC 5V / 0,5A
Kapacita baterie: 3,7 V / 380mAH (1.4WH)
Doba nabíjení: cca. 1.5 hodin
Životnost baterie: do 10 hodin
V pohotovostním režimu: Doba trvání do 180 dnů
Rozměry výrobku: 280 x 220 x 150 mm
Hmotnost: 319 g (± 5%)
Pro velikost obvodu hlavy: 54 až 62 cm

Obsah balení:

1x Smart cyklo-přilba
1x Ovladač s nástavcem na řídítka
1x MicroUSB dobíjecí kabel
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení