Inteligentní cyklo set - smart přilba Livall BH51M + multifunkční nástavec s PowerBank 5000mAh + nano snímač rychlosti

Kód zboží: 64-006
8 721 Kč 6 885 Kč Cena bez DPH: 5 738 Kč
před-objednávka Dodání produktu přibližně 1-3 týdnů.
Ano! Odesíláme do US
+

Inteligentní cyklo set - smart přilba Livall BH51M + multifunkční nástavec s PowerBank 5000mAh + nano snímač rychlosti přinášejí revoluci pro jízdu na kole.

Ochrana kupujícího

  • Bezplatná výměna zboží do 30 dnů
  • Záruka na zboží do 24 měsíců
  • Garance vrácení peněz spotřebitelům do 14 dnů

Popis produktu

Inteligentní cyklo set - smart přilba Livall BH51M + multifunkční nástavec s PowerBank 5000mAh + nano snímač rychlosti přinášejí revoluci pro jízdu na kole. Přilba Livall BH51M s Bluetooth byla navržena s ohledem na bezpečnost cyklisty, může sloužit jako handsfree zařízení a zároveň poskytuje až 270 ° viditelnost LED světel pro světelnou signalizaci. Kolo patří v dnešní době mezi oblíbené aktivity a také slouží i jako forma dopravy do práce, avšak nelze zapomínat na bezpečnost. Jedním z prvků je přilba, jejíž primárním úkolem je chránit hlavu v případě pádu. Přilba, ale může nabízet daleko víc než jen základní bezpečnost.

Livall přišel s jedinečnou inteligentní přilbou, která kombinuje bezpečnost, technologie a design ve velmi vysoké kvalitě díky čemuž bude Vaše jízda na kole zážitkem. Na přilbě je 12 ventilačních otvorů, které zajišťují výborný přívod vzduchu v horkém letním počasí. Skvělý a funkční design dělá z Livall BH51M perfektní přilbu pro dennodenní jízdu na kole nebo jiných sportovních aktivitách.

Inteligentní přilba BH51M

O kvalitě přilby svědčí i mezinárodní ocenění - společnost LIVALL získala za přilbu BH51M množství ocenění včetně produktu roku v kategorii Urban v městském cyklistickém středisku ISPO Munich 2018 (největší veletrh pro sportovní aktivity v Evropě). V lednu 2018 získala tato přilba cenu za inovaci "Tech for a Better World" na CES v Las Vegas. V roce 2017 získala přilba celkovou cenu "Příslušenství" na Eurobike a ocenění IFA Innovation Award "Sports Device".

Livall BH51M ocenění

Každému cyklistovi by mělo záležet aby byl na silniční komunikací dostatečně viditelný z důvodu bezpečnosti ve dne iv noci. Pomocí Livall smart přilby to nebude problém, protože má v zadní části integrované intenzivní LED diody viditelné za každého počasí. Diody mohou dokonce zobrazovat i signalizaci směru jízdy. V přilbě je zabudovaný i Bluetooth set se stereo reproduktory a mikrofonem s potlačením okolního šumu. Přes Bluetooth je možné se připojit k mobilnímu telefonu pomocí volně dostupné aplikace "Livall Riding" (iOS a Android), která poskytuje všechny potřebné informace z cyklistiky. Následně po spárování přilby se smartphonem se otevírají nové možnosti využití jako přijímání telefonátů, poslech oblíbené hudby nebo pokyny navigace z telefonu. K dispozici je také bezplatná komunikace Walkie-talkie dostupná mezi helmami Livall, která funguje na bázi vysílačky. Přilba Livall také znásobuje bezpečnost integrovaným senzorem otřesu, který v případě pádu vyšle SOS signál na výchozí číslo kontaktní osoby s Vaší aktuální polohou, pokud zůstanete v bezvědomí. Chod přilby zajišťuje dobíjecí baterie s kapacitou 600 mAh, která na jedno nabití vydrží až 10 hodin při LED signalizací a při režimu poslechu hudby okolo 3 - 6 hodin.

přilba Livall BH51MLivall přilba

Přilba se aktivuje pomocí gumového tlačítka v zadní části přilby, vedle tlačítka pod gumovým krytem je umístěn magnetický port pro dobíjení. Všechny části jsou dostatečně izolovány před vodou a potom. Pro pohodlné ovládání funkcí přilby je součástí balení bezdrátový ovladač, který se jednoduchým způsobem upevňuje na řídítka kola pomocí gumičky. Příslušným ovladačem víme aktivovat směrovou signalizaci, zároveň jím víme přijmout hovor, regulovat hlasitost zvuku, zapnout fotoaparát na smartphonu a následně vyfotit nebo zapnout vysílačku Walkie-talkie mezi helmami Livall. Pokud patříte mezi aktivní cyklisty a zároveň rádi využíváte moderní technologie, tak tuto inteligentní přilbu jistě oceníte. Nejen, že usnadňuje komunikaci během jízdy bez nutnosti zastavení, ale zároveň zvyšuje Vaši bezpečnost. Přilba své využití najde i při jízdě na koni, kolečkových bruslích, skateboardu, horolezectví atd. V našem e-shopu najdete i jiné modely přilby od značky Livall.

Livall aplikaceLivall aplikacia funkceLivall sos signalLivall přilba nastaveníLivall přilba údaje z jízdy

Multifunkční nástavec na mobil se zabudovaným 5000mAh PowerBank. Představec se dá namontovat na řidítka s průměrem 31,8mm. Zařízení se skládá z představce se zabudovaným POWERBANK, který spojuje kostru kola s řídítky a držáku na mobilní telefon. Dá se do něj pevně uchytit mobilní telefon s velikostí displeje 4-6 palců. Má vertikální polohovatelné rameno a hlavice držáku lze otáčet o 360º. Svůj mobilní telefon si tak můžete nastavit do potřebné polohy a mít ho vždy na očích. Vestavěný powerbank vám zaručí, že bude váš mobilní telefon vždy nabitý ať jste kdekoli. Pro kontrolu stavu nabití POWERBANK slouží LED indikátor baterie se 4 stupni nabití. To se vám určitě hodí například při používání mobilního telefonu jako GPS navigace kde je zvýšená spotřeba energie, při propojení s handsfree nebo využití jiných funkcí.

multifunkční představec možnosti nastavení

Nano snímač rychlosti kola přes mobil je inovativní způsob sledování rychlosti, ujetých kilometrů a mnoha jiných funkcí prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Zařízení se instaluje na kliku pedálů z pravé strany. Zastrčíte ho namísto záslepky matice, kterou je přichycena klika k rámu kola. Snímač je napájen knoflíkovou baterií as vaším telefonem se spáruje přes bluetooth připojení. Pomocí mobilní aplikace, která je volně stiahuteľná, bude nano snímač odesílat informace o vaší aktuální rychlosti, ujetých kilometrů a jiných funkcích, které aplikace obsahuje. Snímač napájen knoflíkovou baterií vydrží v pohotovostním režimu až do 180 dnů.

nano snímač rychlosti a přes mobil

Livall přilba BH51M

Vlastnosti Livall přilby:

plus Kvalitní provedení přilby
plus Bluetooth handsfree / reproduktor
plus 270 ° viditelnost   LED diod se signalizací
plus SOS upozornění v případě pádu
plus Výdrž baterie v přilbě až 10 hodin

Specifikace Livall přilby:

Model: BH51M
Obvod hlavy: 57 - 61 cm
Zadní světla: Skupinové LED diody
Bluetooth: BT 4.1 + HFP / HSP / A2DP, dosah maximálně 10 metrů
Reproduktory: stereo 2x 0,5W
Mikrofon: -42 dB
Baterie: 600 mAh
Napájení: DC-5V / 0,5 A
Nabíjecí port: magnetický USB kabel
Doba nabíjení: 2 hodiny
Pracovní doba: max. 10 hodin, při poslechu hudby 3 až 6 hodin
Pohotovostní režim: max. 180 dní
Provozní teplota: 0 ° C do 40 ° C
Hmotnost: 398 g

livall ovladač na řidítka

Specifikace Livall ovladače:

Model: BR80
Dosah vzdálenosti od přilby: 10 metrů
Tlačítka: 4 směrové, funkční tlačítko, Walkie-talkie tlačítko, tlačítko na fotografování
Aplikace: pro všechny druhy kol
Baterie: 220 mAh
Pohotovstní režim: 2 roky
Rozměry: 58 x 37 x 55 mm
Hmotnost: 18 g

Držák na mobilní telefon specifikace

Vlastnosti držáku na mobilní telefon:

plus Držák na mobilní telefon s vestavěným PowerBank
plus Instalace na řídítka
plus Powerbank s kapacitou až 5000mAh a LED indikátorem nabití
plus Flip vertikální úhel pohybu držáku až 200 °
plus Hlava držáku nastavitelná všemi směry o 360º
plus Pro velikost displeje mobilního telefonu od 4 do 6 palců

Specifikace držák na mobilní telefon:

Barva: černá
Řídítka Průměr: 31,8 mm
Rozměr velikosti telefonu: 4-6 palcový displej
Kapacita baterie: 3.7V / 5000mAh
Nabíjecí port: Micro USB 5V / 2A
Doba nabíjení: cca. 3.5hrs
Výstupní port: Micro USB 5V / 2A
Indikátor baterie: stav baterie 4 stupně
Nastavení držáku: otočné o 360º nastavitelné ve 4 směrech
Flip Úhel: více než 200 stupňů
Délka představce: 120mm

livall nano snímač rychlosti specifikace

Vlastnosti nano snímač rychlosti:

plus Snímání rychlosti s propojením přes mobilní telefon
plus Snadná instalace
plus Pohotovostní doba až do 180 dní
plus Snímání rychlosti, ujetých kilometrů a další funkce

Specifikace nano snímač rychlosti:

Napájení: knoflíková baterie CR2032 3V 210mAH
Montáž: vnější strana pravé boční kliky
Pohotovostní doba: Max. do 180 dní
Velikost nano snímače: 30 × 30 × 12 mm
Propojení: bluetooth

Obsah balení:
1x Smart přilba Livall BH51M
1x Ovladač s nástavcem na řídítka
1x Micro USB dobíjecí kabel
1x Nastavitelný držák
1x Představec řídítek
1x Vestavěný powerbank 5000mAh
1x Nano snímač rychlosti
1x Manuál

Diskuse k produktu (0)

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Zatím žádné otázky
Na tento email Vám odepíšeme odpověď na Vaši otázku.

Hodnocení produktu (0)

Zatím žádné ohodnocení